رویداد به پایان رسیده است!
کتاب مدل های استارتاپی در تاریخ شنبه ۱۲ خرداد به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

کتاب مدل های استارتاپی

شروع:
شنبه ۱۲ خرداد ۹۷ ۰۵:۰۰
پایان:
شنبه ۱۲ خرداد ۹۷ ۰۵:۳۰
کتاب مدل های استارتاپی
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

 

در اين كتاب از مهم‌ترین مدل‌های کسب‌وکاری مناسب با فضای کسب‌وکاری ایران صحبت شده‌است و برای هر مدلی که معرفی شده است علاوه بر معرفی مثال‌های موفق و بزرگ جهانی آن، مثال‌های موفق داخلی آن را ارائه داده‌ایم تا شاهدی باشد بر کاربردی بودن کتاب در فضای بازار ایران.

همچنین در کتاب از برخی بزرگان کسب‌وکار و استارتاپ‌های موفق کشور نیز مصاحبه‌هایی وجود دارد، از تجربیات آن‌ها در حوزه مدل‌های کسب‌وکار برگزیده در صنعت‌شان.

مصاحبه‌هايي با:

تپسی

علي‌بابا

نت‌برگ

ايوند

زرين‌پال

پارک علم و فناوری شريف

شتاب‌دهنده فينوا

در فصول بعدی کتاب نیز مفهوم مدل کسب‌وکار را کامل توضیح داده‌ایم و چگونگی ارزیابی آن و بعد متدی خاص برای نوآوری در مدل کسب‌وکار با استفاده از مدل‌های معرفی شده در فصل یکم.

چرا این کتاب نوشته شد ؟

می‌دانید که در حوزه کسب‌وکار، کتاب‌های بسیاری به زبان فارسی وجود دارد، اما بسیاری از آنان با رویکرد سازمان‌های بزرگ نوشته شده و محتوای خاص و ویژه استارتاپ‌ها بسیار کم است. از بین این محتوای فارسی برای استارتاپ‌ها نیزهمگی کتاب‌ها ترجمه هستند. اگرچه ترجمه‌ها نیز در جای خود بسیار ارزشمند هستند ولی خلا یک کتاب بومی و مناسب بازار ایران در حوزه استارتاپ‌ها کاملاً حس می‌شود. ما سعی کردیم این خلا را پر کنیم که امید داریم موفق بوده باشیم.

اگر می‌خواهید اولین نفراتی باشید که این کتاب به دست‌شان می‌رسد تا فروش ثانويه كتاب به پايان نرسيده اقدام كنيد.

 

کتاب استارتاپ

 

 

سپاس

آدرس:تهران دانشگاه شریف ، مرکز کارآفرینی