ایوند با محدود کردن حق استفاده از اینترنت مخالف است.#صیانت_از_حقوق_کاربراناطلاعات بیشتر
کاور
"کنکاش مدیر موفق" در تاریخ چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
کنکاش مدیر موفق
-
۴,۸۵۰,۰۰۰ تومان
اتمام ظرفیت اتاق

توضیحات

توضیحات

درباره این دوره آموزشی:

محدودیتهای اقتصادی در بازار امروز از یکسو و استفاده بهینه از منابع مالی از سوی دیگر عواملی حیاتی و مهم در موفقیت کسب و کار به حساب می‌آیند. تمامی سرمایه‌گذاران و اقتصاددانان به دنبال راه‌های کاهش هزینه‌ها و استفاده بهینه از سرمایه‌های موجود هستند. دنیای کسب‌و‌کار امروز فعالیت‌های سازمانی را تحت تأثیر قرار می‌دهد و منجر به ایجاد استراتژی‌‌های جدید می‌شود که هر یک از این برنامه‌ها بودجه خاصی را می‌طلبد؛ لذا دیگر زمان آزمون و خطا نیست و بسیاری از افراد صاحبان کسب‌و‌کار، مشاوران مالی و اقتصادی که در بازار به صورت کاربردی کار کرده‌اند، می‌توانند از بخش زیادی از ضرر پیشگیری کنند و راه‌های انتخابی را به بهترین شیوه نشان دهند. در این راستا بخش مالی مهم‌ترین بخش در سازمان‌هاست، زیرا تعیین‌کننده اختیارات، محدودیت‌ها و شاخص‌هاست. از طرفی تأمین منابع مالی با استفاده از شناسایی نیازهای بازار، امری حیاتی محسوب می‌شود.

مدیریت مالی به معنای برنامه‌ریزی، سازمان‌دهی، کنترل فعالیت‌ها و اقدامات مالی و تأمین بودجه است. مدیریت مالی در دنیای آشفته امروز توانایی حل مسئله است، زیرا تصمیم‌گیری برای سازمان و پیدا کردن راه درست بسیار سخت است و باید دقت فراوانی به خرج داد. علم مدیریت مالی و اقتصاد شما را کمک خواهد کرد تا از قدرت پیش‌بینی نسبی برخوردار شوید و با تجربه‌ای که در کار می‌آموزید و تطبیق می‌دهید تصمیماتی مبتنی بر عمل و بی‌قص بگیرید. متأسفانه در کشور ما بخشی از صاحبان بنگاه‌های اقتصادی با این موضوع بیگانه هستند و با مشکلات بسیاری روبه‌رو می‌شوند. دپارتمان مالی یکی از بخش‌های جدایی‌ناپذیر سازمان‌هاست و مدیر مالی نقشی کلیدی در آن ایفا می‌کند. می‌توان گفت وظایف مدیر مالی شبیه به وظایف یک خزانه‌دار است که مضاف بر آن، مسئولیت‌های تحلیلی هم دارد و این مسئولیت‌ها شامل پشتیبانی از تیم مدیریت در تصمیم‌های عملیاتی سازمان می‌شود. مدیر مالی باید سرمایه را به شیوه‌ای مدیریت کند که بازده سرمایه‌گذاری حداکثر و ریسک حداقل شود. همچنین اطمینان حاصل شود که ساختار کنترلی مناسبی بر انتقال و سرمایه‌گذاری سرمایه‌ها وجود دارد. به علاوه، مدیر مالی به تحلیل مالی در حوزه‌هایی مثل برآورد کردن، بودجه‌بندی، مشارکت در تحلیل کاهش هزینه‌ها و بازبینی نحوه‌ی عملکرد عملیاتی می‌پردازد.

در این راستا شرکت تجارت هوشمند هیراد با طراحی دوره آموزشی کنکاش مدیر مالی موفق با رویکردی متفاوت، تعیین عناوین آموزشی کاربردی، تدوین سرفصل‌های مناسب و شناسایی اساتید با تجربه و بهره‌گیری از ایشان، سعی در افزایش دانش و آگاهی مدیران مالی و در نتیجه رشد سازمان‌های نوآور دارد. این دوره به صورت میان مدت بوده و شامل 80 ساعت مفاهیم اساسی و بنیادی مدیریت مالی یک بنگاه را در برمی‌گیرد. در تدوین این برنامه آموزشی سعی بر آن شده است تا ضمن درنظر گرفتن مباحث جذاب و موردنیاز مدیران مالی سازمان، فضایی جهت به اشتراک و مورد بحث قرار دادن موضوعات روز در مدیریت بنگاه مورد تامل قرار گیرد.

عناوین کارگاه‌های دوره آموزشی کنکاش مدیر مالی موفق:

تفکر سیستمی
اصول رهبری
مهارت های ارائه و فن بیان موثر برای مدیران مذاکره کننده موفق
مدیریت منابع انسانی و اصول روان شناختی تعامل سازنده با کارکنان
دوره مدیریت مالی برای مدیران غیرمالی
اصول و استانداردهای اداری مکاتبات رسمی
تجربیات شکست بنگاه‌های تجاری و استراتژی های پیروزی
بایدها و نبایدهای حقوقی در قرارداد های تجاری و پرسنلی(تامین اجتماعی)
بازآفرینی مدل کسب و کار
نوآوری در سازمان

در پایان دوره نیز گواهی دوره کنکاش مدیر مالی موفق مدیران بصورت مشترک از طرف صندوق نوآوری و شکوفایی و مجموعه آموزشی هیراد صادر و به مشارکت کنندگان اعطا خواهد شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره، 02166561829 داخلی 105 تماس حاصل فرمایید

برگزارکنندگان

شرکت تجارت هوشمند هیراد
شرکت تجارت هوشمند هیراد
کارگزار صندوق نوآوری و شکوفایی

حامیان

برگزار‌کننده

آواتار

تجارت هوشمند هیراد (کارگزار معاونت علمی و صندوق نوآوری و شکوفایی)

شرکت تجارت هوشمند هیردا بعنوان یک شرکت ارایه دهنده خدمات تخصصی توسعه کسب و کار و توسعه صادرات درحال فعالیت می‌باشد. این مجموعه خدمات مختلفی نظیر برگزاری نمایشگاه های خارجی، ارزیابی شرکت ها از منظر آمادگی صادراتی، خدمات مدیریت صادرات و بازرگانی و همچن

رویداد های برگزارشده۲۰۶
رویداد های فعال۳
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۳۰ نفر

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

تا ۱۵ دی

کنکاش مدیر مالی موفق

 • آنلاین
 • ۴,۸۵۰,۰۰۰ تومان
 • تجارت هوشمند هیراد (کارگزار معاونت علمی و صندوق نوآوری و شکوفایی)
دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۰

ارزشیابی دورههای آموزشی و محاسبه نرخ بازگشت سرمایه

 • آنلاین
 • ۴۵۰,۰۰۰ تومان
 • شرکت توسعه تعالی فرتاک
جمعه ۱۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۰

خاص باش، نقشه راه حرفه‌ای

 • آنلاین
 • رایگان
 • خاص‌ باش
تا ۱۳ آذر

طراحی و توسعه برنامه های وفاداری مشتریان

 • آنلاین
 • از ۳۵۰,۰۰۰ تومان
 • اتاق مدیریت ارتباط با مشتری