کاور
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات دوره

این تابستان هنر برنامه‌نویسی را به سبک هاروارد آموزش ببینید در پایان سرتیفیکیت CS50 از هاروارد بگیرید.

 

سی‌اس‌فیفتی CS50 دوره‌ی آموزشی مبانی علوم کامپیوتر هاروارد است که هرساله علاوه بر دانشگاه هاروارد و یل در سایر نقاط دنیا توسط نمایندگان محلی برگزار می‌شود. 

 

حالا برای سومین سال، تابستان امسال این دوره توسط تیم CS50xIran که مورد تاییدسی‌اس‌فیفتی هاروارد است، در ایران از تاریخ ۱۷ تیرماه لغایت ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ در قالب ۱۱ هفته کلاس آموزشی ۱۱ جلسه رفع اشکال به همراه پشتیبانی علمی اختصاصی برگزار می‌شود.

سرتیفیکیت معتبر

شرکت‌کنندگان امکان دریافت سرتیفیکیت سی‌اس‌فیفتی هاروارد را خواهند داشت.

دانشجویان پس از ارسال تمارین مربوط به هرجلسه که که پرابلم ست نامیده می‌شوند و انجام پروژه نهایی خود، سرتیفیکت CS50 دانشگاه هاروارد را دریافت می‌کنند.

فرآیند صدور این سرتیفیکیت توسط تیم سی‌اس‌فیفتی هاروارد آمریکا انجام می‌شود و به وسیله یک لینک و QR code که تحت دامنه دانشگاه هاروارد است قابل استعلام و رهگیری خواهد بود.

 

دعوت پروفسور David J.Malan از ایرانیان برای شرکت در دوره سی اس فیفتی ایران

سرفصل‌ها و محتوای دوره

در این دوره به سبکی متفاوت و جذاب هنر برنامه نویسی را از پایه، اصولی و مطابق استانداردهای دانشگاه هاروارد فرا خواهید گرفت. 

دوره شامل ۱۱ هفته کلاس آموزشی مبانی علوم کامپیوتر می‌شود که از ۱۷ تیر تا ۲۵ شهریور هر جمعه ساعت ۱۱:۰۰ صبح برگزار می‌شود.

علاوه بر آن، ۱۱ جلسه رفع اشکال تعاملی با حضور مدرس و دستیاران آموزشی که از ۲۲ تیر تا ۳۰ شهریور هر چهارشنبه ساعت ۲۰ است.

مباحث و سرفصل‌های بالا بصورت مبانی و به گونه‌ای تدریس می‌شوند که دانشجو مسیر یادگیری آن را بیاموزد و با انجام تمارین و پروژه‌های تکمیلی مهارت خود را تقویت نماید.

پشتیبانی علمی اختصاصی

در طول دوره برای یادگیری بهتر و پیشرفت بیشتر شما، علاوه بر برگزاری جلسات رفع اشکال یک پشتیبان اختصاصی همراهی‌تان خواهد کرد و به سوالات علمی شما پاسخ خواهد داد و اشکالاتتان را تا حد امکان برطرف کرده و تا مرحله ثبت‌ پروژه‌های جلسات راهنمایی‌تان خواهد کرد.

 

نمایشگاه پایانی و هکاتون

علاوه بر این‌ها یک رویداد هکاتون با هدف شبکه سازی و انجام پروژه‌های گروهی بعد از اتمام جلسات آموزشی برگزار می‌شود.

پس از آن رویداد دیگری با عنوان نمایشگاه پایانی (CS50xFair) و اختتامیه دوره تابستانه در مهرماه برگزار می‌شود که در آن شرکت‌های بزرگ فناوری کشور به دنبال جذب و استخدام دانشجویان با استعداد دوره خواهند بود.

 

هکاتون
دو هفته پس از برگزاری آخرین جلسه کلاس، در روز هکاتون دانشجویانی که تمایل به انجام پروژه‌نهایی گروهی برای ارائه در نمایشگاه را دارند، در فضایی به‌صورت حضوری به‌همراه هم‌تیمی‌های خود مشغول به ادامه کار بر روی پروژه های نهایی خود می‌شوند و جهت راهنمایی، مدرس و تیم علمی نیز در کنار آنها حضور دارند.

 

نمایشگاه پایانی و اختتامیه CS50xFair 
این نمایشگاه باهدف ارائه پروژه‌های دانشجویان دوره‌های زمستانه و نیز فراهم‌سازی بستر لازم جهت شبکه‌سازی و جذب و کارآموزی دانشجویان در بهترین شرکت‌های فناور ایرانی برگزار می‌شود.

در انتها با نظارت داوران و تیم علمی از بین پروژه‌های راه‌یافته پس از داوری یک پروژه را به‌عنوان پروژه‌برتر انتخاب نموده که جایزه نقدی 15 میلیون تومانی اهدا خواهد شد. 

دانشجویان در نمایشگاه ‌فرصت کارآموزی و استخدام و شبکه‌سازی با دیگر دانشجویان را خواهند داشت.

مدرس دوره


امیرحسین فروغی دانش‌آموخته رشته علوم کامپیوتر دانشگاه امیرکبیر است که در سال ۲۰۱۹ دوره مدرسین سی‌اس‌فیفتی هاروارد را گذراند و سرتیفیکیت آن را کسب کرد. 

او از سال ۱۳۹۴ به عنوان مدیرفنی شرکت‌های معتبر ایرانی فعالیت کرده و دو دوره به عنوان سخنران برتر

 تداکس دانشگاه تهران برگزیده شده است. داوری مسابقات جهانی رباتیک فیراکاپ ۲۰۱۹ را برعهده داشته و کسب رتبه نخست مسابقات هوش مصنوعی دانشگاه شریف و همچنین فعالیت های مختلفی از جمله انجام پروژه‌های استارتاپی و دانشگاهی معتبر  را در کارنامه دارد.

او در دوره تابستان ۱۴۰۱ سی‌اس‌فیفتی ایکس ایران به‌ عنوان مدرس اصلی حضور خواهد داشت.

خبر خوب!

شما با ثبت‌نام در این دوره علاوه بر دوره تابستانه مبانی، به محتوای سه دوره تکمیلی برنامه‌نویسی وب، هوش مصنوعی و اندروید بصورت اختیاری و رایگان دسترسی خواهید داشت.

CS50x Iran
برگزار‌کننده: CS50x Iran
۳۸۰۸
دنبال کننده
۳
کل رویدادها

CS50 یا Computer Science 50 دوره مبانی علوم کامپیوتر دانشگاه هاروارد است که برای آشنایی با علوم کامپیوتر و یادگیری هنر برنامه نویسی می باشد.این دوره تنها در دو دانشگاه هاروارد و یل تدریس می شود و مخاطب آن دانشجویانی هستند که علاقه دارند با حوزه ی علوم کامپیوتر آشنا شوند و یا قصد دارند دانش پایه ی خود را در این زمینه تکمیل کنند. CS50 به دلیل شیوه ...

بیشتر از ۹۰ نفر (۶۰%) این برگزارکننده را توصیه کرده‌اند.

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۰

بررسی تاکتیک‌های افزایش Performance در معماری نرم‌افزار

 • آنلاین
 • رایگان
 • ابر آروان
پنج‌شنبه ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۰

کارگاه آنلاین برنامه نویسی پایتون

 • آنلاین
 • از ۶۰۰,۰۰۰ تومان
 • گروه آموزشی پژواک دانش
دوشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۰

دوره مهندسی یادگیری ماشین

 • آنلاین
 • ۳,۲۰۰,۰۰۰ تومان
 • Diginext
شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۰

دوره آموزش tailwind

 • آنلاین
 • ۲۳۰,۰۰۰ تومان
 • مصاف آموزش