رویداد به پایان رسیده است!
یازدهمین دوره Support Center Analyst (کارشناس مرکز پشتیبانی فناوری اطلاعات) در تاریخ جمعه ۳ آبان به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
پنج‌شنبه ۲ آبان ساعت ۰۸:۳۰

یازدهمین دوره Support Center Analyst (کارشناس مرکز پشتیبانی فناوری اطلاعات)

 • رایگان
 • تهران
 • مدیریت
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

معرفی دوره


دوره کارشناس مرکز پشتیبانی فناوری اطلاعات

کارشناسان میز خدمات فناوری اطلاعات (Service Desk) و مرکز ارائه کننده خدمات پشتیبانی (Support Center) به عنوان نقطه تماس اصلی مشتریان محسوب میشوند.

این امر بسیار مهم است که این کارشناسان ارائه کننده بالاترین سطح کیفی خدمات رسیدگی به مشتری (Customer Care) باشند.

تمرکز دوره آموزشی Support Center Analyst بر ارائه خدمات موثر به مشتریان، تاکید بر مهارتهای حل مسئله و عیب یابی، رویه های پاسخگویی تماس، مدیریت حوادث، مهارتهای ارتباطی و معرفی فرآیندهای چارچوب ITIL به شرکت کنندگان در این کارگاه آموزشی دو روزه است.

دوره (Support Center Analyst)HDI-SCA مطابق با استاندارد معرفی شده توسط موسسه HDI در قالب یک دوره دو روزه (8:30 الی 16:30 – 16 ساعت آموزشی) برگزار میگردد.

 


اهداف دوره


در این دوره سعی میشود تا شرکت کنندگان در انتها، مفاهیم زیر را به صورت کاربردی بیاموزند:

 • فرآیند مدیریت حوادث از شناسایی و ثبت تا بسته شدن حادثه
 • مهارتهای کلیدی تفکر برای حل مسائل به سرعت و بصورت مداوم
 • مهارتهای ارزشمند گوش دادن و استراتژیهای موثر ارتباطی
 • تکنیکهای اثبات شده برای بهبود ارتباط با مشتریان (کابران)
 • استراتژیهای موثر برای مدیریت مشتریان (کاربران) پر دردسر

محتوای این دوره آموزشی به شکلی برنامه ریزی شده است که در کنار آشنا شدن شرکت کنندگان با فرآیندهای کلیدی ITIL در حوزه پشتیبانی نظیر Incident و Request، مهارتهای اصلی مورد نیاز در این حوزه را نیز فرا خواهند گرفت. باید توجه داشت که بخش اعظمی از انتقال اطلاعات در بحثها و گفتگوهای حین دوره صورت خواهد گرفت، پس طبیعتا مشارکت فعال حاضرین در دوره امری بسیاری تعیین کننده در کیفیت برگزاری دوره خواهد بود.


مخاطبان دوره


 • کارشناسان میز خدمت فناوری اطلاعات (Service Desk/Help Desk/Support Center) و واحدهای پشتیبانی خدمات فناوری اطلاعات
 • کارشناسان واحدهای فنی فناوری اطلاعات که با کاربران نهایی در تعامل هستند.
 •  پشتیبانی فنی Frontline که باید مهارتهای اساسی در مدیریت و اولویت بندی حوادث و کاهش تشدید حوادث را بیاموزند و نیاز به تسلط  بر مهارتهای اساسی خدمات مشتری مورد نیاز برای مدیریت مشتریان دشوار و بهبود رضایت مشتری دارند.

و کلیه علاقمندان به مباحث مرتبط با امور پشتیانی خدمات را تشکیل میدهند.


پیشنیاز دوره


برای این دوره پیش نیاز خاصی در نظر گرفته نشده است. اما آشنایی با استانداردها و بهروشهای موجود در حوزه مدیریت فناوری اطلاعات میتواند به درک بهتر مفاهیم ارائه شده در دوره از سوی مخاطب کمک کند.


ویژگیهای دوره


 • برگزاری دوره توسط نمایندگی رسمی موسسه ITpreneurs 
 • تاییدیه محتوای آموزشی توسط موسسه HDI (Help Desk Institute)
 • استفاده از محتوای آموزشی بروز و بین المللی به کمک مدرس مجرب و با سوابق ارزشمند در رابطه با پروژه های فناوری اطلاعات
 • آمادگی جهت شرکت در آزمون بین المللی HDI – Support Center Analyst و اخذ مدرک بین المللی

نحوه پذیرش


 • مبنای پذیرش براساس تاریخ ثبت نام (حقیقی) و ارسال معرفی نامه(حقوقی)  می باشد.
 • مازاد ثبت نام به دوره ی بعدی انتقال داده خواهد شد.

شرایط انصراف و عودت هزینه


 • چنانچه دانش‌پژوه به هر دلیلی 10 روز و یا زودتر از زمان برگزاری رویداد، درخواست انصراف از دوره خود را بصورت مکتوب به مرکز آموزش اعلام نماید، هزینه پرداخت شده پس از کسر 4% کارمزد سایت ایوند به ایشان عودت داده خواهد شد.
 • چنانچه دانش‌پژوه به هر دلیلی تا 3 روز پیش از زمان برگزاری رویداد درخواست انصراف از دوره خود را بصورت مکتوب به مرکز آموزش اعلام نماید، هزینه پرداخت شده پس از کسر 30% شهریه دوره عودت داده خواهد شد.
 • چنانچه دانش‌پژوه به هر دلیلی دیرتر از 3 روز پیش از زمان برگزاری رویداد درخواست انصراف نموده و یا بدون اطلاع قبلی در دوره حاضر نشود، شامل هرگونه عودت وجه نبوده و دانش‌پژوه حق هرگونه ادعایی در این رابطه را نخواهد داشت.

زمان‌بندی

روز اول
روز دوم
عنوانشروعپایان
برنامه روزانه۸:۳۰۱۶:۳۰
عنوانشروعپایان
برنامه روزانه۸:۳۰۱۶:۳۰

برگزاری آزمون های رسمی و بین المللی HDI


 

برگزاری دوره و آزمون مرکز پشتیبانی فناوری اطلاعات در شرکت رایزن سامانه گسترمرکز آموزش شرکت رایزن سامانه گستر آزمونهای رسمی HDI را بصورت آنلاین در ایران برگزار می کند.

علاقمندان به شرکت در آزمون رسمی و بین المللی  HDI – Support Center Analyst میتوانند آزمون HDI-SCA  تحت اعتبار موسسه HDI  شرکت کرده و مدرک بین اللملی خود را دریافت نمایند.

آزمون Support Center Analyst  شامل 65 سوال چند گزینه ای است که بمدت 75 دقیقه برگزار می شود. برای قبولی در آزمون HDI-SCA باید حداقل به 80% از سوالات، پاسخ صحیح داده شود.

 

 

مدرس دوره

مهندس بابک ایزدی
مهندس بابک ایزدی
مدرس دوره

معرفی شرکت مشاوره مدیریت رایزن سامانه گستر


شرکت مشاوره مدیریت رایزن سامانه گستر، ارائه کننده خدمات آموزش، مشاوره و نرم­ افزار در حوزه چارچوبها و استانداردهای مدیریت فناوری اطلاعات (ITIL, Cobit, PRINCE2, SCRUM, DevOps, Service Desk, …) پس از گذشت 10 سال فعالیت و کسب تجربیات ارزشمند در دو حوزه آموزش و مشاوره، دوره ها و کارگاههای آموزشی خود را بشکل عمومی و درون سازمانی برای شرکت ها و سازمانها برگزار خواهد نمود.

لازم به ذکر است که مرکز آموزش رایزن سامانه گستر به عنوان نماینده رسمی معتبرترین موسسات آموزشی بین‌المللی، با سابقه برگزاری بیش از 750 کارگاه/دوره آموزشی استاندارد دارای کاملترین سبد محصولات آموزشی در حوزه­ های مورد اشاره، به عنوان یکی از پیشگامان و فعالترین مراکز آموزش تخصصی در رابطه با چارچوبها و استانداردهای مدیریت فناوری اطلاعات محسوب می­ گردد.

 همچنین همکاری با موسسات بنام بین المللی چون ITPreneurs هلند و  SimpliLearn آمریکا در زمینه ارائه محتوای آموزشی در کنار بکارگیری مدرسان مورد تایید و با تجربه توانسته تا دوره­ های این مرکز آموزشی را در سطح دوره­ های رسمی و بین­ المللی خارج از کشور قرار دهد.

مرکز آموزش رایزن سامانه گستر اکنون بعنوان نماینده رسمی اعتباردهندگان متعدد بین‌المللی آزمون، امکان برگزاری کلیه آزمونهای بین‌المللی موجود در سبد آزمونهای PeopleCert را در ایران و سایر نقاط جهان دارا میباشد.

     خواهشمند است در صورت تمایل به برگزاری هریک از این آموزش­ها و آزمونها برای همکاران و کارشناسان خود با ما تماس گرفته و از خدمات مشاوره آموزشی رایگان ما نیز جهت آشنایی کامل با دوره ها، تقدم و تأخر آنها، انتخاب دوره متناسب با نیاز شما و پاسخ به دیگر پرسشهای احتمالی برخوردار شوید.

    همچنین توجه داشته باشید که کلیه مدرسان این دوره­ها در مرکز مشاوره این شرکت نیز مشغول به فعالیت بوده و آمادگی کامل دارند تا در صورت تمایل شما نسبت به تعریف و مشارکت در پروژه های مشاوره نیز همراه شما باشند.

 

برگزارکننده

مرکز آموزش رایزن سامانه گستر
مرکز آموزش رایزن سامانه گستر

آدرس

تهران خیابان شهید مطهری، خیابان میرزای شیرازی، خیابان عرفان، پلاک 26، واحد 8

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

شرکت رایزن سامانه گستر

 مرکز آموزش شرکت مشاوره مدیریت رایزن سامانه گستر با تکیه بر بیش از 10 سال سابقه برگزاری دوره ها و کارگاههای تخصصی در حوزه های مرتبط با مدیریت فناوری اطلاعات و اجرای بیش از 750 دوره و کارگاه تخصصی، اکنون با ارائه 50 عنوان دوره/کارگاه آموزشی استاندارد،

رویداد های برگزارشده۹۵
رویداد های فعال۵
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۴۰ نفر