استارتآپ ویکند تهران- نوآوری اجتماعی

شروع رویداد
چهارشنبه ۳۰ اردیبهشت ۹۴ ۱۶:۰۰
پایان رویداد
جمعه ۱ خرداد ۹۴ ۲۱:۰۰
مکان رویدادتهران
موضوع رویدادتکنولوژی / غیره
اضافه به تقویم
استارتآپ ویکند تهران- نوآوری اجتماعی
برگزارکننده‌ی رویداد
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
کسب و کار
این بلیط برای کسانی است با مفاهیم کسب و کار آشنا هستند و می خواهند نقش هایی مانند بازاریابی، توسعه طرح تجاری، رهبری گروه، روا... بیشتر
۱ خرداد
۱۵۰,۰۰۰ تومان
تمام شد
طراح
این بلیط برای کسانی است که طراحان خوبی هستند. طراحی لوگو، آیکون ها، تصاویر و طراحی گرافیکی سایت از نقش هایی است که این افراد ... بیشتر
۱ خرداد
۱۵۰,۰۰۰ تومان
تمام شد
فنی
این بلیط برای کسانی است که تخصص فنی در برنامه نویسی و شبکه دارند. نقش هایی مانند برنامه نویس Back-end و Front-end، توسعه نرم ... بیشتر
۱ خرداد
۱۵۰,۰۰۰ تومان
تمام شد
کسب و کار اجتماعی
اگر ایده ای در زمینه کسب و کارهای اجتماعی دارید و یا محقق و علاقه مند به مبحث کارآفرینی اجتماعی هستید این بلیت برای شماست.
۱ خرداد
۱۵۰,۰۰۰ تومان
تمام شد

توضیحات بیشتر

نوآوری اجتماعی

ایده های خود را بیاورید و آنرا به کسب و کاری برای تغییر تبدیل کنید.

شما با افراد شگفت انگیزی در 54 ساعت کار خواهید کرد و بیزینسی را گسترش می دهید که بعضی از چالش برانگیزترین جالب ترین مشکلات محیط خود را حل کنید.

چگونه تکنولوژی میتواند یک نیرو برای ساختن یک اجتماع خوب باشد؟ ما منابع باور نکردنی در دست خود داریم تا مشکلات اجتماعی و زیستی اطراف خود را حل کنیم و چه زمانی بهتر از الان برای این کار؟

در استارتآپ ویکند نوآوری های اجتماعی ، شما مردم خوبی را را پیدا می کنید تا روی محصولی کار کنید که یک مشکل واقعی را حل می کند  ، ار کارآفرینان و کارشناسان باتجربه راهنمایی می گیرید ، و یک سرمایه گذاری اجتماعی یا یک پروژه را راه اندازی می کنید. ما به شما فضای این را می دهیم که ایده های نوآورانه اجتماعی خود را به حقیقت تبدیل کنید!استارتاپ ویکند (به انگلیسی: Startup Weekend) یک رویداد آموزشی-تجربی (Experiental Education) در سراسر دنیاست که در ۳ روز متوالی (در انتهای هفته) برگزار می‌گردد. در این برنامه شرکت کنندگان پر انگیزه‌ای شامل برنامه نویسان، مدیران تجاری، عاشقان استارتاپ، بازاریاب‌ها و طراحان گرافیک گرد هم می‌آیند تا طی ۵۴ ساعت ایده هایشان را مطرح کنند، گروه تشکیل بدهند و هر گروه ایده‌ای را اجرا کند.

این برنامه جهانی تا بحال بیش از یک هزار بار در بیش از ۴۸۰ شهر دنیا برگزار گردیده و شبکه پهناوری از مشتاقان کارآفرینی را پدید آورده است. در استارتاپ ویکند ایده‌های زیادی مطرح می‌شوند اما آنچه در این برنامه اهمیت فراوان دارد فقط سه چیز است. اجرا، اجرا و فقط اجرا! این برنامه از ساعت ۶ بعدازظهر روز چهارشنبه آغاز و تا ساعت ۹ شب روز جمعه ادامه دارد. در این برنامه شرکت کنندگان (کمتر ۱۰۰ نفر در ۱۰ تیم) همگی در یک فضای مشترک قرار می‌گیرند و با کمک مربیان خبره که از میان کارآفرینان موفق انتخاب می‌گردند ایده‌ها را به کسب و کار تبدیل می‌نمایند. در پایان برنامه تیم‌ها پروژه‌های خود را به هیئتی از داوران که از میان جامعه سرمایه‌گذار و اساتید دانشگاهی و کارآفرینان هستند، ارائه می‌نمایند. این رویداد در سطح جهانی توسط برندهای معتبری همچون گوگل، مایکروسافت، آمازون و ... حمایت تجاری می‌گردد.


آدرس:تهران تهران - میدان ونک - خیابان ملاصدرا - خیابان پردیس - دانشکده مکانیک و صنایع دانشگاه خواجه‌نصیر

اگر مایل به اطلاع از رویدادهای مشابه این رویداد هستید، کلیک کنید.