کاور
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
کسب و کار
این بلیط برای کسانی است با مفاهیم کسب و کار آشنا هستند و می خواهند نقش هایی مانند بازاریابی، توسعه طرح تجاری، رهبری گروه، روابط عمومی، تهیه مدارک و اسناد سازی را به عهده داشته باشند. این بلیط برای کسانی مناسب است که یا در این حوزه ها تجربه دارند و یا دانش کسب نموده اند.
-
۱۵۰,۰۰۰ تومان
طراح
این بلیط برای کسانی است که طراحان خوبی هستند. طراحی لوگو، آیکون‌ها، تصاویر و طراحی گرافیکی سایت از نقش‌هایی است که این افراد در برنامه استارت اپ‌ ویکند ایفا می‌نمایند. افرادی که با مفاهیمی مانند UI/UX, Photoshop, Corel و ... آشنا هستند می‌توانند در تیم‌ها نقش طراح داشته باشند. -
-
۱۵۰,۰۰۰ تومان
فنی
این بلیط برای کسانی است که تخصص فنی در برنامه نویسی و شبکه دارند. نقش هایی مانند برنامه نویس Back-end و Front-end، توسعه نرم افزارهای موبایل و نرم افزارهای وب بانک های اطلاعاتی برای افراد فنی است. افرادی که با مفاهیمی مانند MySQL , SQL ,HTML,CSS, iOS, Android, PHP, .Net, Ajax, Mobile Web و ... آشنایی دارند.
-
۱۵۰,۰۰۰ تومان
ایده پردازان
کلیه فارغ التحصیلان و یا دانشجویان رشته های پزشکی و مرتبط که علاقه مند به استارتاپ و تکنولوژی هستند.
-
۱۵۰,۰۰۰ تومان

توضیحات بیشتر

در صورت ثبت نام گروهی همراه با 3 الی 4 نفر از دوستانتان می توانید هر کدام تا 40% تخفیف بگیرید.

تماس بگیرید

09122207566

استارت آپ ویکند یک رویداد آموزشی- تجربی در سراسر دنیاست که در3 روز متوالی برگزار می گردد. در این برنامه شرکت کنندگان پرانگیزه ای شامل برنامه نویسان،مدیران تجاری، عاشقان استارت آپ،بازاریاب های حرفه ای و طراحان گرافیک گرد هم می آیند تا در طی54 ساعت ایده هایشان را مطرح کنند، گروه تشکیل بدهند و هر گروه ایده ای را اجرا کند.

استارتاپ ویکند (Startup Weekend) یک رویداد آموزشی-تجربی (Experiental Education) در سراسر دنیاست که در ۳ روز متوالی (در انتهای هفته) برگزار می‌گردد. در این برنامه شرکت کنندگان پر انگیزه‌ای شامل برنامه نویسان، مدیران تجاری، عاشقان استارتاپ، بازاریاب‌ها و طراحان گرافیک گرد هم می‌آیند تا طی ۵۴ ساعت ایده هایشان را مطرح کنند، گروه تشکیل بدهند و هر گروه ایده‌ای را اجرا کند.

این برنامه جهانی تا بحال بیش از یک هزار بار در بیش از ۴۸۰ شهر دنیا برگزار گردیده و شبکه پهناوری از مشتاقان کارآفرینی را پدید آورده است. در استارتاپ ویکند ایده‌های زیادی مطرح می‌شوند اما آنچه در این برنامه اهمیت فراوان دارد فقط سه چیز است. اجرا، اجرا و فقط اجرا! این برنامه از ساعت ۶ بعدازظهر روز چهارشنبه آغاز و تا ساعت ۹ شب روز جمعه ادامه دارد. در این برنامه شرکت کنندگان (کمتر ۱۰۰ نفر در ۱۰ تیم) همگی در یک فضای مشترک قرار می‌گیرند و با کمک مربیان خبره که از میان کارآفرینان موفق انتخاب می‌گردند ایده‌ها را به کسب و کار تبدیل می‌نمایند. در پایان برنامه تیم‌ها پروژه‌های خود را به هیئتی از داوران که از میان جامعه سرمایه‌گذار و اساتید دانشگاهی و کارآفرینان هستند، ارائه می‌نمایند. این رویداد در سطح جهانی توسط برندهای معتبری همچون گوگل، مایکروسافت، آمازون و ... حمایت می شود


برگزار‌کننده

آواتار

مرکز رشد نوآوری و کارافرینی دانشگاه شهید بهشتی

رویداد های برگزارشده۴

آدرس

تهران تهران ، خیابان حافظ ،خیابان رشت ، دانشگاه امیر کبیر ، ساختمان فارابی

موقعیت جغرافیایی رویداد

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

تا ۳۰ اسفند

بیمه کآشف

 • آنلاین
 • رایگان
 • بیمه کآشف
تا ۳۰ اسفند

پایش های سراسری کآشف

 • آنلاین
 • از ۲۵,۰۰۰ تومان
 • پایش سراسری کآشف
تا ۳۰ اسفند

مشارکت در بورس تحصیلی کآشف

 • آنلاین
 • ۶۰,۰۰۰ تومان
 • بورسیه
شنبه ۱۶ اسفند

وضعیت استارتاپ ها در ترکیه: مزایا و چالش ها

 • آنلاین
 • رایگان
 • باشگاه کارآفرینی تیوان