کاور
چهارشنبه ۸ مرداد ساعت ۱۰:۰۰

دوره آنلاین یک روزه مدیریت منابع انسانی پیشرفته

  • ۹۵۰,۰۰۰ تومان
  • آنلاین
  • مدیریت
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات


از آنجا که امروزه منابع انسانی با ارزش ترین عامل تولید و مهم ترین سرمایه و زاینده مزیت رقابتی هر سازمان است، و یکی از عمده ترین برنامه ریزی های سازمانی، برنامه ریزی منابع انسانی است، موثرترین راه برای این برنامه ریزی در شرایط فعلی، کارآمدتر کردن کارکنان سازمان ها از طریق بهبود و بهسازی آنان است. برنامه ریزی در سازمان ها در قالب تولیدی و خدماتی انجام می گیرد که سریعاً نیز درحال تغییر هستند. در چنین موقعیتی، برنامه ریزی ممکن است یک یا دو بار در سال به صورت مراحل جامع و جزئی و با توجه به ماموریت، چشم انداز، ارزش ها، کنکاش محیطی، استراتژی ها، بودجه و غیره صورت پذیرد. به همین دلیل مدیریت منابع انسانی نیز باید به صورت پیشرفته حداقل سالی 1 بار در این مسیر استراتژیک قرار گیرد و اگر سازمان در حال تغییر و دگرگونی است، این برنامه ها باید هر سال مورد بازبینی قرار گیرند. در همین راستا، “دپارتمان آموزش آزما پارسیان”، (دوره آنلاین 1 روزه مدیریت منابع انسانی پیشرفته) را برای مدیران منابع انسانی طراحی کرده که مقرر است در روز (چهارشنبه مورخ 8 مرداد 1399) در (فضای اینترنتی وب کنفرانس) برگزار گردد.

(داشتن رایانه قوی یا تلفن هوشمند یا تبلت و اینترنت پر سرعت، از ملزومات حضور در این دوره می باشد.)

برگزارکننده

مرکز توسعه آموزش های مدیریت آزما پارسیان
مرکز توسعه آموزش های مدیریت آزما پارسیان

مرکز توسعه آموزش های مدیریت آزما پارسیان (تاماپ)

با برخورداری از تیمی مجرب و حرفه ای فعالیت خود را از تاریخ 13 آذر 1386 با هدف آموزش حوزه های مختلف مدیریت، در قالب برگزاری دوره های آموزشی کوتاه مدت و یا کنفرانس های ملی و بین المللی آغاز نموده است، و در طول این مدت با دعوت از بهترین مدرسان ایرانی و بین المللی به دوره های آموزشی و کنفرانس های، زمینه و بستر مناسب را برای افزایش دانش مدیران و علاقمندان حوزه مدیریت فراهم ساخته است.

دوره های آموزشی کوتاه مدت و یا کنفرانس های ملی و بین المللی، مکانی برای تبادل نظر و گفتگو میان افراد متخصص است و آینده نگری این مرکز، برگزاری دوره های آموزشی کوتاه مدت با عناوین مدیریت منابع انسانی، مدیریت تولید، مدیریت بهره وری و کیفیت، ارزیابی عملکرد، مدیریت پروژه، مدیریت بازاریابی و فروش، مدیریت جذب و استخدام، مدیران آموزش، مدیریت مالی و حسابداری، بازرگانی بین المللی، مدیریت خرید و تدارکات داخلی، مدیریت انبارداری و کنترل موجودی، مدیریت دانش می باشد.

این مرکز همواره پس از برگزاری این دوره های آموزشی، به بررسی فرم های ارزیابی که در دسترس مدیران و شرکت کنندگان قرار داده است می پردازد تا کمبودهای برگزاری را از نظر علمی و اجرائی بهبود ببخشد.

از دیگر فعالیت های این مرکز، راه اندازی فروشگاه اینترنتی و پشتیبانی 24 ساعته این تارنما می باشد که در آن، علاقمندان می توانند جهت دسترسی آسان به دوره های آموزشی کوتاه مدت به ثبت نام اینترنتی و یا خرید مقالات و فیلم آموزشی سخنرانی اساتید بپردازند.

مجمع مدیران منابع انسانی سازمان های پیشرو
مجمع مدیران منابع انسانی سازمان های پیشرو

مدرسان

دکتر بهزاد ابوالعلایی
دکتر بهزاد ابوالعلایی
دارای دکترای مدیریت دولتی گرایش مدیریت منابع انسانی

ارائه: انگیزه و اعتماد کارکنان در بهره وری منابع انسانی سازمان ها

مهندس آرمین خوشوقتی
مهندس آرمین خوشوقتی
مدیر منابع انسانی شرکت طبیعت زنده، Cinere

ارائه: بررسی چالش های نظام جبران خدمات در تحولات پیش رو

دکتر سعید شهبازمرادی
دکتر سعید شهبازمرادی
دارای دکترای تخصصی مدیریت منابع انسانی

ارائه: مدیریت عملکرد منابع انسانی و اثربخشی در سازمان

دکتر صدرالدین نجاتی گیلانی
دکتر صدرالدین نجاتی گیلانی
دارای دکترای مدیریت کسب و کار DBA از فرانسه

ارائه: بررسی نظام جدید جانشین پروری و ارزشمندسازی کارکنان

برگزار‌کننده

آواتار

مرکز توسعه آموزش های مدیریت آزما پارسیان

مرکز توسعه آموزش های مدیریت آزما پارسیان (تاماپ) با برخورداری از تیمی مجرب و حرفه ای فعالیت خود را از تاریخ 13 آذر 1386 با هدف آموزش حوزه های مختلف مدیریت، در قالب برگزاری دوره های آموزشی کوتاه مدت و یا کنفرانس های ملی و بین المللی آغاز نموده است، و

رویداد های برگزارشده۵
رویداد های فعال۱
  • شروع: چهارشنبه ۸ مرداد ساعت ۱۰:۰۰
  • پایان: چهارشنبه ۸ مرداد ساعت ۱۸:۰۰
این رویداد از سرویس وبینار ایوند استفاده می‌کند.

اشتراک‌گذاری رویداد

connectکانکت برای این رویداد فعال است

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم