رویداد به پایان رسیده است!
رویداد بزرگ «تحول فردی» در تاریخ جمعه ۲۱ تیر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویداد بزرگ «تحول فردی»

شروع:
جمعه ۷ تیر ۹۸ ۰۸:۳۰
پایان:
جمعه ۲۱ تیر ۹۸ ۱۳:۰۰
رویداد بزرگ «تحول فردی»
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.


این فرصت طلایی از دست ندهید!

اولین رویداد آموزشی «تات» با عنوان «تحول فردی» برای زندگی و کسب و کار اثربخش یک فرصت بی نظیر و جامع برای شما در جهت کشف استعدادها و آغاز تغییر و ارتقای شغلی و افزایش بهره وری در زندگی است. شهریه دوره با در نظر گرفتن تخفیف استثنایی نسبت به دوره های مشابه توسعه فردی و جهت بهره مندی عموم شهروندان در نظر گرفته شده و دارای ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم رضایت می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با کانال های ارتباطی «گروه هنری رسانه ای ماه» در ارتباط باشید:

telegram.me/mahmedia

instagram.com/mahresaneh

09911017659

سخنرانان

سپهر حلاجیان
سپهر حلاجیان
مشاور کسب و کار و توسعه فردی

سپهر حلاجیان عاشق دنیای ارتباطات است. او نزدیک به پانزده سال است که در عرصه مطبوعات ، تبلیغات و روابط عمومی فعالیت می کند و در این مدت با توجه به فعالیتها و پروژه های متعدد مطبوعاتی ، روابط عمومی و تبلیغاتی برای گروههای مختلف اقتصادی و اجتماعی از جمله پزشکان ، اصناف، صنعتگران و تجار همچنین برخی سازمانها و نهادها تجربیات ارزشمندی را اندوخته است.از جمله سازمانها و نهادهایی که او افتخار مشارکت و همکاری با آنها را داشته می توان به اتاق اصناف اصفهان، شرکت نمایشگاههای بین المللی اصفهان،اتاق بازرگانی اصفهان، دانشگاه علوم پزشکی ، شرکت باند و گاز صفا طب ، سپاهان بهبود ،سازمان نظام صنفی رایانه استان اصفهان ، مجتمع چاپ و بسته بندی آنیل پک ، مجتمع بسته بندی پروتئین حنانه سپهر و دهها شرکت و سازمان دیگر اشاره کرد.

او با مطالعه مستمر و هدفمند در رشته های مختلفی همچون روابط عمومی ،تبلیغات ،ادبیات ،روانشناسی، بازاریابی هنر،تاریخ و گذراندن دورهای متعدد خبرنگاری و روزنامه نگاری ، عکاسی ، فیلم نامه نویسی، کارگردانی ، تلاش برای شناخت درست و حل مساله مهم مخاطبین خود را به عنوان اصلی ترین ارزش پیشنهادیش برگزیده است.

سپهر حلاجیان در راه اندازی ، ساختار سازی، جذب نیرو و هدایت و برنامه ریزی استراتژی بیش از بیست واحد روابط عمومی تجاری در شرکتهای مختلف صنعتی و تجاری نقش مستقیم داشته و معتقد است روابط عمومی تجاری در کسب و کارهای امروز مهمترین عامل موفقیت پایدار و شایسته برای فعالان اقتصادی است.تخصص وی تولید محتوا ، رویداد سازی ، ساختار سازی و جذب و آموزش نیروی انسانی کارآمد روابط عمومی و کمپین نویسی روابط عمومی و تبلیغات است.وی تاکنون بیش از سیصد مجله و ویژه نامه خبری و تخصصی با موضوعات مختلف نیز منتشر نموده است.

وی به مدت دو سال مدیر معاونت ارتباطات و روابط عمومی شرکت کامور بزرگترین تولید کننده محصولات بدون قند و رژیمی در ایران بود و عنوان مدیر روابط عمومی برتر در حوزه انتشارات و تبلیغات در جشنواره روابط عمومی های استان اصفهان را کسب نمود.

وی هم اکنون مدیر مشاورین روابط عمومی ارتباطات سپهر اولین مجموعه تخصصی خدمات روابط عمومی و ارتباطات در استان اصفهان است و در حوزه نوین و کارآمد روابط عمومی به سازمانها و شرکتهای و اتحادیه های مختلف خدمت رسانی می کند.

زمان‌بندی

روز اول | جمعه 31 خردادماه 98
روز دوم | جمعه 7 تیرماه
روز سوم: جمعه 14 تیرماه
عنوانشروعپایان
پذیرش و معرفی دوره۸:۳۰۸:۴۵
کارگاه اول: سفر قهرمانی برای تحول فردی۸:۴۵۱۰:۴۵
استراحت و پذیرایی میان وعده۱۰:۴۵۱۱
کارگاه دوم: هوش هیجانی، مهارت های ارتباطی۱۱۱۳
عنوانشروعپایان
کارگاه سوم: شفاف اندیشیدن و تفکر سیستمی۸:۳۰۱۰:۳۰
استراحت و پذیرایی میان وعده۱۰:۳۰۱۱
کارگاه چهارم: تدوین برنامه توسعه فردی۱۱۱۳
عنوانشروعپایان
کارگاه پنجم: فن بیان، سخنرانی۸:۳۰۱۰:۳۰
استراحت و پذیرایی میان وعده۱۰:۳۰۱۱
کارگاه ششم: مذاکره و اقناع۱۱۱۳

آدرس: اصفهان دروازه دولت . خیابان باغ گلدسته؛ کتابخانه مرکزی شهرداری. طبقه منفی 2 سالن آموزش