رویداد به پایان رسیده است!
آشنایی با قوانین مالیاتی ، مالیات بر ارزش افزوده و تکالیف مالیاتی در تاریخپنج‌شنبه ۲۴ دیبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

آشنایی با قوانین مالیاتی ، مالیات بر ارزش افزوده و تکالیف مالیاتی

شروع:
پنج‌شنبه ۲۴ دی ۹۴ ۰۹:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۲۴ دی ۹۴ ۱۷:۰۰
مکان: تهران
موضوع:مدیریت / غیره
آشنایی با قوانین مالیاتی ، مالیات بر ارزش افزوده و تکالیف مالیاتی
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

هر کشور برای امکان تداوم ارایه خدمات خود نیازمند درآمدهای پایدار می باشد که در این میان یکی از منابع درآمدی برای دولت ها، دریافت مالیات های مستقیم می باشد. از دیگر سو زیرساخت نظام مالیاتی در هر کشوری شفافیت و شناسایی مالیات دهنده گان اصلی است که این مساله نیز یکی از دلایل ایجاد ساختار مالیات بر ارزش افزوده کالا و خدمات می باشد.

از دیگر سو شرکت ها و موسسات دانش بنیان به دلیل وظیفه مهمی که در اقتصاد یک کشور ایفا می کنند طبق قانون از پرداخت برخی مالیات ها معاف یا دارای  تخفیف می باشند. باید توجه داشت که این موضوع به منزله عدم رعایت تکالیف مالیاتی از سوی شرکت های دانش بنیان نیست و ممکن است در بسیاری از موارد علی رغم تصریح قانون، یک شرکت دانش بنیان تنها بدلیل عدم رعایت قوانین مالیاتی ، مشمول جریمه یا اضافه پرداخت مالیات گرددبه همین منظور لازم است تا با قوانین موضوعه و قوانین خاص مربوط به شرکت های دانش بنیان آشنایی کافی داشته باشد.


آدرس:تهران تهران - خ ستارخان - خ شهید حبیب اله - خ زنجان شمالی - کوی شهید سیادت - پ 65 - کریدور خدمات فناوری تا بازار ایرانیان - ط اول