کارگاه کارتیمی و مدیریت تعارض

شروع:
پنج‌شنبه ۱۹ مرداد ۹۶ ۱۰:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۱۹ مرداد ۹۶ ۱۸:۰۰
کارگاه کارتیمی و مدیریت تعارض
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

ورکشاپ Team Building and Communication  امکان این را برای گروهی از مربیان فراهم می‌کند تا مهارت خود را در مطلع شدن از میزان پویایی در یک گروه و توانایی هدایت کردن آن به سمت موفقیت بهبود دهند. به طور کلی ورکشاپ متمرکز است بر نحوه تیم سازی و نحوه ارتباط بر قرار کردن صحیح، مداوم و متقابل، شناسایی ارزش های تیم و مدیریت تضاد در درون تیم.

تیم سازی: در این قسمت شرکت کنندگان در مورد مراحلی که یک تیم با آن رو به رو می شود را آموزش می بینند و این که یک تیم به چه چیزهایی نیاز دارد تا از هر مرحله به مرحله بعد جلو برود، همراه با بالا رفتن کارایی و رضایت و خوشحالی هر فرد و گروه.


ارتباطات: در این قسمت شرکت کنندگان 4 مدل مختلف ارتباط برقرار کردن و نحوه قدرشناسی از مدل شخصیت های متفاوتی که در اطراف آن ها هستند و پیدا کردن راه موثر در ارتباط برقرار کردن با افراد از میان مدل های متقاوت را یاد می‌گیرند.


ارزش ها و قوانین تیم: در این قسمت مربی شرکت‌کنندگان را مشغول روند ساخت ارزش‌های تیم می‌کند که بر اساس قوانین تیم و پروسه روزانه‌ای که می‌توان تعیین کرد شکل می‌گیرد. در این روش فرآیند تیمی براساس ارزش‌های مشترک و متداول در یک تیم به جای قوانین انتزاعی پیش می‌رود.


مدیریت تضاد: در این قسمت شرکت کنندگان ارزش تضاد و راه‌های مختلف موثر برای کنترل آن را آموزش می‌بینند. شرکت کنندگان یاد می‌گیرند که تضاد برای حرکت تیم به جلو لازم است، اما مدیریت صحیح این تضادها می تواند تعیین کند که این پیش رفتن به جلو به موفقیت می انجامد.

زمان‌بندی

روز اول
عنوانشروعپایان
معرفی Introduction۱۰:۰۰۱۰:۳۰
مراحل تیم سازی Stages of team building۱۰:۳۰۱۱:۳۰
مدل های ارتباطات Communication styles۱۲:۰۰۱۳:۰۰
ناهار Lunch۱۳:۳۰۱۴:۰۰
ارزش ها و قوانین تیمی Team values and rules۱۴:۳۰۱۵:۳۰
مدیریت تضاد Conflict management۱۶:۰۰۱۷:۰۰
نتیجه گیری Closing ۱۷:۳۰۱۸:۰۰

سخنرانان

تارا کنخوئیس

تارا کنخوئیس

تارا در اصل هلندی است و به عنوان مربی و نویسنده Free lance به دور دنیا سفر می‌کند. تارا برای شرکت های متفاوتی درهلند، لبنان، اردن، تونس و ایران کار کرده است.
تارا بسیار علاقمند و مشتاق به آموزش دادن است، زیرا از کمک کردن به مردم برای پیدا کردن توانایی‌هایشان لذت می برد.
تارا تمام مدل های مدیریت و رهبری از تحلیل استراتژی تا مهارت سخنرانی و مدیریت زمان تا مربی گری را آموزش می‌دهد. او همچنین به معلم های دیگر آموزش می‌دهد تا مهارت آموزش دادن خود را بهتر کنند.

سوالات متداول

آیا امکان شرکت انفرادی در این کارگاه نیز وجود دارد؟
بله این کارگاه هم برای تیم‌ها و اعضای تیم به صورت مجزا طراحی شده است. هرچند توصیه‌میکنیم در صورت امکان به صورت تیمی در کارگاه شرکت کنید.
کارگاه به چه زبانی است؟
تمام کارگاه به زبان انگلیسی‌است و آشنایی با زبان انگلیسی برای شرکت در کارگاه ضروری است.
بلیت پرینت شود یا خیر؟
خیر نیازی نیست.

آدرس:تهران امیرآباد، دانشکده فنی دانشگاه تهران، انستیتو نفت، طبقه پنجم