کاور
"ساز و کارهای شروع کسب و کار موفق" در تاریخ چهارشنبه ۲ بهمن ساعت ۲۰:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
قیمت واقعی 500000تومان- «40 درصد تخفیف» بابت حمایت از متقاضیان، جهت شروع یک کسب و کار موفق


موسسه آموزشی کسب و کار پرتو نگین فردا، با توجه به 4 موضوع مورد بحث در رویداد که از عوامل مهم، برای شروع و ماندگاری موفق در یک کسب و کار می باشد، تخفیفی را در نظر گرفته است، تا تمامی افراد متقاضی بتوانند در این رویداد شرکت کرده و از علم و تجربه تعدادی از بانوان موفق کارآفرین ایران، نکات ارزشمندی را برای شروع و ماندگاری کسب و کار مدنظر خود بدست آورند.
-
۳۰۰,۰۰۰ تومان

توضیحات رویداد

شروع یک کسب و کار بسیار دشوار است؛ این کار طولانی و پر زحمت و از لحاظ نتایج آماری، محکوم به شکست است. طبق تحقیقات انجام شده 80 درصد ایده های هر کسب و کار، با شکست مواجه می شوند. با وجود این که یک مقیاس معین برای موفقیت وجود ندارد که متناسب همه باشد، اما دلایلی وجود دارد که به افرادی که قصد شروع و پایه ریزی یک کسب و کار را دارند، کمک می کند تا افرادی موفق در کسب و کار خود باشند. براساس تحقیقات انجام شده، 4 موضوع مهم در شروع هر کسب و کاری، به نوعی تضمین کننده آینده آن کسب و کار برای صاحبانشان می باشد. انجام درست و اصولی فرایند های شروع کسب وکار، تحقیقات بازار، روش های تامین مالی و مدیریت اجرایی آن کسب و کار می باشد. انجام ساز و کارهای درست این مباحث در 18 ماه طلایی اولیه شروع یک کسب و کار ( که به دو دوره قبل از شروع کسب و کار، انجام کسب و کار تقسیم می شود)  پایه و شالوده درست یک کسب و کار موفق می باشد.

 

 • فرایند شروع کسب وکار: کسب و کار کوچک شما می‌تواند مالکیت مطلق، شراکت یا یک کمپانی با مسئولیت محدود باشد. هویتی که برای کسب و کار جدیدتان انتخاب می‌کنید می‌تواند چیز‌های زیادی را در مورد پروژه کارآفرینی شما تحت تاثیر قرار دهد، از نام کسب و کارتان تا مسئولیت‌ها و همچنین مالیاتی که به شما تعلق می‌گیرد. شاید یک ساختار اولیه کسب و کار را انتخاب کنید و سپس در آینده ارزش گذاری مجدد کرده و ساختار اولیه کسب و کارتان را با رشد آن و تغییر نیاز‌ها تغییر دهید. بررسی و دانستن موضوعاتی چون «داشتن شخصیت ایجاد و انجام یک کسب وکار، انتخاب و ثبت نام برند و لوگوی یک کسب و کار،  اخذ مجوز‌ها و مدارک قانونی و ...» موضوعاتی است که قبل شروع هر کسب و کاری باید دربارهِ آنها تحقیق و بررسی و در نهایت عملی سازی شود.

 

 • تحقیقات بازار: برای این که یک کسب و کار جدید کوچک موفقیت آمیز باشد باید یک مشکل را حل کند، نیازی را برآورده سازد یا چیز جدیدی را ارائه دهد که بازار درخواست می‌کند. پاسخ به سوال­هایی چون «آیا برای محصولات یا خدمات مورد نظر شما نیازی در بازار وجود دارد؟ چه کسی به این خدمات یا محصولات نیاز دارد؟ آیا شرکت‌های دیگری که محصولات و خدماتی مشابه ارائه می‌دهند در بازار وجود دارند؟ رقابت در این عرصه چگونه است؟ و ...» برای تضمین موفقیت در یک کسب و کار بسیار ضروری می باشد.

 • تامین مالی: راه اندازی یک کسب و کار کوچک ضرورتاً به مقدار زیادی پول و سرمایه نیاز ندارد، اما برنامه ریزی برای این کار شامل برخی سرمایه گذاری‌های اولیه خرد و همچنین توانایی تامین هزینه‌های پیش روی کسب و کار شما پیش از رسیدن به مرحله سودآوری است. همچنین باید هزینه‌های ادامه و تداوم کسب و کارتان برای دست کم برای 12 ماه را برآورد سازی نمایید . جمع کلی این هزینه‌ها همان میزان سرمایه گذاری اولیه‌ای است که برای راه اندازی کسب و کار کوچک جدید خود به آنها نیاز دارید. تامین سرمایه مورد نیاز از طریق جذب سرمایه شخصی، وام‌های مربوط به کسب و کار‌های کوچک، و ... راه هایی است که باید برای موفق بودن و تدوام یک کسب و کار به درستی مورد بررسی قرار گیرد.

 

 • مدیریت اجرایی:  مدیریت فرآیندی که از مرحله تولید محصولات/خدمات تا رسیدن آن به دست مشتریان نیاز است پیموده شود و برآوردی از هزینه‌­های عملیات اجرایی ، در موفقیت یک کسب و کار موضوعی بسیار مهم می باشد. تیم سازی و مدیریت منابع انسانی، مدیریت مخاطرات و بحران های در پیش رو، ماندگاری، رشد و توسعه کسب و کار و ... موضوعات مهمی است که در مدیریت اجرا برای موفیقت یک کسب و کار بسیار مهم و ضروری است.

 

با توجه به موضوعات مهم مطرح شده برای شروع و ماندگاری موفق در یک کسب و کار، در این رویداد موسسه آموزشی کسب و کار پرتو نگین فردا برآن شده تا از طریق علم و تجربه تعدادی از بانوان موفق کارآفرین ایران، مبحث­ها و موضوعات مهم این 4 حوزه را به صورت علمی و تجربی مورد بررسی قرار دهیم، تا افرادی که تصمیم راه اندازی و شروع یک کسب و کار را دارند، به بهترین شکل ممکن قدم های های خود را در این راه بردارند.

همچنین موسسه پرتو نگین فردا جهت استفاده و بهره بردای تمامی متقاضیان این رویداد، شرایط تخفیفی را برای هزینه بلیط ها در نظر گرفته است، تا تمامی افراد متقاضی بتوانند در این رویداد شرکت کرده و از علم و تجربه تعدادی از بانوان موفق کارآفرین ایران، نکات ارزشمندی را برای شروع و ماندگاری کسب و کار مدنظر خود بدست آورند.

در انتها لازم به ذکر است که افراد شرکت کننده در این رویداد می توانند مدرک معتبر زیر نظر سازمان فنی و حرفه‌ای، جهت گذراندن دوره و مباحث ارائه شده در رویداد را دریافت نمایند.

زمان‌بندی

عنوانشروعپایان
پذیرش و دریافت کارت ورود۱۴:۳۰۱۴:۵۵
شروع مراسم رویداد۱۵:۰۰-
افتتاحیه و معرفی موسسه۱۵:۰۰۱۵:۱۰
فرایند شروع کسب و کار۱۵:۱۰۱۵:۴۵
تحقیقات بازار۱۵:۴۵۱۶:۳۵
تامین مالی۱۶:۳۵۱۷:۲۰
مدیریت اجرایی۱۷:۲۰۱۸:۰۵
استراحت و پذیرایی۱۸:۰۵۱۸:۵۵
تقدیر از بانوی برتر کارآفرین کشور۱۸:۵۵۱۹:۰۰
میزگرد ۱۹:۰۰۱۹:۵۰
تقدیر از سخنرانان و اختتامیه۱۹:۵۰۲۰:۰۰

سخنرانان

عصمت قانعی
عصمت قانعی
موسس و مدیر عامل شرکت نیلبرگ خزر (قند شالین)
مرجان هوشیار
مرجان هوشیار
موسس ومدیرعامل شرکت بازرگانی نگین تجارت فردوس
فرزانه معصومی
فرزانه معصومی
موسس و مدیرعامل شرکت ققنوس آسیا
مریم امیراحمدی
مریم امیراحمدی
موسس و مدیر واحد صنعتی ایران استون اولین واحد دانش بنیان

برگزار‌کننده

آواتار

پرتو نگین فردا

 جمعی از دانش آموختگان حوزه های مختلف دانشگاهی گرد هم آمدند تا با هدف کمک به ارتقای سطح دانش آکادمیک و به روز رسانی این علوم با چشم انداز توسعه ایرانی آباد، آزاد و مقتدر آغاز به کار کنند و اکنون پرتو نگین فردا، با کسب تجربه در برگزاری دوره های مختلف

رویداد های برگزارشده۱

آدرس

تهران خیابان دولت (کلاهدوز) چهارراه قنات تالار مجلل دانیال

موقعیت جغرافیایی رویداد

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

پنج‌شنبه ۱۴ اسفند

رویداد نقلِ حمل: تحول در لجستیک،توفیق اجباری کرونا

 • آنلاین
 • از ۸۰,۰۰۰ تومان
 • لوجیکو
پنج‌شنبه ۱۴ اسفند

کارگاه مبانی مدیریت استراتژیک (معرفی ابزارهای تدوین استراتژی)

 • آنلاین
 • ۱۴۰,۰۰۰ تومان
 • شریف استراتژی
پنج‌شنبه ۱۴ اسفند

ششمین همایش کمپین #من_طراحم

 • آنلاین
 • از ۱۱۵,۰۰۰ تومان
 • مرکز طراحی اسپیرال
پنج‌شنبه ۱۴ اسفند

کارگاه آنلاین مقاله نویسی علمی پژوهشی و ISI

 • آنلاین
 • از ۱۹۴,۰۰۰ تومان
 • گروه آموزشی پژواک دانش