دوره تفصیلی تکنیکال بازار بورس

شروع:
پنج‌شنبه ۲۳ اردیبهشت ۹۵ ۱۴:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۶ خرداد ۹۵ ۱۸:۰۰
مکان: تهران
دوره تفصیلی تکنیکال بازار بورس
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

حتما مي دانيم كه...
همه ي افراد جامعه ما بورس را نمي شناسند و با نحوه ي سرمايه گذاري در آن، فوايد و سودمندي هاي ناشي از آن آشنا نيستند. اين درحاليست كه آشنايي با بورس و فعاليت در آن مي تواند در زندگي اقتصادي مردم بسيار مؤثر باشد.
تا همين سال هاي اخير، بيشتر مردم پس اندازهاي خود را فقط در بانك ها نگهداري مي كردند و با راه هاي ديگر استفاده از اندوخته هاي خود آشنا نبودند. اما امروزه بسيار شنيده مي شود كه راه ديگري هم براي استفاده از پس اندازها وجود دارد و آن اين است كه يك فرد عادي مي تواند در مالكيت واحدهاي توليدي و تجاري بزرگ مشاركت نمايد و از نتايج مشاركت و سرمايه گذاري خود به سادگي بهره مند باشد.
اما به راستي چگونه ممكن است يك فرد عادي با سرمايه اي اندك در سرمايه گذاري هاي بزرگي شريك شود درحاليكه نه شركاي خود را مي شناسد و نه امكان كسب اطلاع از نحوه ي فعاليت، ميزان هزينه ها، درآمدها و ... دارد؛ گذشته از اين، اصلا چنين كسي چگونه مي تواند از حساب و دخل و خرج اين مركز توليدي كه در آن مشاركت كرده است آگاهي پيدا كند؟؟

"دوره تفصيلي تكنيكال بازار بورس" كه براي توانمندي شما توسط "مركز نوآوران خلاق با گامهاي نو?در?٢٣ ارديبهشت ماه و ٦ خردادماه ?برگزار مي گردد به شما كمك مي كند كه آموزش كاربردي و حرفه اي براي ورود و بهتر شناختن بازار بورس را داشته باشيم.

با اطمينان در اين مسير قدم برداريم...

مدت کارگاه : 2 جلسه 4 ساعته

تاریخ برگزاری جلسات: 23 اردیبهشت و 6 خرداد 95

«به کلیه شرکت کنندگان گواهی نامه بین المللی از شبکه دانشگاه های جهان اسلام اعطا می شود»

آدرس:تهران نیاوران- میدان شهید باهنر- جنب داروخانه صدف- شماره 36