رویداد به پایان رسیده است!
تداکس امید | TEDxOmid در تاریخ جمعه ۲۷ بهمن به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

تداکس امید | TEDxOmid

شروع:
جمعه ۲۷ بهمن ۹۶ ۱۶:۰۰
پایان:
جمعه ۲۷ بهمن ۹۶ ۲۰:۰۰
مکان: مشهد
موضوع: غیره / غیره
تداکس امید | TEDxOmid
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات تداکس امید


تد که در سال 1984 به عنوان کنفرانسی چهار روزه با هدف «گسترش ایده‌های ارزشمند» درکالیفرنیا برگزار شد آنقدر خوب عمل کرد که حالا خود سال‌هاست به عنوان یکی از تاثیرگذارترین رویدادها گسترش یافته است. تد با گرد هم آوردن افراد کنجکاو و تشنه یادگیری از سراسر دنیا ثابت کرده است ایده‌ها می‌توانند رفتار، زندگی و در نهایت جهان را دگرگون کنند. جرقه هر ایده‌ای که در تد زده شود به واسطه جمعی که در آن حضور دارند به سرعت شعله‌ور خواهد شد دسته اول این افراد انسان‌های باتجربه‌ای هستند که در حرفه خود به حد اعلای خبرگی و تخصص رسیده‌اند و حال عصاره جهان‌بینی‌شان را به روی صحنه می‌آورند؛ دسته دوم را هنرمندان، اهالی فرهنگ، جامعه‌شناسان و محققان تشکیل می‌دهند تا با روی صحنه رفتنشان مجابمان کنند برای رسیدن به جامعه‌ای متعالی راهی جز سیمرغ‌وار شدن و کنش اجتماعی نداریم. دسته سوم نیز تحول‌آفرینان هستند گروهی که با داشتن سن کمتر انگیزه‌ای وصف ناشدنی برای ایجاد تغییر دارند و گوی سبقت در کارآفرینی و نوآوری را از همگان ربوده‌اند از اینرو تد با گردهم آوردن این افراد در رویدادی سالانه  به عنوان بستری برای ایجاد تحول نزد همگان شناخته شده است.

از آنجا که از سراسر جهان درخواست ها برای شرکت در کنفرانس های تد بسیار زیاد بوده است؛ بنیاد تد بر آن شده تا با دادن مجوز برگزاری به کشورهای مختلف دامنه تاثیر ایده ها را بسیار گسترده تر کند.
تداکس امید که در تاریخ 27 بهمن در شهر مشهد برگزار خواهد شد از جنبه جهانی بسیار حائز اهمیت است چرا که بدین وسیله می توان چهره شهر مشهد و کشور ایران را به جهانیان نشان داد. چهره ای پرامید و مثبت که اگر اراده کند می تواند ذکاوت و انرژی جوانان ایده پردازش را در کنار تجربه و حمایت بزرگانش قرار دهد و با همدلی سازمان ها و نهادهای شهری بستری کم نظیر برای ایجاد و تسریع تحولات مثبت اجتماعی فراهم آورد.

 

سخنرانان

 بابک بادکوبه
بابک بادکوبه
مدیر آژانس تبلیغاتی بادکوبه
 پروفسور داریوش محجوبی
پروفسور داریوش محجوبی
استاد کارآفرینی و نوآوری دانشگاه تگزاس
 دکتر علی صاحبی
دکتر علی صاحبی
مربی ارشد موسسه بین‌المللی ویلیام گلاسر
 دکتر روبن غنی پور
دکتر روبن غنی پور
مدير تجاری سازی و توسعه برندهای گروه سرمايه گذاری اول سازان - اول ماركت
مهندس همیدفدایی
مهندس همیدفدایی
خالق آقای گیمیفیکیشن و استراتژیست هک رشد
 امیر شهلا
امیر شهلا
دبیر محور غرب مشهد، مشاور عالی رئیس خانه صنعت و معدن خراسان رضوی
احمدرضا کاظمی
احمدرضا کاظمی
طنزنویس مطبوعات (قانون، شهروند، خط خطی)
محمدعلی چمنیان
محمدعلی چمنیان
کارآفرین و مدیر ارشد گروه نیان

سوالات متداول

چه کسانی می توانند در این رویداد شرکت کنند ؟
برنامه نویسان • طراحان ، گرافیست ها • کارآفرینان و ایده پردازان • افراد متخصص در حوزه مارکتینگ ، کسب و کار • علاقمندان استارتاپی و علاقمندان به یادگیری موارد ذکر شده • مدیران کسب و کارهای نوپا • مربیان متخصص و باتجربه ( فنی ، کسب و کار ، ... )
بلیت پرینت شود یا خیر؟
نیازی به پرینت بلیت نمی باشد . در درب ورودی باجه های پذیرش قبل از ورود شما ، نام شما را با اسامی شرکت کنندگان چک می نمایند، پس در حفظ درختان کوشا باشیم :)
من فقط علاقمند هستم و مهارت خاصی ندارم آیا می توان حضور داشته باشم ؟
یکی از مهم ترین اهداف این رویداد شبکه سازی و تیم سازی می باشد که بدنبال این هدف بدنبال افزایش دانش آموزشی شرکت کنندگان هستیم . اگر شما فقط علاقمند یکی از حوزه های ذکر شده در سوال اول هستید نیز می توانید در این رویداد حضور داشته باشید و مهارت خود را افزایش دهید و با افراد باتجربه آشنا شوید و تجربیات جدیدی با دیگران بسازید.

برگزارکنندگان

حامد نعیمی
حامد نعیمی
Organizer
عادل نجفی
عادل نجفی
Co-Organizer
محمدرضا زیبایی
محمدرضا زیبایی
Co-Organizer

آدرس: مشهد میدان شهدا، تالار شهر مشهد