رویداد به پایان رسیده است!
گردهمایی "رایگان" آشنایی با TESOL Canada با حضور نماینده تیسول کانادا در اصفهان در تاریخ پنج‌شنبه ۱۲ دی به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
پنج‌شنبه ۱۲ دی ساعت ۱۵:۰۰

گردهمایی "رایگان" آشنایی با TESOL Canada با حضور نماینده تیسول کانادا در اصفهان

  • رایگان
  • اصفهان
  • تحصیلی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

آشنایی با TESOL Canada


تیسول کانادا با هدف ارائه برترين سطح استاندارد در جهان، دوره هاي آموزشي مدرس و مترجم زبان هاي انگليسي، فرانسه، اسپانيائي و 11 زبان رايج ديگر را فراهم آورده و مطابق با استاندارد هاي بين المللي به طور گسترده در کانادا و سراسر جهان ، مدرس زبان پرورش می دهد.

در اکثر کشورها، ديپلم TESOL صادره از کانادا هم تراز با مدرک کارداني و در کانادا و آمريکا معادل يک سال يا 12 واحد دانشگاهي بوده و مي تواند درب هاي بيشتري را بروي فرصت هاي شغلي و ادامه تحصيل شما بگشايد.

مراکز آموزش زبان در جهان، اکنون با دقت بيشتري اساتيد خود را انتخاب مي کنند و گواهي تیسول کانادا  با 22 سال سابقه در کانادا و ساير کشورها، جايگاه خود را در بين استانداردهاي کسب نيروي انساني در صنعت آموزش تثبيت کرده است.
هر روز تعداد فراواني از اساتيد زبان از کشورهاي خاورميانه و آسيائي تقاضا دارند در کشور خودشان دوره هاي TESOL را بگذرانند و گواهي معتبري با مُهر و تأييد وزارت کار و دولت فدرال کانادا دريافت کنند .

وزارت کار و نيروي انساني کانادا تأثير مثبت دارندگان اين گواهي را درکانادا را مورد بررسي قرار داده و آن را معتبر شناخته و تأئيد کرده است.


تدريس در آمريکا و کانادا


اکثر مدارس دولتي، مدارس خصوصي معتبر، کالج ها، مراکز عمومي، موسسات و آموزشگاه هاي زبان هاي تجاري، تخصصي و همچنين بخش هاي آموزشي اصناف و نهاد هاي معتبر در کانادا و اياالت متحده، براي تدريس برنامه هاي آموزشي خود، اساتيدي که داراي گواهي TESOL CANADA يا TESOL USA هستند را مي پذيرند.

اين گواهي براي آن دسته از اساتيدي که تمايل دارند در مراکز معتبر ياد شده در کانادا يا ایالات متحده شاغل شوند، بلااستثناء الزامي است.  حتی اساتيد مجربي که در کشور خود سالها تجربه در تدريس زبان داشته باشند، بدون داشتن اين گواهي واجد شرايط نخواهند بود.


تدريس در دانشگاه ها و کالج ها


از ديدگاه بين المللي، براي اشتغال به حرفه تدريس زبان در اکثر دانشگاه ها و کالج ها، موسسات داراي مجوز از وزارت هاي آموزش و پرورش، و همينطور دبيرستان هاي معتبر در سراسر جهان، مدرک کارشناسي، کارشناسي ارشد، يا دکتري در آموزش و تدريس مورد نياز است.

اما اگر شخص داراي مدرک کارداني يا کارشناسي در رشته هاي نامرتبط با تدريس باشد، قادر است پس از گذراندن دوره هاي آموزشي فوق و قبولي در امتحان نهائي Board Exam با اخذ گواهي معتبر TESOL از کانادا که در مراکز بين المللي شناخته شده و معتبر است، به حرفه تدريس در مراکز آموزشي معتبر بپردازد.


این بار تیسول کانادا در اصفهان


برای دومین بار گردهمایی تیسول کانادا در اصفهان با حضور نماینده رسمی تیسول کانادا در دفتر مرکزآموزشی اساتیدآنلاین برگزار می گردد.

در این گردهمایی موضوعات زیر مورد صحبت قرار می گیرد:

  1. آشنایی با تیسول کانادا
  2. معرفی دوره ها و نحوه برگزاری
  3. چگونه مدرک تیسول کانادا شما را به یک مدرس بین المللی تبدیل می کند
  4. شرایط حضور و افراد واجد شرایط
  5. پرسش و پاسخ

سخنرانان

آرمان مهروان
آرمان مهروان
نماینده رسمی تیسول کانادا
دکتر محمدحسین رحمانی
دکتر محمدحسین رحمانی
مدیر مرکزآموزشی اساتیدآنلاین

برگزار‌کننده

آواتار

مرکز آموزشی اساتید آنلاین

مجموعه اساتید آنلاین به منظور توسعه آموزشهای آنلاین در زمینه فراگیری زبانهای خارجی با همکاری تیم فنی مجرب در آموزشهای آنلاین و هیئت علمی معتبر و متخصص در زمینه زبانهای خارجی تاسیس شده است.این مجموعه در نظر دارد آموزش زبانهای خارجی را به صورت آنلاین ب

رویداد های برگزارشده۱۶
  • شروع: پنج‌شنبه ۱۲ دی ساعت ۱۵:۰۰
  • پایان: پنج‌شنبه ۱۲ دی ساعت ۱۹:۰۰

آدرس: اصفهان خیابان آمادگاه - مجتمع تجاری گلدیس - طبقه اول - واحد 314