اتاق فکر مدیران - چالش های بازاریابی یک محصول

شروع رویداد
چهارشنبه ۲۴ آذر ۹۵ ۱۴:۰۰
پایان رویداد
چهارشنبه ۲۴ آذر ۹۵ ۱۶:۰۰
موضوع رویدادکسب و کار / مارکتینگ
اضافه به تقویم
اتاق فکر مدیران  - چالش های بازاریابی یک  محصول
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۰۲۶۳۴۲۰۹۳۴۴ , ۳۴۴۵۴۳۰۳ ۰۲۶
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

 تا به حال محصول یا خدمات خوبی داشته اید که با کمال تعجب ببینید مطابق پیش بینی شما فروش نمی رود ؟ اکر مدیران چنین تجربه ای داشته اند . در سالهای اخیر که حال بازار خوب نیست ، تکرار این تجربه بیشتر هم شده است . در چنین زمانی باید چه کرد ؟

کسانی که از چنین چالشی گذر کرده اند ، چه کرده اند ؟ چطور می شود بر این چالش غلبه کرد ؟

آیا شما تا کنون با چالش فروش و بازاریابی مواجه بوده اید ؟

آیا شما علاقه دارید مدیران دیگر چطور به چنین چالشی فکر میکنند؟

این وبینار برای همفکری ایجاد شده است . تا مدیران مختلفی که در آن حضور پیدا می کنند .

چالش جناب آقای بلادی از اعضای خوب باشگاه مدیران ایران را به عنوان یک کیس بشنوند و با همفکری شروع به یافتن راههایی سازنده برای غلبه بر این چالش کنند .

ایشان یک مدیر باتجربه هستد و چالشی که با آن مواجه هستند ، موردی است که تمام کسانی که درگیر کسب و کار و کارآفرینی هستند دیر یا زود با آن دست و پنجه نرم خواهند کرد.

آقای بلادی ، مولف اولين سررسید 40 ساله جهان هستند . این محصول واقعا جالب و ارزشمند است اما با چالش بازاریابی و فروش مواجه شده است ... وحالا شما مدیران ارزشمند می خواهید با همفکری خود در گذر از چالش همراهی کنید .

چالش فکری - آقای بلادی

این تجربه برای کسانی که با چنین چالشی مواجه اند می تواند یک فرصت طلایی برای استفاده از فکر سایرین باشد .

این تجربه برای کسانی که قبلا همچین تجربه ای داشته اند می توانید یک فرصت عالی باشد برای شنیدن راهکارهای جدید .

این تجربه برای کسانی که در این زمینه مشاوره می دهند یک فرصت عالی است برای بیان فکرها و ایده هایی که دارند در جمع مدیرانی که حتما در چالش های بعدی آنها را بخاطر خواهند سپرد .

امیدوارم اگر شما  هم دراین اتاق فکر و تجربه  عالی همفکری مشارکت کردید آنرا مفید بیابید. البته این اتفاق نمی افتد مگر آنکه شما هم در آن مشارکت فعالی داشته باشید . :)


زمان برگزاری وبینار  : چهارشنبه 24 آذر ماه 95 ساعت 14 الی 16 .

روش استفاده از وبینار :

اگر قبلا برنامه zoom را نصب نکرده اید ، ابتدا بر حسب دستگاهی که می خواهید از آن استفاده کنید از این لینک نرم افزار مناسب را نصب کنید و سپس در روز و ساعت وبینار از لینکی که بعد از ثبت نام در اختیار شما قرار داده می شود وارد محیط وبینار شوید !

شما می توانید هم روی موبایل و هم لپ تاپ خود از وبینارهای باشگاه مدیران ایران استفاده کنید و یک بار نصب این نرم افزار کوچک 5 مگا بایتی برای بارهای بعدی هم به کار خواهد آمد :)

راهنمای تصویری کار با محیط وبینار

* همچون همیشه ، فایل ویدویی  و ارائه وبینار بعد از برنامه برای عزیزانی که ثبت نام کرده اند ارسال خواهد شد .برای عزیزانی که بعد از برگزاری نیز اقدام به ثبت نام کنند به محض ثبت نام امکان دانلود فایل ها مهیا خواهد بود .

باشگاه مدیران ایران چیست ؟

رویداد آنلاین است