کاور
جمعه ۱۲ اردیبهشت ساعت ۱۷:۰۰

دوره آنلاین ‘در خانه بمانیم و تندخوانی را یاد بگیریم’

  • رایگان
  • ساری
  • تحصیلی
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد


دوره به صورت آنلاین و غیر حضوری و خارج از محیط آنلاین سایت ایوند برگزار می شود. لینک شرکت در کلاس پس از ثبت نام اعلام خواهد شد و پشتیبانی برگزاری کلاس نیز بر عهده برگزار کننده می باشد.


دوره آنلاین و غیرحضوری "در خانه بمانیم و تندخوانی یادبگیریم"


😊دوست خوب من سلام😊

 

✅ همه ما می‌دانیم که سرانه مطالعات در کشور ما بسیار پایین است. یکی از دلایل این موضوع، نداشتن وقت کافی برای مطالعه در زندگی‌های پرمشغله امروزی است. تکنیک تندخوانی و مهارت مطالعه، یکی از روش‌هایی است که به بالا بردن میزان مطالعه افراد کمک بسیار زیادی می‌کند. با استفاده از تکنیک تندخوانی و مهارت مطالعه می‌توانید در همان زمان‌هایی که در گذشته به مطالعه اختصاص می‌دادید، مطالب بیشتری را مطالعه کنید و همچنین درک بیشتری از آن‌ها داشته باشید. 

✅ یادگیری یک فرآیند است، فرآیندی که قابل‌ مطالعه و تحقیق است. برخلاف تصور ما یادگیری، یک رویداد پیچیده و‌ غیرقابل درک ذهنی نیست بلکه یک مهارت است که با تمرین و تکرار، بهبود پیدا می‌کند. خوشبختانه تحقیقات بسیار زیادی در زمینه یادگیری و تکنیک‌های آن انجام‌ شده که نتایج خوبی هم به دنبال داشته است.
✅ برای بسیاری ممکن است یادگیری و به‌طور کلی خواندن امری خسته‌ کننده و وقت‌گیر قلمداد شود. فرقی نمی‌کند متن مورد نظر یک کتاب فلسفه باشد یا یک روزنامه صبح. در هر صورت می‌توان از تکنیک‌ها و متدهایی برای خوشایند کردن این امر بهره گرفت.

 

 

✅ تندخوانی و مهارت مطالعه، علاوه بر اینکه برای مطالعه مطالب و کتاب‌های عمومی مفید است؛ برای دانش‌آموزان و دانشجویانی که قصد دارند در کنکور سراسری یا آزمون مهم و بزرگی مانند آزمون وکالت شرکت کنند بسیار مهم است. تندخوانی و مهارت مطالعه به آن‌ها کمک می‌کند که سرعت مطالعه و درک مطلب خود را افزایش دهند و بتوانند تا روز آزمون، درس‌های خود را چندین بار مرور کنند. 

✅ در گذشته بسیاری معتقد بودند که هر چه سرعت مطالعه آهسته‌تر باشد، یادگیری سریع‌تر و ماندگارتر خواهد بود. امروزه با انجام روش‌های مختلف تندخوانی و افزایش سرعت مطالعه و افزایش سرعت درس خواندن به این نتیجه رسیده‌اند که یادگیری عمیق‌تر و پایدارتر خواهد شد.

✅ در دنیای امروز که زمان حرف اول را می‌زند و آنچه همه کم می‌آورند وقت است، بهتر است که این سرعت را در مطالعه هم داشته باشیم تا کمبود وقت بهانه‌ای برای پشت گوش انداختن مطالعه باکیفیت نشود. با افزایش سرعت مطالعه می‌توانیم حجم اطلاعات بیشتری را در زمان کمتری در مغز خود جای دهیم. جالب است بدانید که با افزایش سرعت در مطالعه تمرکز حواس نیز بیشتر می‌شود و این تمرکز حواس در افزایش اعتماد به‌ نفس فرد تاثیر به سزایی دارد.

 

 

✅ افزایش سرعت مطالعه برای تمام کسانی که با آموزش و مطالعه سروکار دارند، به‌ویژه کنکوری ها، دانشجویان ارشد و دکتری که با توجه به مشغله‌های کاری و روزمره، زمان کمتری برای مطالعه دارند. راهکارها و تکنیک‌های افزایش سرعت مطالعه کاملا اکتسابی است و با تمرین و توجه می‌توان به نتیجه دلخواه رسید.

✅ شاید شما هم جز آن دسته از افرادی باشید که دیدگاه‌تان در رابطه با درس خواندن انجام فعالیتی سخت و طاقت‌فرسا باشد اما کافی است همت کنید و دیدگاه خود را تغییر دهید و یاد بگیرید علاقه نداشتن به درس را فراموش کرده و انرژی برای درس خواندن به خود وارد کنید.

✅ یکی از مهم‌ترین دغدغه‌هایی که ذهن دانش‌آموزان و دانشجویان را در دوران تحصیل به خود مشغول می‌کند این سوال است که چگونه عشق به مطالعه و علاقه به درس را در خود افزایش دهیم؟ این سوال مخصوصا زمانی ذهن افراد را مشغول می‌کند که نزدیک به یک دوره زمانی تحت‌فشار باشند.

 

✅مهم نیست که در حال مطالعه زیست‌شناسی باشید یا بیلیارد بازی کنید؛ هنر تمرکز کردن به معنی حفظ مداوم تمرکز ذهن روی فعالیت در حال انجام و نادیده گرفتن سایر افکار و عوامل حواس‌پرتی است.

✅ توانایی تمرکز ذهن برای درس خواندن یکی از عوامل تعیین‌کننده برتری دانش‌آموزان و دانشجویان در رقابت با یکدیگر است. همه انسان‌ها این توانایی مغزی را دارند که گاهی‌اوقات هنگام انجام برخی از کارها تمرکز خود را حفظ کنند؛ مانند زمانی که در کاری که از آن لذت می‌برید غرق می‌شوید؛ هنگام ورزش، نواختن موسیقی، بازی کامپیوتری یا تماشای یک فیلم. اما وقتی نوبت به درس خواندن و مطالعه کردن می‌رسد، اوضاع کمی متفاوت است؛ زیرا برای بسیاری از افراد، مطالعه وظیفه‌ای اجباری است و لذتی به همراه ندارد و موضوعات مورد‌مطالعه برایشان خسته‌کننده، دشوار و غیر جذاب است. بنابراین مغز در چنین زمانی به سرعت از یک شاخه به شاخه دیگر می‌پرد و قادر به افزایش تمرکز نخواهد بود. نگرانی‌ها و دغدغه‌های مختلف به فرد هجوم می‌آورند و پیش از آن که متوجه شود، عوامل حواس‌پرتی خارجی، توجه او را به خود جلب خواهند کرد.

✅ افزایش تمرکز برای بسیاری از افراد یک مشکل است و نمی‌توانند روی یک کار متمرکز شوند. می‌دانیم که تمرکز به معنای کنترل ذهن و توجه است؛ یعنی زمانی که تمرکز می‌کنید باید بتوانید تمام توجه خود را روی یک کار یا موضوع متمرکز کنید و هر نوع افکار و احساس غیر‌مرتبط را از ذهن خود خارج کنید. افزایش تمرکز اهمیت بسیار زیادی برای موفقیت در کار و زندگی شخصی دارد؛ زیرا زمانی که روی کاری تمرکز می‌کنید، بهره‌وری شما افزایش می‌یابد. برای اینکه بتوانید تمرکز خود را روی یک موضوع خاص قرار دهید نیاز به تمرین و آموزش دارید. 

 

 

✅ خاطرات، حقایق و اطلاعات زیادی وجود دارند که سپردن آن‌ها به حافظه بلندمدت بسیار دشوار بوده و ممکن است در طول زمان فراموش شوند. خوشبختانه روش‌های متعددی برای تقویت حافظه بلندمدت و جلوگیری از فراموش‌ شدن اطلاعات وجود دارد. شما می‌توانید با تغییر نحوه برخورد با اطلاعات جدید و روش انتقال مطالب به حافظه بلندمدت آن را برای همیشه در حافظه بلندمدت خود نگه‌ دارید.

✅ اضطراب، افسردی و هزاران دلیل دیگر وجود دارند که می‌تواند در کاهش عملکرد حافظه و فراموش کردن اطلاعات نقش داشته و سبب از دست رفتن حافظه شوند. اگر بهبود و تقویت حافظه بلندمدت مورد توجه قرار نگیرد می‌تواند منجر به پیامدهای ناخواسته‌ای از جمله از دست دادن شغل، عدم برقراری روابط و حتی به خطر انداختن سلامتی شود.

✅ حافظه نقش مهمی در زندگی دارد و ضعف آن باعث می‌شود که عملکرد خوبی در کار و تحصیل خود نداشته باشید. بنابراین برای رسیدن به موفقیت باید حافظه خود را تقویت کنید و عواملی را که باعث کاهش عملکرد آن می‌شوند از بین ببرید.


✅ افراد زیادی به دنبال راه‌هایی برای تقویت حافظه و استفاده بیشتر از ظرفیت مغز خود هستند. با تقویت حافظه می‌توانید مطالب را بهتر به خاطر بسپارید؛ به همین دلیل دانش‌آموزان و دانشجویان یکی از مخاطبان همیشگی برای یادگیری راه‌های تقویت حافظه هستند. 

 

با من در ارتباط باشید:

09119110575 📲

Instagram: @hedayat.rasoulinejad

Telegram: @hedayat_rasoulinejad


نحوه برگزاری دوره


📚 💻 دوره آنلاین و غیرحضوری "در خانه بمانیم و تندخوانی یادبگیریم"

🔺 شروع دوره: هفته اول اردیبهشت ماه 99

🔺 دوره آنلاین و غیرحضوری در 8 جلسه (هر هفته یک جلسه دو ساعته) برگزار خواهد شد.

🔺 کلاس بصورت مجازی برگزار می شود. مدرس به صورت آنلاین و تصویری در کلاس حضور دارد و مخاطب در لحظه می تواند به صورت کامنت یا ویس با مدرس در ارتباط باشد.

🔺در طول دوره آنلاین که 2 ماه می باشد پشتیبانی به صورت روزانه (آنلاین) و هفتگی (تلفنی) انجام خواهد شد و روند انجام تمرینات و پیشرفت شما بررسی خواهد شد. همچنین 2 ماه بعد از دوره نیز پشتیبانی به صورت آنلاین ادامه خواهد داشت.

🔺  جزوه رنگی تندخوانی به آدرس پستی شما ارسال خواهد شد.

🔺 هزینه دوره آنلاین + جزوه رنگی تندخوانی + پشتیبانی: مبلغ 600 هزار تومان می باشد که میتوانید با ثبت نام زودهنگام از تخفیف 25% استفاده کنید و با مبلغ سرمایه گذاری 450 هزار تومان در این دوره فوق العاده شرکت کنید.

🔺 مطالبی که در کلاس آنلاین تدریس خواهد شد از جدیدترین و بروزترین مطالب مربوط به حوزه تندخوانی، یادگیری، تمرکز حواس و تقویت حافظه می باشد و در این مدت در کنار شما هستیم تا یک مهارت فوق العاده و کاربردی را یاد بگیرید.

 

با من سید هدایت رسولی نژاد، مدرس تندخوانی فانتوم
در دوره آنلاین و غیرحضوری "در خانه بمانیم و تندخوانی یادبگیریم"
همراه باشید...

 

با من در ارتباط باشید:

09119110575 📲

Telegram: @hedayat_rasoulinejad

Instagram: @hedayat.rasoulinejad

 


       


   

مدرس دوره آنلاین

سید هدایت رسولی نژاد
سید هدایت رسولی نژاد
مدرس تندخوانی فانتوم در شمال ایران

سوالات متداول

چه کسانی میتوانند در این دوره شرکت کنند؟
کنکوری ها، دانشجویان، علاقه مندان به مطالعه کتاب ، افرادی که مطالب زیادی دارند و فرصت نمیکنند مطالعه کنند و درک مطلب پایینی دارند و افرادی که مشتاق به یادگیری هستند و تمرکز حواس پایینی دارند.
وسایل همراه و مورد نیاز در زمان کلاس چیست؟
جزوه تندخوانی، مداد، پاک کن، یک دفترچه برای یادداشت برداری، لپ تاپ یا کامپیوتر، اینترنت
به چه صورت در کلاس میتوانیم سوالات خودمان را بپرسیم؟
از طریق کامنت و ویس میتوانید سوالات خودتان را از مدرس بپرسید
ظرفیت کلاس چند نفر هست؟
برای اینکه بازخورد بهتری داشته باشیم نهایت 20 نفر در کلاس شرکت میکنند.
برای شرکت در کلاس نرم افزار خاصی نیاز دارد؟
خیر شما نیاز به هیچ نرم افزار خاصی ندارید. با همان مرورگر اینترنتی خود (پیشنهاد ما گوگل کروم) می توانید وارد وبینار شوید.
آیا از موبایل هم می توان برای شرکت در کلاس استفاده کرد؟
بله می توانید با موبایل نیز وارد وبینار شوید. اما با توجه به کوچک بودن صفحه نمایش موبایل، ما این کار را پیشنهاد نمی کنیم. پیشنهاد ما استفاده از کامپیوتر است که بتوانید جزئیات را بهتر مشاهده کنید. موبایل صرفا برای مواقع ضرروی که دسترسی به کامپیوتر ندارید کار شما را راه خواهد انداخت..
برای شرکت در کلاس سرعت اینترنت چقدر باید باشد؟
در صورتی که شما از اینترنت ADSL با سرعت 512 به بالا استفاده کنید، مشکلی برای شرکت در کلاس نخواهید داشت. همچنین اینترنت 3G و 4G همراه اول و ایرانسل نیز برای شرکت در وبینار مناسب هستند. می توانید از امکان Hotspot گوشی خود استفاده کرده و کامپیوتر را به گوشی وصل کرده و از اینترنت آن استفاده کنید.

برگزار‌کننده

آواتار

سید هدایت رسولی نژاد

مدرس تندخوانی فانتوم در ایران

رویداد های برگزارشده۴
  • شروع: جمعه ۱۲ اردیبهشت ساعت ۱۷:۰۰
  • پایان: جمعه ۳۰ خرداد ساعت ۱۹:۰۰

اشتراک‌گذاری رویداد