رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه تفکر طراحـی در تاریخ پنج‌شنبه ۲۱ آذر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
پنج‌شنبه ۲۱ آذر ساعت ۰۸:۳۰

کارگاه تفکر طراحـی

 • ۲۰۰,۰۰۰ تومان
 • مشهد
 • کارآفرینی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


تفکر طراحی رویکردی جدید و متفاوت در نوآوری است که در راه اندازی و توسعه کسب و کارهای نوآورانه به کار گرفته می شود. هدف از بکارگیری این رویکرد درک عمیق و بی واسطه نیازهای واقعی مشتریان و شرایط کسب و کار و ارائه راه حل هایی است که احتمال دستیابی به موفقیت را افزایش می دهد و یا حتی در صورت عدم موفقیت با حداقل زیان و حداکثر یادگیری ممکن، موسسین کسب و کار را از ادامه مسیر باز می دارد.
در این کارگاه یک روزه قصد داریم ضمن معرفی مبانی و مفاهیم تفکر طراحی، با روش های بکارگیری این رویکرد از طریق ابزارهای کاربردی نظیر بوم همدلی آشنا شویم و بتوانیم هوشمندانه تر به خلق نوآوری و ارزش از ایده های خلاقانه و نوآورانه خود بپردازیم.

 

 • سرفصل ها:
  - چرایی، چگونگی، چیستی باشم، انجام میدم، میشوم
  - شناخت مخاطب
  - بوم همدلی
  - چرخه تفکر طراحی
  - چرخه خرید، مالکیت
  - شناخت CX
  - طراحی و پیاده سازی CXD
  - ایده پردازی نظام یافته
  - خلق ارزش

 

 • مخاطبان دوره:

          - مدیران و افراد فعال در حوزه کسب و کار

          - طراحان

 • معرفی مدرس:

محسن مولایی نسب دکترای تخصصی در حوزه کارآفرینی و مدیریت کسب و کار دارد و علاوه بر تجربه مدیریت یک مرکز شتابدهی مدیر استارتاپ یونش (تامین هوشمند انرژی) نیز می باشد.
ایشان سابقه مربیگری در اکوسیستم کارآفرینی کشور را در کارنامه خودش دارد و تا کنون چندین عنوان کارگاه در حوزه خلاقیت و کارآفرینی برای استارتاپ ها برگزار نموده است.

 • کد تخفیف رویداد در کانال تلگرام تریگ آپ:

 

tlg.me/trigup2

 

مدرس کارگاه

محسن مولایی نسب
محسن مولایی نسب
مدیرعامل دومینو انرژی

محسن بنیان‌گذار شتابدهنده پرش و مشاور راه اندازی کسب و کار است. او دو کارشناسی ارشد در رشته‌های کارآفرینی و MITM دارد و بر حوزه ی خلاقیت، TRIZ و همچنین تست محصول تمرکز کرده است.

برگزارکننده

تریگ آپ ( شعبه مشهد)
تریگ آپ ( شعبه مشهد)
شتابدهنده شرکت شناسا

شتابدهنده تریگ‌آپ در سال 1394 با هدف حمایت از استارتاپ‌ها و جوانان با انگیزه اکوسیستم کارآفرینی شروع به کار کرد. این مجموعه با در اختیار قرار دادن شبکه‌ای از متخصصان، سرمایه‌گذاران و افراد موفق داخلی و بین المللی و ارتباط با نهادهای تاثیرگذار این حوزه، کارآفرینان جوان و پویا را در مسیر پر پیچ و خم راه‌اندازی یک کسب‌وکار موفق همراهی می‌کند.

آدرس

مشهد مکان: بوستان کوهسنگی، چارسوق هنر، سالن استاد حسین ترمه چی

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

شتابدهنده تریگ‌آپ (TrigUp Accelerator)

شتابدهنده تریگ‌آپ در سال 1394 با هدف حمایت از استارتاپ‌ها و جوانان با انگیزه اکوسیستم کارآفرینی شروع به کار کرد. این مجموعه با در اختیار قرار دادن شبکه‌ای از متخصصان، سرمایه‌گذاران و افراد موفق داخلی و بین المللی و ارتباط با نهادهای تاثیرگذار این حوز

رویداد های برگزارشده۲۵
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۳۰ نفر