رویداد به پایان رسیده است!
نشست مسئولیت اجتماعی بنگاه های اقتصادی در صنعت حمل و نقل در تاریخ چهارشنبه ۱۵ اسفند به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

سه‌شنبه ۷ بهمن

آموزش جنگو ویژه ورود به بازار کار

  • آنلاین
  • ۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان
آواتارRastava Academy
یک‌شنبه ۱۲ بهمن

دوره‌ی آنلاین API Bug Hunting

  • آنلاین
  • ۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
آواتارآکادمی راوین
کاور
چهارشنبه ۱۵ اسفند ساعت ۱۶:۰۰

نشست مسئولیت اجتماعی بنگاه های اقتصادی در صنعت حمل و نقل

  • رایگان
  • تهران
  • مدیریت
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

درباره این نشست


فعالیت های صنعت حمل و نقل، به مانند هر صنعت دیگری دارای پیامدهای مثبت و منفی متعددی برجامعه است. در این جلسه از نشست های توسعه پایدار برای ایران، قصد داریم نگاهی ویژه به صنعت حمل و نقل باری در بخش ریلی و جاده ای بیاندازیم و چالش های پیش روی حوزه مسئولیت اجتماعی در این صنعت را بررسی کنیم.

شاید شما در سالیان گذشته و در اخبار، موارد زیادی از نگرانی ها درباره مسئولیت های اجتماعی بنگاه های اقتصادی در این زمینه را شنیده باشید. از اعتصابات کامیون داران در اعتراض به پایین بودن دستمزد و شرایط کاری گرفته تا اخبار مربوط به تصادفات مرگبار جاده ایِ مرتبط با فعالیت های شرکت های حمل و نقل باری. از آلودگی های محیط زیستی گرفته تا مسئله آسایش ساکنین حریم جاده ها و ریل ها. در این صنعت هم به مانند بسیاری از صنایع، تلاش هایی توسط بخشهایی از جامعه برای بهبود وضعیت شکل گرفته است و البته نیازمند بهبود مستمر و توسعه است.

در این جلسه از نشست های توسعه پایدار برای ایران، می خواهیم به بررسی موضوعات اساسی، چالش ها و تجربیات صنعت حمل و نقل باری و جاده ای بپردازیم و آن را با حضور مهمانانی از این صنعت مورد واکاوی بیشتر قرار دهیم. این نخستین جلسه از بررسی تخصصی مسئولیت اجتماعی در یک صنعت خاص است و حضور در آن برای عموم علاقه مندان از بخش های دانشگاهی، صنعت، دولتی و سازمانهای مردم نهاد می تواند راه گشا و ایده دهنده باشد. از شما صمیمانه دعوت می کنیم که در این رویداد، شرکت کنید.

ارائه دهندگان

دکتر جواد صادقی مجد
دکتر جواد صادقی مجد
مدیرعامل شرکت لجستیک گنجینه پردیس
حمیدرضا علیخانی
حمیدرضا علیخانی
دبیر اجرایی جایزه تعالی صنعت حمل و نقل ریلی
هامون طهماسبی
هامون طهماسبی
مدرسه توسعه پایدار دانشگاه صنعتی شریف
اسماعیل علیزاده
اسماعیل علیزاده
مدرس و مشاور حوزه مسئولیت اجتماعی سازمانها

درباره نشست های «توسعه پایدار برای ایران»


سلسله نشست‌های «توسعه پایدار برای ایران» توسط مدرسه توسعه پایدار و با همراهی حامیان آن از مهر 1397 برگزار می‌شود. این نشست‌ها به بررسی مسائل مهم و اولویت‌های توسعه پایدار ایران در بخش‌های دولتی، خصوصی و مردمی و با نگاهی ویژه به تجارب منتخب داخلی و بین‌المللی و با هدف ترویج مفاهیم مرتبط و راه‌کارهای عملیاتی برای فعالین و علاقه‌مندان حوزه توسعه پایدار برگزار می‌شود.

 

جهت اطلاع از برنامه نشست های آینده می توانید عضو کانال تلگرام «مدرسه توسعه پایدار» یا خبرنامه آن شوید. همچنین گزارش نشست های پیشین در وبسایت مدرسه توسعه پایدار به آدرس www.sdschool.ir موجود است.


درباره مدرسه توسعه پایدار


«مدرسه توسعه پایدار»، عنوان یکی از برنامه های پژوهشکده سیاست گذاری دانشگاه صنعتی شریف است که تلاش دارد مخاطبان خود را با دنیای توسعه پایدار و تاثیرات آن بر حوزه های مختلف علم، کسب و کار و فعالیت های اجتماعی آشنا کند و مفاهیم مرتبط با این حوزه و تحولات جهانی مرتبط با آن را با نگاهی ویژه به راه کارهای عملیاتی برای ایران عرضه کند. برگزاری دوره های آموزشی جامع فصلی و نشست های ترویجی، انجام مطالعات پژوهشی مرتبط، برنامه‌های کارآموزی، و ... از جمله حوزه های فعالیتی مدرسه توسعه پایدار است.

برای اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت مدرسه (www.sdschool.ir) مراجعه کنید و نیز در کانال تلگرام و خبرنامه آن عضو شوید.

 

 

آدرس

تهران میدان تیموری-دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه شریف-سالن دکتر مشایخی

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

مدرسه توسعه پایدار

مدرسه توسعه پایدار، عنوان یکی از برنامه های پژوهشکده سیاست گذاری دانشگاه صنعتی شریف است. این مدرسه که در واقع یک برنامه آموزشی خاص و هدفمند است، در تلاش است که مخاطبان خود را با دنیای توسعه پایدار و تاثیرات آن بر حوزه های مختلف علم و کسب و کار آشنا ک

رویداد های برگزارشده۹
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۰ نفر