رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه سئو و استراتژی محتوا در تاریخ پنج‌شنبه ۲۳ آبان به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
پنج‌شنبه ۲۳ آبان ساعت ۱۶:۰۰

کارگاه سئو و استراتژی محتوا

  • رایگان
  • مشهد
  • کارآفرینی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


توضیحات کارگاه آموزشی
 


بازاریابی از طریق ایجاد محتوا با استراتژی محتوا

اهمیت تولید محتوا – Content Marketing و بازاریابی محتوا بر کسی پوشیده نیست. با تولید محتوای مناسب و یک استراتژی محتوایی دقیق و صحیح و بازاریابی محتوا شما می توانید ضمن جذب مخاطبان فراوان، در صفحه اول گوگل و جستجوهای شبکه های اجتماعی قرار بگیرید.

آموزش تولید محتوا
در این دوره شما تولید محتوای بهینه شده و اصولی را یاد می گیری و با استراتژی های محتوایی آشنا خواهید شد.
همانطور که می دانید تمامی سایت های پر بازدید در دنیا و حتی در ایران همگی به خاطر وجود محتوای قوی به این جایگاه رسیده اند. شما در کسب و کار خود باید به وسیله‌ی تولید محتوا ارزشی که ایجاد می کنید را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارید و به وسیله ی همین محتوا باید به مشتریان خود القا کنید که محصولات و یا خدماتی که شما ارائه می دهید بی نظیر هستند و از این طریق مخاطبان بیشتری را جذب کنید.

محتوا پادشاه است، این جمله به این خاطر گفته شده است که در دنیای امروزه واقعا این محتوا است که همه کاره می باشد و تغییرات را در زندگی انسان ها اعمال می‌کند.

 

مدرس کارگاه آموزشی
حمید چرم فروشان حمید چرم فروشان متولد بهمن ۱۳۶۷ و در رشته مهندسی IT تحصیل کرده است و از سال ۱۳۸۷ با انواع پروژه ها و کسب و کارها و استارت آپ‌های مختلف درگیر بوده. از جمله آن‌ها می توان به پروژه تورهای یک روزه در مشهد، تولید و توزیع پوسترها و تابلوهای هنری، اَپلیکیشن آتش بس، سامانه املاک مشهدهوم، استارتاپ مانیشن و بعنوان مدیر عامل در پروژه مانیشن و همچنین منتور و مشاور پارک فعالیت دارد. چرم فروشان در حوزه دیجیتال مارکتینگ فعالیت های چشمگیری داشته است.

 

 

کد تخفیف ویژه اعضای تریگ آپ در کانال تلگرام:

telegram.me/trigup

telegram.me/trigup2

مدرس کارگاه

حمید چرمفروشان
حمید چرمفروشان

برگزارکننده

تریگ آپ (مشهد)
تریگ آپ (مشهد)
شتابدهنده شرکت شناسا

شتابدهنده تریگ‌آپ در سال 1394 با هدف حمایت از استارتاپ‌ها و جوانان با انگیزه اکوسیستم کارآفرینی شروع به کار کرد. این مجموعه با در اختیار قرار دادن شبکه‌ای از متخصصان، سرمایه‌گذاران و افراد موفق داخلی و بین المللی و ارتباط با نهادهای تاثیرگذار این حوزه، کارآفرینان جوان و پویا را در مسیر پر پیچ و خم راه‌اندازی یک کسب‌وکار موفق همراهی می‌کند.

آدرس

مشهد مکان: بوستان کوهسنگی، طبقه فوقانی چارسوق هنر، مرکز نوآوری شهری

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

شتابدهنده تریگ‌آپ (TrigUp Accelerator)

شتابدهنده تریگ‌آپ در سال 1394 با هدف حمایت از استارتاپ‌ها و جوانان با انگیزه اکوسیستم کارآفرینی شروع به کار کرد. این مجموعه با در اختیار قرار دادن شبکه‌ای از متخصصان، سرمایه‌گذاران و افراد موفق داخلی و بین المللی و ارتباط با نهادهای تاثیرگذار این حوز

رویداد های برگزارشده۲۵
رویداد های فعال۱
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۲۰ نفر