کارگاه آموزشی TRX

شروع:
پنج‌شنبه ۲۶ آذر ۹۴ ۰۸:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۲۶ آذر ۹۴ ۱۸:۰۰
مکان: تهران
موضوع:غیره / غیره
کارگاه آموزشی TRX
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

کارگاه آموزشی TRX
با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی شما واحد اندیشه و شرکت پیشرو آساک
محل برگزاری: دانشگاه آزاد اسلامی سما واحد اندیشه
زمان برگزاری: پنجشنبه 26 آذر 1394

توضیحات بیشتر:

TRX یا به عبارتی دیگر Total Body Resistance Exercise  از ورزشهای رو به توسعه ای می باشد که در ده های اخیر و از سال 1990 به دنیا معرفی شده است. در این ورزش افراد با استفاده از بندهایی که به یک سقف یا دیوار بسته شده است تمریناتی را که بر پایه وزن بدن و گاها تعادل میباشد اجرا میکنند. این تمرینات باعث می شوند تا بدن در شرایط مصرف انرژی بیشتری در مقایسه با بسیاری از رشته های دیگر ورزشی گردد. بهبود استقامت عضلات یکی از نکات مثبت در این سیستم تمرینی میباشد. ضمن اینکه عضلات کور نیز به صورت مناسبی میتوانند تقویت شوند.

تمرینات تی آر ایکس علاوه بر افزایش میزان انرژی مصرفی، باعث میشوند تا فرد از نظر تعادلی و نیز از نظر عضلانی در یک وضعیت مناسبی قرار بگیرد که در نهایت باعث سوق دادن فرد به یک شرایط مناسب فیزیکی خواهد شد.

 باید بدانید که این سیستم تمرینی به صورت مستقل نمیتواند به عنوان یک شیوه بدنسازی مد نظر قرار گیرد و در علم فیزیولوژی ورزشی این رشته وابسته به سایر رشته ها و سیستم های بدنسازی می باشد. از آنجا که تمرینات این رشته ورزشی به صورت معلق و بر اساس وزن بدن صورت میگیرد دانش مربی در شناخت آناتومی حرکت و نیز مفاصل و تاندونها و اشراف بر روی عضلات لازم و ضروری می باشد. همچنین باید بدانید که افراد با اهداف مختلف همانند چربی سوزی یا خوش فرم شدن بدن یا آمادگی های نظامی، آتش نشانی، ژیمناستیک و ... به سراغ این رشته می آیند و طراحی برنامه تمرین برای هر یک از این افراد متفاوت می باشد.

آدرس:تهران استان تهران، شهرستان شهریار، فاز 3 شهر اندیشه، بلوار آزادی، خ شهرداری غربی، دانشگاه آزاد اسلامی سما واحد اندیشه