رویداد به پایان رسیده است!
تامزآپ - کارگاه تحقیقات بازار و اعتبارسنجی در تاریخ چهارشنبه ۱۶ امرداد به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
چهارشنبه ۱۶ مرداد ساعت ۱۳:۰۰

تامزآپ - کارگاه تحقیقات بازار و اعتبارسنجی

 • از ۱۵,۰۰۰ تومان
 • تهران
 • کارآفرینی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

درباره این کارگاهچگونه می‌توانیم در بازار نفوذ بیشتری داشته باشیم؟ چگونه می‌توانیم بازار را تسخیر کنیم؟ هر کسب و کاری در طول عمر خود با این سوالات روبرو می‌شود ولی در بسیاری از موارد پاسخ این سوالات بیشتر وابسته به کاری است که در ابتدای راه‌اندازی کسب و کار انجام گرفته. برای نفوذ خوب و تسخیر بازار ابتدا باید بازار را بشناسید و بتوانید بخش‌های مناسب آن را انتخاب کنید. ائلنور نقی‌نژاد راه‌های شناخت بازار را برایتان بازگو می‌کند.

بخش دوم کارگاه چهارم مرحله اول تامزآپ به اعتبارسنجی اختصاص دارد. به طور پیش‌فرض همه ما فکر می‌کنیم ایده‌ای که در ذهن پرورانده‌ایم و آن را خیلی دوست داریم، حتماً برای دیگران هم جذاب خواهد بود، به خصوص جایی که پای پرداخت پول در میان باشد! در حالی که در واقعیت چنین نیست و باید بدانیم که اگر راه حلی برای مساله یا مشکلی پیدا کردیم، لزوماً مورد توجه سایر افراد به خصوص افرادی که درگیر مساله یا مشکل مذکور هستند، نخواهد بود. به همین دلیل یک فرایند بسیار مهم در مراحل اولیه راه‌اندازی یک کسب و کار تعریف می‌شود به نام اعتبارسنجی که طی آن ایده کسب و کار را با توجه به مخاطبان آن مورد بررسی قرار می‌دهند تا بتوان از صحت مساله کشف شده و همچنین استقبال از راه حل پیشنهادی برای آن‌ها اطمینان حاصل کرد. مهندس احسان نوری، هم‌بنیان‌گذار استارتاپ داستانپ این فرایند را توضیح خواهند داد.

تامزآپ برنامه جامع آموزش و توانمندسازی راه‌اندازی کسب‌وکار در حوزه سلامت است. در مرحله اول تامزآپ، مقدمات راه‌اندازی یک کسب‌وکار سلامت طی 4 کارگاه آموزش داده می‌شود و سپس فرصتی برای ایده‌پردازی و تشکیل تیم فراهم می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تامزآپ به بخش «تامزآپ چیست» در همین صفحه یا وبسایت www.tumsup.ir مراجعه نمایید.


زمان و مکان


زمان: چهارشنبه 16 مردادماه ساعت 13 تا 17

مکان: بلوار کشاورز- خیابان وصال شیرازی- خیابان ایتالیا- نرسیده به خیابان قدس - ساختمان آزمایشگاه جامع تحقیقات- پلاک 41- آسانسور 3- طبقه دوم

موقعیت محل برگزاری: https://goo.gl/maps/tgEUtmAUpLCmbc2N6


شرایط ثبت‌نام


ثبت‌نام در کارگاه‌ها

ثبت‌نام و شرکت در کارگاه‌های تامزآپ برای تمامی علاقه‌مندان آزاد است. شما، فارغ از اینکه قصد شرکت در برنامه‌ آموزش و توانمندسازی تامزآپ را دارید یا خیر، می‌توانید در هریک از کارگاه‌هایی که مورد توجهتان قرار گرفته شرکت نمایید.

ثبت‌نام در برنامه تامزآپ

ثبت‌نام در کارگاه‌ها به منزله ثبت‌نام در برنامه آموزش و توانمندسازی تامزآپ نیست. به منظور شرکت در تامزآپ، یعنی راه‌اندازی یک کسب‌وکار سلامت زیر نظر مربیان و مشاوران تخصصی تامزآپ باید به صورت تیمی در رویداد روز ورودی که اواخر شهریورماه برگزار می‌شود ثبت‌نام کنید. تاریخ برگزاری این رویداد در شبکه‌های اجتماعی تامزآپ اطلاع‌رسانی می‌شود.

 

برای دریافت مشاوره ثبت‌نام می‌توانید با شماره تلفن 88392549 (مدیریت توسعه فناوری و ارتباط با صنعت - خانم سلطانی) تماس حاصل نمایید.


تامزآپ چیست


تامزآپ برنامه جامع آموزش و توانمندسازی راه‌اندازی کسب‌وکار در حوزه سلامت است. شما با شرکت‌ در این برنامه، طی هشت ماه اصول راه‌اندازی استارتاپ در زمینه سلامت را یاد می‌گیرید و تمام مراحل ایده‌پردازی، تشکیل تیم، و سپس اعتبارسنجی و اجرای کسب‌وکار را زیر نظر مربیان و مشاوران تامزآپ طی می‌کنید.

 

مرحله اول: تیم‌سازی

در مرحله اول شما با راه‌ و روش ایده‌پردازی و راه‌اندازی کسب‌وکار در حوزه سلامت آشنا می‌شوید و با کمک مشاوران تامزآپ ایده کسب‌وکار انتخاب می‌کنید و تیم تشکیل می‌دهید.

کارگاه‌های آموزشی: کارگاه‌های اصول اولیه راه‌اندازی کسب‌وکار و سمینار فرصت‌های کارآفرینی سلامت

 

روز ورودی:

هر تیم مشکل و راهکار پیشنهادی‌اش را مقابل منتورها ارائه می‌کند. منتورها به تیم‌هایی که مورد توجهشان قرار بگیرد پیشنهاد منتورشیپ می‌دهند و بعد تیم براساس پیشنهادهایی که دریافت کرده یکی از منتورها را انتخاب می‌کند.

 

مرحله دوم: اعتبارسنجی

شما به صورت تیمی وارد مرحله دوم می‌شوید و باید طی چهار ماه ایده‌تان را اعتبارسنجی کنید و مدل کسب‌وکار خود را طراحی کنید. در این مرحله یک منتور از تیم منتورهای تخصصی تامزآپ به طور مرتب با شما در ارتباط خواهد بود و کمکتان خواهد کرد.

کارگاه‌های آموزشی: کارگاه‌های مبانی کسب‌وکار شامل مدل کسب‌وکار، اصول نوپای ناب، ارائه به سرمایه‌گذار و غیره

 

روز ارائه:

در پایان مرحله دوم، رویدادی با حضور فرشتگان سرمایه‌گذار برگزار می‌شود و شما فرصت دارید برای کسب‌وکار خود سرمایه جذب کنید. برای شرکت در این رویداد باید بوم مدل کسب‌وکارتان را تحویل داده باشید و توسط داوران تأیید شده باشد.

 

مرحله سوم: اجرای کسب‌وکار

زمان آن رسیده که محصولتان را بسازید، آن را وارد بازار کنید و مطمئن شوید محصول با نیاز بازار تناسب دارد. در این مرحله هم مشاوران و منتورهای تامزآپ همراهتان هستند.

کارگاه‌های آموزشی: موضوعات کاربردی برای اجرای کسب‌وکار شامل جذب سرمایه، طرح کسب‌وکار، بازاریابی، ثبت پتنت و غیره

 

روز دمو:

در پایان مرحله سوم، باید به یک طرح کسب‌وکار قابل ارائه به سرمایه‌گذار رسیده باشید و بتوانید کسب‌وکار خود را برای جذب سرمایه در رویداد پایانی که با حضور سرمایه‌گذاران خطرپذیر (VC) برگزار می‌گردد ارائه نمایید.


رویدادهای مرحله اول


 1. کارگاه تجاری‌سازی فناوری سلامت- مدرس: دکتر محمدرضا منظم - تاریخ: 31 تیرماه
  کارگاه راه‌اندازی کسب و کار‌های سلامت - مدرس: دکتر آیدین پرنیا - تاریخ: 31 تیرماه
 2. کارگاه خلاقیت و روش‌های پرورش ایده - مدرس: محسن مولایی نسب - تاریخ: 7 مردادماه
 3. کارگاه طراحی ارزش پیشنهادی - مدرس: علی دائمی - تاریخ: 14 مردادماه
  کارگاه تیم‌سازی و انتخاب هم‌بنیان‌گذار - مدرس: دکتر علی گنجی‌زاده - تاریخ: 14 مردادماه
 4. کارگاه تحقیقات بازار و روش‌های آن - مدرس: ائلنور نقی‌نژاد - تاریخ: 16 مردادماه
  کارگاه اعتبارسنجی و مصاحبه با مشتری - مدرس: احسان نوری - تاریخ: 16 مردادماه

 


تامزآپ برای چه کسانی مناسب است؟


تامزآپ مختص دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته‌های علوم پزشکی نیست. اگر

دانشجو یا فارغ‌التحصیل رشته‌های علوم پزشکی هستید و دوست دارید کسب‌وکاری خودتان را در حیطه‌ای مرتبط داشته باشید؛

در زمینه‌هایی مانند طراحی محصول، برنامه‌نویسی، مارکتینگ و غیره مهارت دارید و می‌خواهید به یک تیم استارتاپی بپیوندید؛

ایده‌ای برای راه‌اندازی کسب‌وکار در حوزه سلامت دارید؛

تجربه محیط کاری استارتاپ‌ها برایتان جذاب است و به آینده استارتاپ‌های سلامت خوشبین هستید؛

تامزآپ نقطه شروع خوبی برای شما است.

مدرسان

ائلنور نقی‌نژاد
ائلنور نقی‌نژاد
مشاور ارشد مارکتینگ

ائل‌نور بیش از دوازده سال سابقه‌ی مارکتینگ در صنایعی همچون خدمات، کشاورزی، توریسم و SAAS دارد. از سال ۱۳۸۹ به طور جدی وارد فضای کارآفرینی شده و شکست‌های موفق بسیاری در کارنامه دارد. شکست‌های متوالی که ائل‌نور آن‌ها را بهترین دوست و معلم خود می‌پندارد، وی را تبدیل به فردی خستگی‌ناپذیر، پرانرژی و پرشور برای یادگیری کرده‌است.

احسان نوری
احسان نوری
هم‌بنیان‌گذار استارتاپ داستانپ

من، احسان نوری، فارغ التحصیل کارشناسی مهندسی پزشکی و کارشناسی ارشد مهندسی برق هستم. به ارزش ‌افرینی و کارآفرینی علاقه‌مندم و همیشه دوست داشتم در بهتر شدن دنیا در حد خودم تاثیرگذار باشم!

هم‌بنیان‌گذار استارتاپ‌های فارسی آنلاین، تله طب و داستانپ و همچنین کوچ حرفه‌ای و منتور و کوچ کسب و کارهای نوپا به ویژه در حوزه سلامت هستم.

برگزارکنندگان

مدیریت توسعه فناوری و ارتباط با صنعت دانشگاه علوم پزشکی تهران
مدیریت توسعه فناوری و ارتباط با صنعت دانشگاه علوم پزشکی تهران

تماس با ما


وبسایت: www.tumsup.ir

 ایمیل: info@tumsup.ir

تلفن: 88392549

برای دریافت مشاوره ثبت‌نام می‌توانید با شماره تلفن فوق (مدیریت توسعه فناوری و ارتباط با صنعت - خانم سلطانی) تماس حاصل نمایید.

اینستاگرام: @tumsup_ir

تلگرام: @tumsup_ir

آدرس

تهران بلوار کشاورز- خیابان وصال شیرازی- خیابان ایتالیا- نرسیده به خیابان قدس - ساختمان آزمایشگاه جامع تحقیقات- پلاک 41- آسانسور 3- طبقه دوم

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

دانشگاه علوم پزشکی تهران

دفتر همکاری دانشگاه، صنعت و جامعه معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی تهران

رویداد های برگزارشده۲۴
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۳۰ نفر