رویداد به پایان رسیده است!
تامزآپ - کارگاه لین استارتاپ و طراحی MVP در تاریخ چهارشنبه ۱۰ مهر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
چهارشنبه ۱۰ مهر ساعت ۱۴:۰۰

تامزآپ - کارگاه لین استارتاپ و طراحی MVP

  • ۴۰,۰۰۰ تومان
  • تهران
  • کارآفرینی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

درباره این کارگاه


در این کارگاه، ضمن معرفی ابزار «بوم ناب» که برای طراحی و بهبود مدل یک کسب‌وکار نوپا به کار می‌رود، مفاهیم محوری رویکرد ناب در راه‌اندازی استارت‌آپ شرح داده می‌شوند؛ مفاهیمی چون «فرضیۀ ارزش»، «فرضیۀ رشد»، «فرایند نوپای ناب»، «شاخص‌های کلیدی عملکرد» و «کمینه‌محصول پذیرفتنی». در کنار معرفی این مفاهیم، مثال‌ها و نمونه‌های واقعی متعددی ارائه خواهد شد و شرکت‌کنندگان نیز آموخته‌هایشان را دربارۀ شیوۀ ترسیم و ارزیابی مدل یک استارت‌آپ و طراحی MVP به کار خواهند گرفت.

 

تامزآپ برنامه جامع آموزش و توانمندسازی راه‌اندازی کسب‌وکار در حوزه سلامت است.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تامزآپ به بخش «تامزآپ چیست» در همین صفحه یا وبسایت www.tumsup.ir مراجعه نمایید.


زمان و مکان


زمان: چهارشنبه 10 مهرماه ساعت 14 تا 18

مکان: بلوار کشاورز- خیابان وصال شیرازی- خیابان ایتالیا- نرسیده به خیابان قدس - ساختمان آزمایشگاه جامع تحقیقات- پلاک 41- آسانسور 3- طبقه دوم

موقعیت محل برگزاری: https://goo.gl/maps/tgEUtmAUpLCmbc2N6


کارگاه‌های راه‌اندازی استارتاپ


  1. کارگاه مدل کسب‌وکار - مدرس: آیدین پرنیا - تاریخ: 8 مهرماه ساعت 13 تا 17

  2. کارگاه مدل لین استارتاپ و طراحی MVP - مدرس: سعید شاوردی و بهرام رمضانی - تاریخ: 10 مهرماه ساعت 14 تا 18

  3. کارگاه اکوسیستم استارتاپی - مدرس: محمدرضا سبحان و نمایندگان پارک علم و فناوری و دفتر ارتباط با صنعت - تاریخ: 22 مهرماه ساعت 13 تا 17

  4. کارگاه طراحی و توسعه محصول - مدرس: شیوا صالح‌نیا و نیکو جاویدپور - تاریخ: 29 مهرماه ساعت 13 تا 17

(با کلیک روی عنوان هر کارگاه می‌توانید به صفحه ثبت‌نام آن کارگاه بروید.)


شرایط ثبت‌نام


ثبت‌نام و شرکت در کارگاه‌های تامزآپ برای تمامی علاقه‌مندان آزاد است. با این حال، اولویت ثبت‌نام با اعضای تیم‌های راه‌یافته به برنامه تامزآپ است.

 

برای دریافت مشاوره ثبت‌نام می‌توانید با شماره تلفن 88392549 (مدیریت توسعه فناوری و ارتباط با صنعت - خانم سلطانی) تماس حاصل نمایید.


تامزآپ چیست


تامزآپ برنامه جامع آموزش و توانمندسازی راه‌اندازی کسب‌وکار در حوزه سلامت است که از تیرماه امسال آغاز شده و تا اواخر سال جاری ادامه دارد.

شما با شرکت‌ در این برنامه، اصول راه‌اندازی استارتاپ در زمینه سلامت را یاد می‌گیرید و تمام مراحل ایده‌پردازی، تشکیل تیم، و سپس اعتبارسنجی و اجرای کسب‌وکار را زیر نظر مربیان و مشاوران تامزآپ طی می‌کنید.

 

مرحله اول: تیم‌سازی

در مرحله اول شما با راه‌ و روش ایده‌پردازی و راه‌اندازی کسب‌وکار در حوزه سلامت آشنا می‌شوید و با کمک مشاوران تامزآپ ایده کسب‌وکار انتخاب می‌کنید و تیم تشکیل می‌دهید.

کارگاه‌های آموزشی: کارگاه‌های اصول اولیه راه‌اندازی کسب‌وکار و سمینار فرصت‌های کارآفرینی سلامت

 

روز ورودی:

هر تیم مشکل و راهکار پیشنهادی‌اش را مقابل منتورها ارائه می‌کند. منتورها به تیم‌هایی که مورد توجهشان قرار بگیرد پیشنهاد منتورشیپ می‌دهند و بعد تیم براساس پیشنهادهایی که دریافت کرده یکی از منتورها را انتخاب می‌کند.

 

مرحله دوم: اعتبارسنجی

شما به صورت تیمی وارد مرحله دوم می‌شوید و باید طی چهار ماه ایده‌تان را اعتبارسنجی کنید و مدل کسب‌وکار خود را طراحی کنید. در این مرحله یک منتور از تیم منتورهای تخصصی تامزآپ به طور مرتب با شما در ارتباط خواهد بود و کمکتان خواهد کرد.

کارگاه‌های آموزشی: کارگاه‌های مبانی کسب‌وکار شامل مدل کسب‌وکار، اصول نوپای ناب، ارائه به سرمایه‌گذار و غیره

 

روز ارائه:

در پایان مرحله دوم، رویداد ارائه برای ارزیابی عملکرد و بررسی بوم مدل کسب‌وکار تیم‌ها برگزار می‌شود.

 

مرحله سوم: اجرای کسب‌وکار

زمان آن رسیده که محصولتان را بسازید، آن را وارد بازار کنید و مطمئن شوید محصول با نیاز بازار تناسب دارد. در این مرحله هم مشاوران و منتورهای تامزآپ همراهتان هستند.

کارگاه‌های آموزشی: موضوعات کاربردی برای اجرای کسب‌وکار شامل جذب سرمایه، طرح کسب‌وکار، بازاریابی، ثبت پتنت و غیره

 

روز دمو:

در پایان مرحله سوم، باید به یک طرح کسب‌وکار قابل ارائه به سرمایه‌گذار رسیده باشید و بتوانید کسب‌وکار خود را برای جذب سرمایه در رویداد پایانی که با حضور سرمایه‌گذاران خطرپذیر (VC) برگزار می‌گردد ارائه نمایید.

مدرس

سعید شاوردی
سعید شاوردی
مشاور استراتژی کسب‌وکار رهنما

تحصیلات سعید «کارشناسیِ مهندسی کامپیوتر با گرایش نرم‌افزار» و «MBA با گرایش مدیریت استراتژیک» است. او سه سال مدرس سازمان فنی‌وحرفه‌ای بود و بیش از سه سال مدیریت مرکز نوآوری دیجی‌کالا را بر عهده داشت. سعید سپس با پیوستن به شرکت رهنما، فعالیت خود در حوزۀ مشاورۀ «مدیریت استراتژیک» را آغاز کرده و همچنین خدمات مشاوره در زمینۀ راه‌اندازی و توسعۀ کسب‌وکارها را به شرکت‌ها و تیم‌های استارت‌آپی، ارائه می‌دهد.

بهرام رمضانی
بهرام رمضانی
مدیرارشد محصول بارولاین

بهرام همیشه به دنبال شگفتی است و همواره با دقت به جزئیات دنیای پیرامون خود نگاه می‎کند. تحصیلات او مهندسی نرم‎افزار و MBA در گرایش مدیریت استراتژی است. بهرام بعد از ورود به حوزۀ مدیریت محصول در دیجی‎کالا، سمَت مدیرمحصول را برای وب‎سایت و اپلیکیشن دکتر آی‎کیو در انتشارات گاج بر عهده گرفت و اکنون به عنوان مشاور محصول در کسب‌و‌کارهای نوپا و همچنین هم‎بنیان‌گذار و مدیرارشد محصول در استارت‌آپ بارولاین مشغول به کار است.

برگزارکنندگان

مدیریت توسعه فناوری و ارتباط با صنعت دانشگاه علوم پزشکی تهران
مدیریت توسعه فناوری و ارتباط با صنعت دانشگاه علوم پزشکی تهران

تماس با ما


وبسایت: www.tumsup.ir

 ایمیل: info@tumsup.ir

تلفن: 88392549

برای دریافت مشاوره ثبت‌نام می‌توانید با شماره تلفن فوق (مدیریت توسعه فناوری و ارتباط با صنعت - خانم سلطانی) تماس حاصل نمایید.

اینستاگرام: @tumsup_ir

تلگرام: @tumsup_ir

آدرس

تهران بلوار کشاورز- خیابان وصال شیرازی- خیابان ایتالیا- نرسیده به خیابان قدس - ساختمان آزمایشگاه جامع تحقیقات- پلاک 41- آسانسور 3- طبقه دوم

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

دانشگاه علوم پزشکی تهران

دفتر همکاری دانشگاه، صنعت و جامعه معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی تهران

رویداد های برگزارشده۲۴
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۳۰ نفر