رویداد به پایان رسیده است!
تامزآپ - بازاریابی و فروش برای استارتاپ‌ها در تاریخ دوشنبه ۴ آذر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
دوشنبه ۴ آذر ساعت ۱۳:۰۰

تامزآپ - بازاریابی و فروش برای استارتاپ‌ها

  • ۴۰,۰۰۰ تومان
  • تهران
  • کارآفرینی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

درباره این کارگاه


استارتاپی که در مراحل ابتدایی است و هنوز کسی نام محصولش را نشنیده در مقایسه با استارتاپ‌ها و شرکت‌های بزرگ به بازاریابی متفاوتی نیاز دارد. در کارگاه نخست، فرشته کاظمی‌پور درباره مقدمات بازاریابی و فروش صحبت و اقداماتی را که بنیان‌گذاران باید برای جذب اولین مشتری‌های خود انجام دهند بیان می‌کند.

پس از آن الهام توسلی، موضوعاتی از جمله برنامه بازاریابی(Marketing Plan)، تعیین اهداف بازاریابی و فروش و آشنایی با حوزه medico-marketing را با تمرکز بر رویکرد بازاریابی و فروش محصولات و خدمات حوزه سلامت آموزش خواهد داد.

در کارگاه سوم، ائلنور نقی‌نژاد، کلیات جعبه ابزار ترویج و تبلیغات دیجیتال و نحوه‌ی تعامل با کاربران بر بستر دیجیتال را تبیین می‌کند، نرم‌افزارهای برتر در هر حوزه و مثال‌هایی از کاربرد نرم‌افزارهای حوزه‌های مختلف ترویج و تبلیغ دیجیتال را شرح می‌دهد.

 

تامزآپ برنامه جامع آموزش و توانمندسازی راه‌اندازی کسب‌وکار در حوزه سلامت است.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تامزآپ به بخش «تامزآپ چیست» در همین صفحه یا وبسایت www.tumsup.ir مراجعه نمایید.


زمان و مکان


زمان: دوشنبه 4 آذرماه ساعت 13 تا 18

مکان: بلوار کشاورز- خیابان وصال شیرازی- خیابان ایتالیا- نرسیده به خیابان قدس - دانشکده فناوری‌های نوین پزشکی - طبقه دوم - سالن اجتماعات

موقعیت محل برگزاری: https://goo.gl/maps/LVsUt1JXnABVUz1A8


کارگاه‌های توسعه کسب‌وکار


  1. کارگاه تأمین مالی و ارائه به سرمایه‌گذار - مدرسان: فرهنگ باقری و علی گنجی‌زاده - تاریخ: 20 آبان‌ماه ساعت 13 تا 17

  2. کارگاه مسائل حقوقی و ارزش‌گذاری استارتاپ‌ها - مدرسان: ابراهیم دراجی و فرهنگ باقری - تاریخ: 27 آبان‌ماه ساعت 13 تا 18

  3. کارگاه بازاریابی و فروش برای استارتاپ‌ها - مدرسان: فرشته کاظمی‌پور، الهام توسلی و ائلنور نقی‌نژاد - تاریخ: 4 آذرماه ساعت 13 تا 18

  4. کارگاه تدوین طرح کسب‌وکار - مدرس: مینا شاهویری - تاریخ: 11 آذرماه ساعت 13 تا 17

(با کلیک روی عنوان هر کارگاه می‌توانید به صفحه ثبت‌نام آن کارگاه بروید.)


شرایط ثبت‌نام


ثبت‌نام و شرکت در کارگاه‌های تامزآپ برای تمامی علاقه‌مندان آزاد است. با این حال، اولویت ثبت‌نام با اعضای تیم‌های راه‌یافته به برنامه تامزآپ است.

 

برای دریافت مشاوره ثبت‌نام می‌توانید با شماره تلفن 88392549 (مدیریت توسعه فناوری و ارتباط با صنعت - خانم سلطانی) تماس حاصل نمایید.


تامزآپ چیست


تامزآپ برنامه جامع آموزش و توانمندسازی راه‌اندازی کسب‌وکار در حوزه سلامت است که از تیرماه امسال آغاز شده و تا اواخر سال جاری ادامه دارد.

شما با شرکت‌ در این برنامه، اصول راه‌اندازی استارتاپ در زمینه سلامت را یاد می‌گیرید و تمام مراحل ایده‌پردازی، تشکیل تیم، و سپس اعتبارسنجی و اجرای کسب‌وکار را زیر نظر مربیان و مشاوران تامزآپ طی می‌کنید.

 

مرحله اول: تیم‌سازی

در مرحله اول شما با راه‌ و روش ایده‌پردازی و راه‌اندازی کسب‌وکار در حوزه سلامت آشنا می‌شوید و با کمک مشاوران تامزآپ ایده کسب‌وکار انتخاب می‌کنید و تیم تشکیل می‌دهید.

کارگاه‌های آموزشی: کارگاه‌های اصول اولیه راه‌اندازی کسب‌وکار و سمینار فرصت‌های کارآفرینی سلامت

 

روز ورودی:

هر تیم مشکل و راهکار پیشنهادی‌اش را مقابل منتورها ارائه می‌کند. منتورها به تیم‌هایی که مورد توجهشان قرار بگیرد پیشنهاد منتورشیپ می‌دهند و بعد تیم براساس پیشنهادهایی که دریافت کرده یکی از منتورها را انتخاب می‌کند.

 

مرحله دوم: اعتبارسنجی

شما به صورت تیمی وارد مرحله دوم می‌شوید و باید طی چهار ماه ایده‌تان را اعتبارسنجی کنید و مدل کسب‌وکار خود را طراحی کنید. در این مرحله یک منتور از تیم منتورهای تخصصی تامزآپ به طور مرتب با شما در ارتباط خواهد بود و کمکتان خواهد کرد.

کارگاه‌های آموزشی: کارگاه‌های مبانی کسب‌وکار شامل مدل کسب‌وکار، اصول نوپای ناب، ارائه به سرمایه‌گذار و غیره

 

روز ارائه:

حالا، پس از چندماه که برای طراحی محصول و رسیدن به یک مدل کسب‌وکار کارآمد تلاش کرده‌اید، زمان آن رسیده که به فکر جذب سرمایه باشید. در روز ارائه، فرشتگان سرمایه‌گذار، سرمایه‌گذاران خطرپذیر (VC) و مشاوران کسب‌وکار حضور دارند و شما می‌توانید استارتاپ خود را در حضور آنها ارائه و نظر آنها را برای جذب سرمایه جلب کنید.

مدرسان

فرشته کاظمی‌پور
فرشته کاظمی‌پور
مدیر عملیات شرکت اَوِسِن

فرشته كاظمي‌پور، فارغ‌التحصيل رشته پزشکي از دانشگاه علوم پزشکي شهيد بهشتي است. او كه سابقه فعاليت‌هاي گوناگون در حوزه مطبوعات و روابط عمومي رويدادهاي متعدد را داشت همکاري‌اش با اوسن را به عنوان مدير روابط عمومي رويدادهاي آموزشي شروع كرد و هم‌اكنون مدير عمليات اين شركت است. فرشته همچنين، سردبير نشريه مدلين‌مگ، رسانه رويداد مدلين است.

الهام توسلی
الهام توسلی
هم‌بنیان‌گذار و مدیر مِدلین

الهام توسلی، فارغ التحصیل داروسازی عمومی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم دارویی است. او از دوران دانشجویی مباحث مربوط به بازاریابی را دنبال می کرد و بعد از فارغ‌التحصیلی نیز به صورت حرفه‌ای آن را دنبال کرد. در حال حاضر به عنوان مشاور علمی در واحد بازاریابی شرکت دارویی البرز دارو مشغول به کار هستم و تجارب مختلفی در زمینه طراحی و اجرای کمپین، بازاریابی محتوایی، تارگتینگ و فروش محصول و آموزش داشته و در حدود 2 سال است که به صورت متمرکز در این زمینه فعالم.

ائل‌نور نقی‌نژاد
ائل‌نور نقی‌نژاد
مشاور مارکتینگ و منتور راه‌اندازی کسب‌وکار

ائل‌نور بیش از ۱۲ سال‌ست که در زمینه‌های متنوع مارکتینگ، از فروش حضوری گرفته تا مدیریت ارشد و مشاوره‌ی مارکتینگ برای مدیران سازمان‌ّها و شرکت‌ّهای مختلف تجربه کسب کرده‌است. به دلیل فعالیت‌های متنوع و تجارب ارزشمند، از سال ۱۳۹۰ به عنوان مربی کارآفرینی فعالیت می‌کند. تخصص او صنایع سلامت دیجیتال، SaaS، تکنولوژی کشاورزی، توریسم و تکنولوژی آموزشی‌ست.

برگزارکنندگان

مدیریت توسعه فناوری و ارتباط با صنعت دانشگاه علوم پزشکی تهران
مدیریت توسعه فناوری و ارتباط با صنعت دانشگاه علوم پزشکی تهران

تماس با ما


وبسایت: www.tumsup.ir

 ایمیل: info@tumsup.ir

تلفن: 88392549

برای دریافت مشاوره ثبت‌نام می‌توانید با شماره تلفن فوق (مدیریت توسعه فناوری و ارتباط با صنعت - خانم سلطانی) تماس حاصل نمایید.

اینستاگرام: @tumsup_ir

تلگرام: @tumsup_ir

آدرس

تهران بلوار کشاورز- خیابان وصال شیرازی- خیابان ایتالیا- نرسیده به خیابان قدس - دانشکده فناوری‌های نوین پزشکی - طبقه دوم - سالن اجتماعات

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

دانشگاه علوم پزشکی تهران

دفتر همکاری دانشگاه، صنعت و جامعه معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی تهران

رویداد های برگزارشده۲۴
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۳۰ نفر