رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه آموزش مقدماتی وب همراه با جنگو در تاریخ پنج‌شنبه ۴ مهر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
چهارشنبه ۳ مهر ساعت ۰۹:۰۰

کارگاه آموزش مقدماتی وب همراه با جنگو

  • رایگان
  • تهران
  • تکنولوژی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


انجمن علمی مهندسی کامپیوتر دانشگاه تهران با همکاری یکتانت قصد دارد پیرو پیشنهادات صورت‌گرفته و در راستای علاقه‌مندی دانشجویان، اقدام به برگزاری رویدادهایی در حوزه‌ی وب کند تا استعداد دانشجویان برتر در راستای شور و علاقه‌شان بتواند ایجاد محصولی شایسته کند.

 

 

در این راستا اولین دوره‌ی کارگاه آموزش وب با رویکرد عملی در روزهای ۳و ۴ مهر ماه، از ساعت ۹ الی ۱۸ در محل دانشکده‌ی مهندسی برق و کامپیوتر برگزار خواهد شد؛ ناهار و پذیرایی نیز برای شرکت‌کنندگان فراهم گردیده است.

 

شرکت‌کنندگان با یادگیری اصول اولیه توسعه وب، با هم‌فکری در گروه‌های دلخواه خود و یا به صورت انفرادی به پیاده‌سازی یک پروژه از پیش تعریف شده می‌پردازند. همچنین برای شرکت‌کنندگان این کارگاه تعدادی پیش‌نیاز آماده شده که پس از ثبت‌نام برای آنها ارسال خواهد شد.

 

** توجه **
پیش‌نیازهای کارگاه پس از نهایی شدن ثبت‌نام برای شرکت‌کنندگان ارسال خواهند شد. لطفا حتما این ایمیل را مطالعه کنید.

 

در روز اول این کارگاه شرکت‌کنندگان با اصول اولیه وب، پایگاه‌داده و همینطور اصول مقدماتی طراحی صفحات به کمک HTML و CSS آشنا می‌شوند. در کنار این اصول با Python و فریمورک مشهور و پراستفاده Django نیز آشنا خواهند شد.

در روز دوم به کمک مربیان به انجام یک پروژه از پیش تعریف شده با فریمورک Django می‌پردازند تا بیشتر با این فریمورک آشنا شوند.

 

مربیان کارگاه:

  • رضا عباسی - Software Engineer at Yektanet :  فارغ‌التحصیل کارشناسی رشته کامپیوتر دانشگاه صنعتی شریف. از بهار سال ۹۶ به عنوان توسعه‌دهنده وب و مهندس نرم‌افزار در تیم فنی شرکت یکتانت مشغول به کار است.

 

  • سینا عطاران - Software Engineer at Yektanet :  دانشجوی سال آخر کارشناسی رشته مهندسی کامپیوتر دانشگاه صنعتی شریف. از تابستان سال ۹۶ در تیم فنی شرکت یکتانت مشغول به کار بوده و روی پروژه‌های مختلفی از جمله سرویس پوش نوتیفیکیشن نجوا کار کرده‌است. در حال حاضر به عنوان مهندس نرم‌افزار در این تیم فعالیت می‌کند.

 

  • علی عسگری - Software Engineer at Yektanet :  دانشجوی سال آخر کارشناسی رشته مهندسی کامپیوتر دانشگاه صنعتی شریف. از بهار سال ۹۸ در تیم فنی شرکت یکتانت و روی سرویس تبلیغات همسان فعالیت می‌کند.

 

  • علی محمدی - Web Developer at Yektanet : دانشجوی ورودی ۹۴ مهندسی کامپیوتر داشنگاه تهران. با شرکت‌های میاره و حامی‌سان همکاری داشته و از شهریور ۹۷ به عنوان توسعه‌دهنده وب در یکتانت مشغول به کار شده‌است.

زمان‌بندی

روز اول
روز دوم
عنوانشروعپایان
آغاز و خوش‌آمدگویی۹:۰۰۹:۱۵
مفاهیم پایه‌ای وب۹:۱۵۱۲:۳۰
ناهار + استراحت + گپ۱۲:۳۰۱۴:۰۰
Python + Django + SQL۱۴:۰۰۱۵:۴۵
استراحت + پذیرایی +‌ گپ۱۵:۴۵۱۶:۱۵
HTML + CSS + JS۱۶:۱۵۱۸:۰۰
عنوانشروعپایان
تعریف و شروع پروژه۹:۰۰۱۰:۰۰
ادامه پروژه۱۰:۰۰۱۲:۳۰
ناهار + استراحت + گپ۱۲:۳۰۱۴:۰۰
ادامه پروژه۱۴:۰۰۱۵:۴۵
استراحت + پذیرایی +‌گپ۱۵:۴۵۱۶:۱۵
ادامه پروژه +‌ مباحث پیشرفته ۱۶:۱۵۱۸:۰۰

مربیان

رضا عباسی
رضا عباسی
مهندس نرم‌افزار در یکتانت
سینا عطاران
سینا عطاران
مهندس نرم‌افزار در یکتانت
علی عسگری
علی عسگری
مهندس نرم‌افزار در یکتانت
علی محمدی
علی محمدی
توسعه‌دهنده وب در یکتانت

برگزارکنندگان

شاخه‌ی دانشجویی ACM دانشگاه تهران
شاخه‌ی دانشجویی ACM دانشگاه تهران

حامیان

برگزار‌کننده

آواتار

شاخه‌ی دانشجویی ACM دانشگاه تهران

برنامه‌ی دوره‌های فعال شاخه‌ی دانشجویی ACM دانشگاه تهران به صورت زیر است. می‌توانید با کلیک بر روی عنوان هر دوره، به صفحه‌ی ثبت‌نام آن هدایت شوید. در صورت بروز هرگونه مشکل با ایمیل acm@ut.ac.ir تماس بگیرید. همچنین برای اطلاع دقیق از وضعیت دوره‌ها و

رویداد های برگزارشده۴۸
  • شروع: چهارشنبه ۳ مهر ساعت ۰۹:۰۰
  • پایان: پنج‌شنبه ۴ مهر ساعت ۱۸:۰۰

آدرس: تهران خیابان کارگر شمالی - بالاتر از بزرگ‌راه جلال آل احمد - پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران - سایت ساختمان جدید دانشکده‌ی مهندسی برق و کامپیوتر