سمینار آشنایی با حوزه تجربه کاربری و دوره‌های مرتبط

شروع رویداد
پنج‌شنبه ۸ بهمن ۹۴ ۱۴:۰۰
پایان رویداد
پنج‌شنبه ۸ بهمن ۹۴ ۱۵:۳۰
مکان رویدادتهران
اضافه به تقویم
سمینار آشنایی با حوزه تجربه کاربری و دوره‌های مرتبط
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۰۲۱۸۸۴۹۰۴۰۹
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

آکادمی دوسنت به همراه آکادمی تجربه کاربری ایران برگزار میکند.

امروزه توسعه محصولاتی که بتوانند نیاز کاربران را هم در بعد کارکردی و هم در بعد کاربری مرتفع سازند از اهمیت بسیاری برخوردار است. به‌همین جهت شرکت‌های تولید کننده محصولات نرم‌افزاری و وب‌سایت‌های اینترنتی به‌طور قابل توجهی به ارتقاء سطح کیفی طراحی محصولات خود و همچنین مواردی چون کاربردپذیری و تعامل مناسب اهمیت می‌دهند. در این بین تجربه کاربری به عنوان یک حوزه موثر در موفقیت محصولات و همچنین افزایش رضایت کاربران خود را مطرح نموده است.

به عنوان متخصص این حوزه شما باید بتوانید محصولی را طراحی کنید که تجربه‌ای خوب، دوست داشتنی و منحصر به فرد را برای کاربر خود ایجاد نماید. در نظر گرفتن نیازهای کاربران مختلف در کنار نحوه تعاملات آنان با محصول در حال طراحی در شرایط گوناگون به همراه رفتار متفاوت هر یک از آنها، طراحی محصولی که منجر به ایجاد تجربه‌ای قابل قبول در کاربران شود را کاری پیچیده می نماید. در کنار این مسئله استفاده مناسب از رنگ و فونت به همراه شمایل و ساختار قابل قبول نیز از اهمیت مناسبی برخوردار است. در نظر گرفتن این موارد و بسیاری از موارد دیگر نیازمند مهارت‌هایی است که آشنایی با آنان شما را به متخصص حوزه تجربه کاربری تبدیل می‌نماید.

سمینار آشنایی با حوزه تجربه کاربری و دوره‌های مرتبط با هدف شناخت این حوزه به علاقه‌مندان، نقش آن در صنعت IT، مشخص کردن مسیر شغلی و معرفی دوره‌های مرتبط آموزشی موجود برای توسعه و ارتقاء مهارت‌های مورد نیاز برای موفقیت در آن می‌پردازد.

اگر علاقه‌مند به طراحی محصولاتی هستید که کاربران آنها حس خوبی از تعامل با آن محصولات دارند یا عاشق طراحی وب‌سایت یا برنامه‌های موبایلی هستید که مخاطبان از کارکردن با آنها نهایت لذت را می‌برند به شما پیشنهاد می‌کنیم که در این سمینار شرکت کنید.

اطلاعات بیشتر:? http://edu.docent.ir


آدرس:تهران کریمخان زند، خیابان استاد نجات الهی(ویلا)، بین خیابان ورشو و سپند، بن بست هشتم، پلاک 9، زنگ 2، ساختمان نت سولار