رویداد به پایان رسیده است!
دوره مقدماتی تجربه کاربری (UX Fundamentals) در تاریخ پنج‌شنبه ۱۰ آبان به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
پنج‌شنبه ۱۹ مهر ساعت ۰۹:۰۰

دوره مقدماتی تجربه کاربری (UX Fundamentals)

  • رایگان
  • تهران
  • تکنولوژی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.


آکادمی دوسنت

اولین مرکز آموزش تجربه کاربری (UX) در ایران برگزار می کند

 اطلاعات دوره

نام دوره: UX Fundamentals
طول دوره: 16 ساعت
سطح دوره: مقدماتی
زمان دوره: پنجشنبه و جمعه؛ ساعت 9 الی 17
پیشنیاز: ندارد
گواهینامه معتبر: دارد

دوره آموزشی مقدماتی بر تجربه کاربری با هدف آشنایی علاقه‌مندان با مفاهیم پایه این حوزه و ارائه یک تصویر کلی از فرآیند طراحی کاربر محور و چگونگی اجرای آن برای ایجاد تجربه ای مناسب برای کاربران در نظر گرفته شده است.علاقه‌مندان در این دوره کلیه مفاهیم لازم و پایه برای آغاز مسیر شغلی خود در حوزه UX را در قالب چهار بخش فرا می گیرند:
مقدمات و مفاهیم تجربه کاربری: در این بخش مفاهیم پایه تجربه کاربری در کنار معرفی فرآیند طراحی کاربر محور به شرکت‌کنندگان ارائه می‌گردد. آنها با اصول طراحی مناسب و برداشت‌های نادرست از مفهوم تجربه کاربری آشنا شده و به طور کلی فرآیندها و نقش های درگیر در این حوزه‌ را می‌شناسند.
 شناخت کاربر و نیازهای آنها: در این بخش مطالبی در مورد کاربران، مدل رفتاری آنها، تفاوت بین نیازهای کسب و کار و نیازهای کاربری ارائه می‌گردد. سپس تعدادی از روش‌های مقدماتی کاربرپژوهی برای شناخت کاربران و درک درست از نیازها و خواسته‌های آنان معرفی می شود. در ادامه تکنیک‌هایی برای مستندسازی و انتقال این مفاهیم به مراحل بعدی و در صورت نیاز تیم‌های دیگر مطرح شده و کارهای لازم برای حرکت به مرحله طراحی اعلام می‌گردد. 
مرحله طراحی: در مرحله طراحی کاربران با مفاهیم طراحی و مراحل تبدیل ایده برای حل مسئله به یک طراحی قابل پیاده‌سازی آشنا می‌گردند. مفاهیمی همچون معماری اطلاعات، طراحی راهبری، طراحی تعامل، استراتژی محتوی و غیره نیز در این بخش مطرح شده و در انتها شرکت‌کنندگان با گرایشات طراحی روز آشنا می‌گردند.
مرحله ارزیابی: بخش انتهایی دوره به معرفی مفاهیم و روش‌هایی برای اطمینان از ایجاد تجربه‌ای مناسب برای کاربران براساس نیازهای آنها می‌پردازد. معرفی مقیاس‌های اندازه‌گیری و نحوه انجام آزمون‌های کاربردپذیری و ارزیابی طراحی‌ها در این بخش ارائه می گردند.
 
 


شرکت های بزرگ چگونه رشد کردند و چگونه تا سطح جهانی معروف شدند؟!

یکی از مواردی که شرکت های بزرگ از جمله گوگل ، اپل و مایکروسافت به آن توجه کرده و به صورت عملیاتی در محصولات خود پیاده سازی می کنند، نیاز کاربرانشان می باشد. به طوری که دقیقاً همان محصولی را ارائه می دهند که کاربر به آن نیاز دارد. بنابراین با کمال میل از آن استفاده می کنند.

امروزه با رشد فناوری، اپلیکیشن ها و محصولات نرم افزاری نیاز کاربران را برطرف می کند. ولی برای اینکه در بازار رقابتی امروز بتوان باقی ماند؛ باید نیاز کاربران را به نحوه احسن برطرف کرد. به طوریکه در مقایسه با سایر رقبا، کاربر شما را انتخاب کند و این مسلتزم صرف وقت و گردآوری دانش کافی درباره کاربران هدفتان می باشد، تا کاربرانتان را به درستی نشناسید و نمیتوانید خدماتی درخور آنان ارائه دهید.

به تمام تکنیک هایی که کاربران را جذب شرکت، خدمات و اپلیکشن شما می کند "تجربه کاربری" می گویند.  یکی از اولین الزمات تجربه کاربری شناخت دقیق نیاز مشتری است. با در نظر گرفتن تمامی نیاز ها محصولی ارزشمند برای کاربرانتان تولید خواهید کرد.

حال چگونه نیازمندی کاربران را بدست آوریم؟ با استفاده از تکنیک های علمی که در دوره های آموزشی تجربه کاربری فرا می گیرید. محصولی دقیقاً متناسب با نیاز و سلیقه مشتریانت ارائه خواهید داد.

مهندس میلاد مهرآرام
مهندس میلاد مهرآرام
طراح، مشاور و استراتژیست تجربه کاربری
آکادمی دوسنت
آکادمی دوسنت
طراح و مجری دوره های تخصصی UX


جهت دریافت کد تخفیف برای ثبت نام بیش از 3 نفر با ما تماس بگیرید 

021-88490409

www.docent.acبرگزار‌کننده

آواتار

آکادمی دوسنت

هر آنچه از دنیای آموزش میخواهید. شبکه ، امنیت شبکه ، دیتاسنتر توسعه نرم افزار و تجربه کاربری نرم افزارهای مهندسی و کاربردی و ...

رویداد های برگزارشده۱۵۸
  • شروع: پنج‌شنبه ۱۹ مهر ساعت ۰۹:۰۰
  • پایان: پنج‌شنبه ۱۰ آبان ساعت ۱۳:۰۰

آدرس: تهران کریمخان زند، خیابان استاد نجات الهی(ویلا)، بین خیابان ورشو و سپند، بن بست هشتم، پلاک 9، زنگ 2، ساختمان نت سولار