رویداد به پایان رسیده است!
هشتمین نشست تجربه کاربری کرمان در تاریخ سه‌شنبه ۲ مهر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
سه‌شنبه ۲ مهر ساعت ۱۸:۰۰

هشتمین نشست تجربه کاربری کرمان

  • رایگان
  • کرمان
  • تکنولوژی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

نشست تجربه کاربری چیست؟


نشست تجربه کاربری کرمان یک رویداد ماهانه است که فرصتی برای کارآفرینان، برنامه‌نویسان، طراحان و همه کسانی است که میخواهند در تعامل بهتری با دنیای اطراف خود و خصوصا دنیای وب و اپلیکیشن باشند. آنها می توانند تجربیات خود را به یکدیگر منتقل کنند و به همدیگر برای ساختن یک حس خوب کمک کنند. 

اگر از آن دسته افراد هستید که نسبت به کیفیت محصولات و خدماتی که استفاده می کنند حساس هستند، اینجا جای شماست.

 

نشست تجربه کاربری کرمان عموما با یک ارائه 20 تا 40 دقیقه ای با محوریت موضوع مشخص شروع می شود و باقی مانده زمان به صورت گفتگوی آزاد حول همان موضوع ادامه می یابد. معمولا هرکس که مایل به مشارکت است می تواند در خصوص موضوع (که چند روز قبل از برگزاری اعلام می شود) مطالعه کرده و به بیان دیدگاه های خود بپردازد.

 

 

هدف از مباحثه پیرامون یک موضوع مشخص این است که علاوه بر انتقال تجربیات، سطح بالاتر و جدیدتری از مهارت و دانش در خصوص موضوع مورد نظر بدست آید. 

 

موضوع هشتمین نشست چیست؟

 

در هشتمین نشست تجربه کاربری کرمان، صمصام پور احمدی که سابقه زیادی در توسعه محصولات دارد و با طراحای مختلفی سابقه همکاری داشته از شکل صحیح رابطه طراح و برنامه نویس که دغدغه بسیاری از تیم های محصول است، صحبت می کند.
صمصام همچنین سابقه توسعه محصولاتی مانند "راوی شو" را برعهده داشته و نشستن پای حرفاش نه تنها خالی از لطف نیست بلکه به دانش عملی شما کمک زیادی می کند.


راستی هشتمین نشست تجربه کاربری کرمان، در فضای کار اشتراکی لندیما برگزار خواهد شد.

سخنرانان

صمصام پور احمدی
صمصام پور احمدی
توسعه دهنده جاوا اسکریپت

برگزار‌کننده

آواتار

جامعه تجربه کاربری کرمان

نشست تجربه کاربری کرمان یک رویداد ماهانه است که فرصتی برای کارآفرینان، برنامه‌نویسان، طراحان و همه کسانی است که میخواهند در تعامل بهتری با دنیای اطراف خود و خصوصا دنیای وب و اپلیکیشن باشند. آنها می توانند تجربیات خود را به یکدیگر منتقل کنند و به همدی

رویداد های برگزارشده۹
  • شروع: سه‌شنبه ۲ مهر ساعت ۱۸:۰۰
  • پایان: سه‌شنبه ۲ مهر ساعت ۱۹:۰۰

آدرس: کرمان خیابان امام خمینی ، کوچه 1، فضای کار اشتراکی لندیما