رویداد به پایان رسیده است!
همایش‌فصلی MITM: طراحی و مدیریت تجربه (ExDM) در تاریخ چهارشنبه ۲۶ شهریور به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
چهارشنبه ۲۶ شهریور ساعت ۱۶:۳۰

همایش‌فصلی MITM: طراحی و مدیریت تجربه (ExDM)

  • رایگان
  • آنلاین
  • کسب و کار
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

چهل و یکمین همایش فصلی MITM


همایش‌های MITM از پاییز سال 1385 در سازمان مدیریت صنعتی آغاز شده و هر چهارماه یکبار به طور مرتب تا پاییز 1398 برگزار گردیده است. 

قرار بود نوبت چهل و یکم این همایش در چهارم اسفند ماه 98 برگزار گردد، که به دلیل بروز مشكل بحران كرونا در صبح روز برگزاری تصمیم به لغو آن گرفته شد. اکنون درشهریورماه 99 برای اولین بار برگزاری این همایش به صورت کاملا آنلاین برنامه‌ریزی شده‌است. 

  MITM  سرواژه‌ای است برای یکی از دوره‌های عالی مدیریت کسب و کار (MBA) در سازمان مدیریت صنعتی :

(MBA in Intelligent business & Transforming Management)

* برگزاری اين دوره عالی آن از سال 1382 درواحد دوره‌های عالی و تحصيلات تكميلی سازمان مديريت صنعتی آغاز شده و اکنون پس از گذشت 17 سال و برگزاری 34 دوره شاهد حضور حدود 700 تن از فارغ‌التحصیلان آن به عنوان مدیران عامل و میانی، بنیانگذاران کسب‌وکارهای نوین و استارتاپ‌ها ، طراحان و توسعه‌دهندگان كسب‌وکارها بر مبنای مدل‌های نوین کسب‌وکار، مشاوران ارشد مدیریت و برنامه‌ریزان راهبردی و بانیان حرکت‌های کارآفرینانه در موسسات و شرکت‌های مختلف هستيم.

همچنين دوره‌های مكمل كوتاه‌مدت 3 تا 4 ماهه (پست ام.بي.ا) برای تمركز بريک حوزه تخصصی در همين راستا برگزار می‌شوند:

Post MBA - Business Intelligence

Post MBA - Data Science in Business

همایش‌های فصلی در حقیقت بخشی از برنامه گرايش ذكرشده محسوب می‌گردد. هر یک از همایش‌های چهل‌گانه گذشته در رابطه با یک موضوع محوری از حوزه‌های مرتبط با مباحث روز مدیریت کسب‌وکار متاثر از تحولات ناشی از نفوذ فناوری‌ و قوانین جدید کسب‌وکار، تحولات نوین راهبردی در مدیریت و کسب و کار و مباحث انقلاب صنعتی چهارم بوده‌است.

موضوعات همایش‌های گذشته (ازجدید به قدیم) عبارت بوده‌اند از:

اقتصاد کسب‌وکارهای نوین، رویکردهای استراتژیک در کسب‌وکار دیجیتال، مدل‌های کسب‌وکار آینده و انقلاب پلتفرمی، فین تک: فناوری مالی قرن بیست‌ویکم، مدیریت نوآوری، شرط بقای رقابتی شرکت‌ها، اینترنت اشیاء و تحولات آینده، نگرش به استراتژی در پرتو فناوری دیجیتال، کاربرد کلان داده‌ها  در سازمان‌ها و تولید ثروت از داده‌ها، روندهای دیجیتال در اقتصاد جهانی، بازاریابی دیجیتال، تجارت الکترونیکی بر لبه جهانی‌سازی، توسعه کسب‌وکارهای نوپا، پویایی در کسب‌وکارهای موفق الکترونیکی ("چرا" و "چگونه" در تجربیات استارتاپ‌ها و کسب‌وکارهای پیشرو IT محور)، رایانش ابری و آنچه مدیران باید بدانند، دولت الکترونیکی و برنامه‌های توسعه فاوا در کشور، کسب‌و کار اجتماعی، رویکرد Data Mining در حل مسائل سازمانی: نگرشی متفاوت برای تصمیم‌گیرندگان پیشرو، توانمندسازی مدیران کسب‌و کار با رویکرد BI، سیستم‌های BPMS و Dashboard، کارآفرینی و تحقق ایده‌های نو در محیط کسب‌و کار هوشمند، سامانه‌های پرداخت همراه و تجربه‌های عملی در کشور، بانکداری الکترونیکی: زیرساخت، امنیت و چالش‌ها، مراکز داده‌ها  (Data Centers) و ارتباطات ماهواره‌ای، مدیریت خدمات فناوری اطلاعات، پای صحبت یکی از پیشکسوتان IT کشور، مدلسازی صحیح معماری سازمان: پیشنیاز اصلی در استقرار نظام BPM، راهبری فناوری اطلاعات در سازمان: الزام یا اختیار؟ ، هوشمندی کسب‌و کار (BI) و استقرار آن در سازمان‌ها، سیستم‌های شناسایی و ردیابی خودکار (RFID و بارکد)، تجربه صنعت خودرو کشور در این زمینه، داشبوردهای دیجیتالی، دانش نوین داده‌کاوی -  مروری بر تجربیات کاربردی ، تجارت الکترونیکی-  تجربیات موفق، پرونده‌ای برای سیستم‌های برنامه‌ریزی منابع سازمان: مروری بر تجربیات پروژه‌های ERP در کشور، منابع انسانی الکترونیکی  (e-People)، ارتباطات مجازی، آمادگی الکترونیکی مدیران سازمان‌های کشور،  توسعه زیرساخت IT درکشور، اطلاعات و دانایی: یک آینه، جوامع گوناگون، تاثیر ICT در زندگی انسان ، رویکرد نوین سامانه‌های سازمانی: سیستم‌های برنامه‌ریزی منابع سازمان (ERP)، روندهای دیجیتال دراقتصادجهانی

و اكنون چهل ويكمين همايش از اين مجموعه با عنوان "طراحی و مديريت تجربه" برگزار می‌گردد.

در این همایش علاوه بر آشنایی با مفهوم مدیریت تجربه و کاربرد تفکر طراحی در اداره کسب‌وکار، به مدل‌ها و نکات کاربردی برای مدیریت تجربه مشتریان و کارکنان اشاره خواهدشد.

 


طراحی و مدیریت تجربه (Experience Design & Management)


قضاوت ما در مورد کیفیت محصولات، خدمات و یا هر پدیده‌ی دیگری که با آنها روبرو می‌شویم، با اتکاء بر تجربه‌ی ما از رویارویی و کاربری آنها ساخته می‌شود. به همین جهت به طور روز افزونی مدیریت و طراحی تجربه انسان محور در حال تبدیل شدن به رکنی کلیدی در تمامی موضوعاتی است که به نوعی با انسان سروکار دارند. طراحی محصولات، طراحی خدمات، طراحی پویش‌ها و فعالیت‌های بازاریابی و فروش و حتی مدیریت رضایت و تعلق کارکنان داخل یک سازمان و بسیاری دیگر از حوزه‌ها، نگاه آگاهانه و دقیق به تجربه انسان‌ها را در مرکز توجه خود قرار داده‎ است. در این همایش به جایگاه و چگونگی به‌کارگیری تجربه در کسب و کارها خواهیم پرداخت.

سازمان مدیریت صنعتی
سازمان مدیریت صنعتی

سخنرانان و اعضاء پنل در همایش:

دکتر داریوش محجوبی
دکتر داریوش محجوبی
پژوهشگر در دانشگاه تگزاس، مدرس سازمان مدیریت صنعتی

پژوهشگر در موسسه ICC دانشگاه تگزاس، دکترای بین رشته‌ای ، Interdisciplinary PhD در حوزه نوآوری (Innovation) از دانشگاه تگزاس در آستین UT – Austin ، مدرس تفکر منسجم و طراحی اجرایی در ایران در زمینه «تفکر منسجم: اندیشه»

دکتر سید هادی فرحزادی
دکتر سید هادی فرحزادی
مشاور ارشد توسعه سازمان مدیریت

مشاور ارشد و مسئول خدمات مشاوره توسعه سازمان در سازمان مدیریت صنعتی،سوابق اجرایی متعدد در جایگاه عضو هیئت مدیره و مدیرعامل

تقی پاک‌سیما
تقی پاک‌سیما
مربی، مشاور و مدرس چابک سازی، توسعه محصول و تحول سازمانی

مشاور و مربی چابک (Agile) و لین (Lean)، مدرس رسمی اسکرام. سابقه مشاوره و همکاری با شرکت های مختلف از استارتاپ تا شرکتهای چند ملیتی همچون مایکروسافت، زیمنس و بوش در زمینه چابک سازی، توسعه محصول، بهینه سازی جریان تولید ارزش و تحول سازمانی

بابک کبیری
بابک کبیری
مشاور راه اندازی کسب کار

مشاور راه اندازی کسب و کار،3 سال مدیری عامل شرکت ریحون،سابقه فعالیت در شرکت های سراوا و نوکیا، فارغ التحصیل رشته MBA گرایش مدیریت پروژه از سازمان مدیریت صنعتی

شروین مشایخ
شروین مشایخ
مشاور راهبرد و مدیریت محصول

مشاور استراتژیک محصول ،سابقه مشاور محصول بانک آینده،دیجی پی،ایرانسل و بسیاری از کسب و کارهای حوزه تجارت الکترونیک،فارغ التحصیل MBA و مهندسی نرم افزار 

تجربه کارمندی:

بدون شک زمان زیادی از زندگی انسان معاصر در محیط کاری او سپری می شود. اگر بخواهیم اثربخشی افراد در سازمان ها و برنامه های جذب و نگهداشت کارکنان توانمند را تحلیل کنیم، متوجه می شویم تاثیر و سیطره رویکردهای سنتی بر مدیریت منابع انسانی هنوز هم حاکم است. رویکردی که سوژه ی انسان در آن همچنان ابزار تلقی شده و نگاهی خشک و خشن بر او حاکم است. تجربه مدرنیته نشان داده، رویکرد «تفکر طراحی»  با کلید واژه انسان مداری، منجر به تجربه بهتر کاری برای کارکنان خواهد شد. این رویکرد با سازوکار جلب نظر و میل افراد به همراهی سازمان و ایجاد نوعی دلبستگی به جای وابستگی های مادی و سنتی، منجر به حمایت و همراهی جدی تر کارکنان خواهد شد. در این سخنرانی تلاش خواهد شد نکاتی عملیاتی و اجرایی برای بررسی و بهبود تجربه کارمندی ارائه شود.


راهنماي ورود به برنامه همايش:


* برای حضور در همایش، ثبت‌نام در این سایت الزامی است.

* لطفا برای ورود به همایش حتی الامکان از لپ‌تاپ یا PC استفاده نمایید.

* بين 30 تا 10 دقیقه قبل از شروع همایش، از طریق لینک همایش وارد صفحه آن شوید.

* مراحل ورود به محیط آنلاین در روز و ساعت برگزاری:

1- ورود از طریق لینک https://vc1.imi.ir/mitm-g41-exdm یا بخش "بلیت‌های من" در سایت ایوند

2 - انتخاب registered user (امكان انتخاب گزينه مهمان وجود ندارد)

3 - وارد كردن نام کاربری ورمز عبور:

در صورت انجام كامل فرايند ثبت نام، "ایمیل" شما به عنوان نام کاربری و رمز عبور، کلمه mitm با حروف كوچك در نظر گرفته خواهدشد.

4 - انتخاب گزینه Enter room

5 - انتخاب Open in Browser و تامل چند ثانيه‌ای برای ورود به فضای همايش

 

*لطفا در صورت بروز مشکل با شماره 09394289489 تماس حاصل نمایید.

برنامه همایش:

عنوانشروعپایان
پذیرش در محیط آنلاین همایش۱۶:۰۰
خوش‌آمدگویی و معرفی بخش اول - کیوان نقره کار۱۶:۳۰
مقدمه‌ای بر EXDM - دکترکامران اعتمادمقدم۱۶:۳۵
تجربه در بافتار ایده - دکتر داریوش محجوبی۱۶:۴۵
طراحی تجربه کارمندی - دکترسیدهادی فرحزادی۱۷:۲۰
استراحت کوتاه۱۷:۵۵
معرفی بخش دوم برنامه همایش - کیوان نقره کار۱۸:۰۰
پنل: "مدیریت تجربه" : ساخت محصول انسانی - شروین مشایخ و بابک کبیری۱۸:۰۵
جایگاه توجه به تجربه در شیوه Agile - تقی پاکسیما (مونیخ آلمان)۱۸:۵۰
سخن پایانی۱۹:۲۵
اختتام همایش چهل و یکم MITM۱۹:۴۰

برگزار‌کننده

آواتار

سازمان مدیریت صنعتی

واحد دوره‌هاي عالي - دوره MBA - گرايش مديريت كسب‌وكارهوشمند وتحولگرا (MITM)

رویداد های برگزارشده۱
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۲۰ نفر