رویداد به پایان رسیده است!
اولین نشست رویداد های توسعه کارآفرینی (کسب و کار؛ از ایده تا اجرا) در تاریخ سه‌شنبه ۳۰ مهر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
سه‌شنبه ۳۰ مهر ساعت ۱۵:۴۵

اولین نشست رویداد های توسعه کارآفرینی (کسب و کار؛ از ایده تا اجرا)

  • رایگان
  • شیراز
  • کارآفرینی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


یازدهمین دوره‌ی جشنواره‌ی کارآفرینی و توسعه‌ی کسب‌وکار شریف (VCCup11) در سه حوزه شامل سرفصل "ایده"‌ ، "طرح" و "استارتاپ" برگزار می‌گردد. شركت كنندگان در هر سرفصل بطور جداگانه مورد داوری و ارزيابی قرار گرفته و برگزیدگان هر حوزه مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.
در طی مراحل این جشنواره، شرکت‌کنندگان ضمن آشنایی با مفاهیم و اصول کسب وکار و تمرین عملی آن‌ها بر مبنای ایده‌ی محوری و فناورانه خود، در یک محیط رقابتی نسبت به آماده‌سازی طرح خود جهت ارائه به نهادها و اشخاص سرمایه‌گذار اقدام می‌‌نمایند.

در راستای ترویج و توسعه فرهنگ کارآفرینی و شناسایی کارآفرینان جوان و هم‌چنین معرفی جشنواره در سطح کشور، VCCup با کمک پارک‌های علم و فناوری، مراکز رشد، شتاب دهنده‌ها و دانشگاه‌‌های شهرستان‌ها، اقدام به برگزاری رویدادی با حضور بنیان‌گذاران استارتاپ‌های موفق کشور در شهرستان‌های مورد نظر نموده است.

اولین نشست از سلسله نشست‌های توسعه‌ی کارآفرینی تحت عنوان "کسب‌وکار؛ از ایده تا اجرا" با همکاری شتاب دهنده‌ی کوانتوم و دانشگاه شیراز و با حضور هم‌بنیان‌گذاران "نواک" و "تومن" برگزار می‌گردد. صاحبان ایده و استارتاپ‌ها، دانشجویان و علاقه‌مندان به حوزه کارآفرینی با شرکت در این رویداد می‌توانند در فضایی دوستانه با میهمانان به گفت‌وگو بپردازند و از تجربیات آن‌ها در مسیر راه‌اندازی کسب‌وکار نوپایشان بهره‌مند شوند.

سخنرانان

احمدرضا آرمانی
احمدرضا آرمانی
هم بنیانگذار تومن
علیرضا جعفری
علیرضا جعفری
هم بنیانگذار نواک

برگزارکنندگان

شتاب دهنده کوانتوم
شتاب دهنده کوانتوم
جشنواره سراسری کارآفرینی و توسعه کسب و کار شریف
جشنواره سراسری کارآفرینی و توسعه کسب و کار شریف
مرکز کارآفرینی دانشگاه شریف
مرکز کارآفرینی دانشگاه شریف

آدرس

شیراز میدان ارم، ابتدای بلوار جمهوری اسلامی، ساختمان مدیریت دانشگاه شیراز، برج نوآوری، طبقه نهم، شتاب دهنده کوانتوم

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

شتاب دهنده کوانتوم

رویداد های برگزارشده۱۵۳
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۸۰ نفر