رویداد به پایان رسیده است!
طراحی وب مقدماتی (html, css, jquery, bootstrap) در تاریخ پنج‌شنبه ۱۸ امرداد به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
یک‌شنبه ۷ مرداد ساعت ۱۰:۰۰

طراحی وب مقدماتی (html, css, jquery, bootstrap)

  • رایگان
  • تهران
  • تکنولوژی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر


موضوع دوره :
آموزش طراحی سایت استاتیک (XHTML و CSS به همراه آموزش کامل فریمورک bootstrap)
لازمه ورود به طراحی سایت آشنایی و درک مفاهیم وب و استانداردهای آن است. در این دوره ابتدا با اصول و مفاهیم طراحی وب آشنا خواهیم شد و به این درک می رسیم که از کجا و چگونه باید طراحی وب سایت را آغاز کرد. پس از معرفی اصول و استانداردهای وب وارد کدنویسی HTML و CSS می شویم و تمامی تگ های کاربردی و مناسب برای طراحی یک صفحه استاتیک وب در قالب تمرین عملی و Practical در طول دوره آموزش و کار خواهد شد. در این دوره کد نویسی صفحات وب را بصورت کاملا مستقل و بدون نیاز به نرم افزار جانبی فراخواهید گرفت به گونه ای که شما قادرید سایت خود را حتی در نرم افزار Notepad ویندوز طراحی نمایید، گرچه برای راحتی کار از ابزارها و نرم افزارهای خاص استفاده می شود اما تگ ها و مفاهیم به گونه ای آموزش داده خواهند شد که شما بتوانید بصورت مستقل در هر بستری طراحی خود را انجام دهید.
یکی از مهمترین دغدغه های طراحان سایت نمایش صحیح وب سایت طراحی شده در مرورگرهای رایج است که تکنیک های اینکار همراه با طراحی صفحات بصورت 100% معتبر از سوی کنسرسیوم W3 نیز، در طول دوره آموزش داده می شود.
در پایان شما می توانید فعالیت خود را در بازار کار جهت طراحی صفحات وب جدید و یا تغییر در صفحات وبی که قبلا طراحی شده اند آغاز نمایید. همچنین با توجه به درکی که از تگ ها و مفاهیم آن در طول دوره کسب کرده اید میتوانید قالب های سیستم های مدیریت محتوا مانند WordPress ، Joomla ، Drupal و یا حتی انجمنهای vBulletin ، MyBB ، phpBB ، SMF و یا بطور کل هر سیستمی که ساختار Template base داشته باشد، را بر اساس نیاز و سلیقه خود تغییر دهید و ویرایش کنید.

 

شامل:
آموزش XHTML
آموزش CSS
آموزش فریمورک bootstrap

مخاطبین دوره :
این دوره برای دانشجویان و افرادی طراحی شده است که با مبانی اولیه اینترنت آشنایی دارند و تمایل دارند وارد مقوله ی طراحی وب (Web Design) شوند.

پیش نیاز :
برای شرکت در این دوره نیاز به تخصصی خاصی ندارید فقط باید مبانی کامپیوتر و اینترنت را بلد باشید.

انتظار دوره :
پس از پایان دوره از دانشجو انتظار می رود اصول HTML ، XHTML و CSS را بشناسد و با آنها یک صفحه ی استاتیک استاندارد طراحی نماید.

برگزار‌کننده

آواتار

مرکز مشاوره سلامت روان

رویداد های برگزارشده۳
  • شروع: یک‌شنبه ۷ مرداد ساعت ۱۰:۰۰
  • پایان: پنج‌شنبه ۱۸ مرداد ساعت ۱۴:۰۰

آدرس: تهران میدان ونک، خیابان توانیر، کوچه هومان، پلاک ۲، طبقه ۵، واحد۱۴