دوره ی آموزش طراحی وب به شیوه ی کارگاهی

شروع رویداد
جمعه ۱۰ مهر ۹۴ ۰۰:۰۰
پایان رویداد
سه‌شنبه ۲۹ دی ۹۴ ۰۰:۰۰
مکان رویدادتهران
اضافه به تقویم
دوره ی آموزش طراحی وب به شیوه ی کارگاهی
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۰۹۰۳۱۹۰۹۵۸۸
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

رویداد آموزش طراحی وب سی اس پلاس که اختصاص به دانشجویان دانشگاه های سراسر تهران دارد ، در قالب کلاس های کارگاهی برگزار خواهد گشت و سعی بر این است تا دانش جویان پس از به اتمام رساندن این دوره ها بتوانند وارد بازار کار بشوند و چه بسا خود ما نیز پروژه هایی را با نفرات برتر این دوره ها آغاز میکنیم ، کلاس ها در دانشگاه امیر کبیر برگزار میگردد و در گروه های 15 نفره تنظیم گشته است . در این کلاس ها به سر فصل های کلی UX,html,html5,css,java,jquery,bootstrap پرداخته میشود. طول دوره 15 ساعت خواهد بود و شرکت کنندگان در این دوره میتوانند پس از اتمام دوره در مسابقات طراحی وب سی اس پلاس نیز شرکت کرده و مهارت خود را محک بزنند و در کنار آن از رقابت و بردن جوایز ارزنده لذت ببرند ، علاوه بر آن نفرات برتر توسط گروه ما جذب خواهند گشت .

در متد کارگاهی پس از توضیح مفاد اولیه لازم اساتید پروژه هائی را طراحی میکنند و در کنار یکدیگر در فضای کاملا کاری و علمی مشغول به کار بر روی پروژه های خود خواهید شد و در همین حین میتوانند اشکالات و سوالات اساسی خود را با اساتید منتخب ما در میان گذاشته و آن ها را برطرف نمایئد ، در این بین اساتید به شرح نکات بسیار ریز عملیاتی برای ورود به بازار کار خواهند پرداخت . 


ورود در این رویداد برای عموم آزاد می باشد اما محوریت بر روی دانشجویان دانشگاه های تهران می باشد .

دانشجویان ورودی جدید دانشگاه ها میتوانند از تخفیف های ویژه ای برخوردار گردند .

نحوه ی شرکت در کلاس : 

پس از ثبت نام میتوانید با شماره ی زیر و یا ایمیل زیر در ارتباط باشید تا تایم و زمان کلاس خود را مشخص نمائید و سپس میتوانید در کلاس ها شرکت کنید .

09361295490

h.faghihi15@gmail.com

! نکته ی بسیار مهم :

حتما بعد از ثبت نام جهت ثبت نام نهائی و تنظیم ساعت کلاس و پرداخت ما بقی وجه اقدام نمایئد . هزینه ی کلاس 200 هزار تومان است که برای ورودی های جدید دانشگاه های تهران 65% تخفیف و با پرداخت 70 هزار تومان امکان شرکت در کلاس موجود است . 

در صورت پیش ثبت نام و عدم ثبت نام نهائی میتوانید تنها 50% از هزینه ی پیش ثبت نامتان را مرجوع کنید.

برای اطلاعات بیشتر به سایت زیر مراجعه نمائید : 

cs-plus.ir سایت گروه دانشجوئی سی اس پلاس

فراتر از دانش ، رو به سوی مهارت

آدرس:تهران خیابان انقلاب ، چهار راه ولیعصر ، دانشگاه امیر کبیر ، دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر