کاور
پنج‌شنبه ۵ تیر ساعت ۱۵:۰۰

هک رشد سئو

 • رایگان
 • آنلاین
 • کسب و کار
امکان ثبت‌نام برای این رویداد وجود ندارد.


                                                         

 

متاسفانه واقعیت این است که:

تا به حال به این نکته توجه کرده‌اید که خب افراد زیادی مثل من در دوره‌های مشابه شرکت کرده‌اند پس مزیت یا جذابیت رقابتی کار من نسبت به آن ها دقیقاً چیست؟ به راحتی با کمی سرچ در اینترنت به دنیایی از دانش دیجیتال مارکتینگ دست پیدا می‌کنید که در دسترس همگان است. پس چطور باید متمایز از بقیه رفتار کنید تا ترافیک بیشتری داشته باشید، تا بتوانید بیشتر بفروشید؟

     

 

مسئله مشخص است: شما به تخصص سئو نیاز دارید، به دیجیتال مارکتینگ و برندینگ نیاز دارید تا بیشتر دیده شوید، بیشتر عاشقان محصول و خدمات شما که بدون وقفه در موتورهای جستجو به دنبال شما هستند را به سایت خود برسانید.

داستان هک رشد دقیقا از همینجا شروع می‌شود. (اگر هنوز در مورد هک رشد نمی‌دانید با یک جستجو ساده به تعاریف آن می‌رسید.) هک رشد دقیقا همان ایده و مزیت (جذابیت) رقابتی شما نسبت به رقبا، همکاران و حتی همسایه‌های شماست.   

 

هک رشد سئو و ترافیک چیزی که است که دقیقا به آن نیاز دارید تا همه چیز را عوض کنید. شاید بهترین توصیف از نتایج شگفت انگیز راهکارهای هک رشد در سئو و افزایش ترافیک این باشد که مشتریان و مخاطبان شما مثل سیلی که بعد از شکستن یک سد عظیم جاری می‌شود به سمت سایت شما سرازیر می‌شوند.

شاید عجیب به نظر برسد اما تخصص سئو امروزه از آن دسته از شغل‌هاست که برای متخصصین واقعی این حوزه توانسته در دو سال اخیر درآمدهای خوبی را رقم بزند و با توجه به نیاز روز افزون شرکت و استارتاپ ها آینده چند سال دیگر این حرفه را می‌توان بسیار درخشان دید.

افراد خیلی اندکی به سمت این حوزه رفته اند و توانسته اند از فرصت‌های فوق العاده این حوزه برای کسب درآمدهای فوق العاده استفاده کنند. در واقع این حوزه در ایران هنوز بسیار ناشناخته است و همین عامل باعث شده تخصص سئو به عنوان یکی از مهمترین شغل‌ها در بسیاری از شرکت ها نام بگیرد.

این دوره جامع سئو با استراتژی‌های هک رشد از آن دوره‌هاست که همه منتظر آن هستند تا یک متخصص حرفه‌ای و از آن آدم‌ها که هر جا در مورد سئو و هک رشد وجود دارد اسمش در ذهن صاحبان کسب و کار نقش می‌بندد، بیاید و برای اولین بار و در یک دوره هیجان انگیز همه چیزهایی که برای شماره یک شدن در این حوزه را نیاز دارید به شما یاد بدهد.وقتی از هک رشد صحبت می کنیم دقیقا از چه چیزی حرف می زنیم؟

هک رشد در دنیا مفاهیم مختلفی دارد اما اگر بخواهیم خیلی خلاصه بگوییم یعنی سریع‌ترین و بهترین راه حل برای رسیدن به بیشترین رشد ممکن.

در این دوره به طور کامل تمامی مفاهیم و استراتژی‌های سئو را در مرحله اول یاد می‌گیرید و سپس با رویکردهای هک رشد برای هر بخش آشنا می شوید. رویکردهایی که برای اولین بار است در یک دوره آموزشی مطرح می شود.

بگذارید یک مثال عینی برایتان بیاوریم؛ در تصویر زیر نمودار پیشرفت نرخ بازدید سایت یکی از شرکت کنندگان دوره قبل را پس از اتمام دوره می‌توانید مشاهده کنید که در آن هک رشد اتفاق افتاده است. تغییرات جهشی در مدت زمان کم.

 

                                             

 

     

نکته مهم در طول 54 ساعت این دوره پروژه محور بودن آن می‌باشد. تمامی شرکت کنندگان دوره در جلسه اول پروژه خود (سایتی که می‌خواهند روی آن کار کنند) را مشخص می‌کنند و تا پایان دوره در هر جلسه بر اساس مبحث تدریس شده سایت شرکت کنندگان با استانداردها و تکنیک‌های مطرح شده بررسی می‌شود.

حتی اگر سایت ندارید ، ایده هایی برای شروع پروژه برایتان مشخص می شود.

بر اساس نظر سنجی صورت گرفته از شرکت کنندگان دوره های قبلی عامل " پروژه محور بودن " باعث شده است که یادگیری و اجرای تکنیک‌ها عمیق‌تر شود و شرکت کنندگان بلافاصله بعد از اجرای تکنیک‌ها روی پروژه‌های خود نتیجه واقعی هر کدام را به چشم دیده‌اند و بیش از 90% شرکت کنندگان قبل از پایان دوره پیشرفت محسوس را شاهد بوده‌اند.

شرکت ها نیز در این دوره حضور دارند

نه تنها یک فرد ، بلکه یک شرکت نیز می‌تواند نیروهای خود را در این دوره آب دیده کند و به نوعی یک راهکار واقعی برای سئو و فروش از چنل گوگل خود بسازد. در تصویر زیر لیست برخی شرکت‌ها و کسب و کارها که در این دوره‌های گذشته حضور داشته‌اند را می‌بینید :

 این دوره به طور کامل ابتدا تمامی مفاهیم را پوشش می دهد و سپس سراغ استراتژی ها و تکنیک های ویژه می رویم که قطعا برگه برنده شما در کسب نتایج فوق العاده در گوگل خواهد بود. برای دریافت فایل PDF سرفصل ها دوره روی لینک زیر " دریافت سرفصل های دوره " بزنید.

 

                                 


در این دوره چه اتفاقی می افتد به نقل از مدرس دوره:


 • صفر تا صد تمامی مباحث و نکاتی که باید در مورد دانش سئو و تخصص آن بدانید را به صورت کاملا عملی به شما آموزش می‌دهم.
 • تجربیات بیش از 100 پروژه موفق هک رشد و سئو (شامل 9 سایت زیر 100 ، 11 برند بسیار معتبر و 6 استارتاپ موفق سه سال اخیر) را با نکاتی بسیار مفید در اختیار شما قرار می‌دهم.
 • در این دوره تکنیک‌ها و استراتژی‌هایی که هیچوقت و هیچ جایی به آن ها اشاره نشده و حاصل تجربیات شخصی و تحقیقات این سال هاست را به طور ویژه به شما آموزش می‌دهم.
 • بیش از 11 استراتژی کاربردی و ویژه که به قول معروف از اسرار این حرفه است به شما آموزش داده می‌شود که قطعا می‌تواند نقطه عطفی در مقابل سئوکاران معمولی و جونیور باشد.
 • از ابتدای دوره با بررسی نمونه‌های موردی، آمارهای دقیق سایت‌های بزرگ و تمرینات عملی بسیار جذاب با شما پیش می‌روم.
 • از روز اول دوره پروژه‌ها و سایت‌های شما بررسی می‌شود و با توجه به محتویات دوره لحظه به لحظه تا گرفتم بهترین نتیجه به ارائه راهکار و آموزش ادامه می‌دهیم.


 

 

 • دسته اول: کسانی که می‌خواهند به عنوان یک متخصص سئو در معتبرترین شرکت ها استخدام شوند.
 • دسته دوم: افرادی که مایلند رشد چشم گیر ترافیک و فروش وب ‎سایت شرکت یا کسب و کار خود را شاهد باشند.
 • دسته سوم: متخصصین سئویی که قصد آشنایی با جدیدترین و پیشرفته‎ ترین متدهای سئو را دارند.

 

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟

 • برای این دوره که بصورت جامع برگزار میشه هیچ پیشنیازی احتیاج نیست.
   

برای این دوره احتیاج به دانش برنامه‌نویسی داریم؟

 • خیر ولی در صورتی که سایت ایرادات کدنویسی دارد از طرف برنامه نویس سایت باید برطرف شود ولی در حالت کلی آموزش‌های اولیه و ضروری برای برطرف کردن ایرادات داده می‌شود.

 

آیا بر روی سایت خاصی کار میکنیم؟

 • حتماً، شما در این دوره به تمام سوالات خود در زمینه سئو خواهید رسید.

 

آیا امکان مشاوره گرفتن از استاد در حین دوره وجود دارد؟

 • خیر، این دوره بصورت جامع و کامل تمام تکنیک‌ و اصول سئو را بدون در نظر گرفتن نوع برنامه‌نویسی سایت به شما آموزش می‌‎دهد.

 

من تمام تکنیک‌های سئو رو بلد هستم ولی در یک کلمه کلیدی رتبه نمی‌گیریم آیا این دوره به من کمک می‌کند؟

 • حتماً، شما در این دوره به تمام سوالات خود در زمینه سئو خواهید رسید.

 

آیا امکان مشاوره گرفتن از استاد در حین دوره وجود دارد؟

 • بله، تا انتهای دوره سایت شما از طرف استاد پشتیبانی می‌شود. 

 

آیا سایت باید با زبان یا سیستم مدیریت محتوای خاصی نوشته شده باشد؟

 • خیر، این دوره بصورت جامع و کامل تمام تکنیک‌ و اصول سئو را بدون در نظر گرفتن نوع برنامه‌نویسی سایت به شما آموزش می‌‎دهد.
   

آیا برای این دوره گواهینامه هم داده می‌شود؟

 • بله، در انتهای دوره گواهینامه از طرف آکادمی دوسنت داده می‌شود.

 

 

 

                                                            

 


تصویر یادبود دوره پاییز 97


برگزار‌کننده

آواتار

آکادمی دوسنت

هر آنچه از دنیای آموزش میخواهید. شبکه ، امنیت شبکه ، دیتاسنتر توسعه نرم افزار و تجربه کاربری نرم افزارهای مهندسی و کاربردی و ...

رویداد های برگزارشده۱۶۴
رویداد های فعال۱
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۵۰ نفر
 • شروع: پنج‌شنبه ۵ تیر ساعت ۱۵:۰۰
 • پایان: پنج‌شنبه ۲۰ شهریور ساعت ۲۰:۰۰
این رویداد از سرویس وبینار ایوند استفاده می‌کند.

اشتراک‌گذاری رویداد

connectکانکت برای این رویداد فعال است