رویداد به پایان رسیده است!
What We Talk About When We Talk About Digital Teaching در تاریخ پنج‌شنبه ۳ اسفند به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

What We Talk About When We Talk About Digital Teaching

شروع:
پنج‌شنبه ۳ اسفند ۹۶ ۰۹:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۳ اسفند ۹۶ ۱۲:۰۰
What We Talk About When We Talk About Digital Teaching
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات وبینار


وقتی از تدریس دیجیتال حرف می زنیم دقیقا از چه حرف می زنیم؟ تدریس دیجیتال چیزی فراتر از به دست گرفتن ریموت کنترل یک تلویزیون مدرن و بزرگ در کلاس برای پخش فایل های صوتی است. تدریس دیجیتال چیزی عمیق تر از به همراه داشتن یک تبلت برای نمایش یک تصویر در کلاس است. تدریس دیجیتال نیازمند تفکر تدریس دیجیتال، طراحی درس بر مبنای ریزفاکتورهای تدریس دیجیتال، آشنایی و بهره گیری از مفاهیم بنیادین تدریس دیجیتال چون Digital Homework Assignment ،FLIPped Classroom ،Blended Learning و Web 1.0 & Web 2.0، و در نهایت بازنگری بر تدریس بر مبنای تدریس دیجیتال است.

 

در این کارگاه آنلاین که در روز جهانی یادگیری دیجیتال و به عنوان رویداد ثبت شده در تقویم موسسه ی جهانی روز یادگیری دیجیتال [www.digitallearningday.org] همزمان با کشورهای دیگر برگزار می گردد، نت ورک علمی پشت پرده ی تدریس دیجیتال را می کاویم و قطعات پازل را کنار هم قرار می دهیم تا دریابیم وقتی از تدریس دیجیتال حرف می زنیم دقیقا از چه حرف می زنیم.

 

 

 

مقاله ی زیر را مطالعه کنید و به 18 سوال اساسی آماده سازی برای یک تدریس دیجیتال دقت کنید. اگر این سوالات بخشی از روند روتین طراحی درس شما نیستند، شما به این وبینار بسیار نیاز دارید.

 

مطالعه ی مقاله


مدرس وبینار


احسان گرجی تدریس این کارگاه را بر عهده خواهد داشت. او از سال 1385 معلم زبان انگلیسی است، از سال 1389 مدرس و یا عضو گروه مدرسین دوره های تربیت مدرس زبان انگلیسی و طراح و مجری تعداد بسیاری کارگاه و فوروم دانش افزایی مدرسین زبان انگلیسی در نقاط مختلف ایران بوده است، و از سال 1389 در مسئولیت های مدیریت آموزش و مدیریت منابع انسانی در موسسات آموزش زبان و پروژه های آموزشی متعدد داخلی و بین المللی مشغول به فعالیت می باشد. او هم اکنون به عنوان توسعه دهنده ی تدریس و یادگیری دیجیتال نیز فعالیت می کند. برای آگاهی از جزییات فعالیت های وی به صفحات زیر مراجعه فرمایید:


برگزار کننده ی وبینار


پلتفرم دانش افزایی THink; Teachers' Hub با آغاز فوریه ی امسال در ادامه ی پروژه ی پلتفرم دانش افزایی مدرسین زبان انگلیسی El Camino Del Rey که از سال 2016 مشغول به فعالیت بود، کار خود را آغاز کرده است. این رویداد پنجاه و چهارمین شماره ی پیاپی رویدادهای دانش افزایی شامل دوره، کارگاه، فوروم، وبینار و ... است.

سوالات متداول

کارگاه آنلاین چه روزی و چه ساعتی برگزار می شود؟
این کارگاه همزمان با روز جهانی یادگیری دیجیتال در روز پنجشنبه 03 اسفند 1396، از ساعت 9:00 صبح الی 12:00 ظهر تشکیل می گردد.
به چه امکاناتی نیاز دارم؟
برای حضور در رویدادهای آنلاین ما به یک اینترنت ساده ی >256 روی گوشی هوشمند، تبلت، لپ تاپ و یا کامپیوتر دسکتاپ خود نیاز دارید. مرورگرهای کروم، فایرفاکس و اپرا پشتیبانی می شوند. لینک شرکت در جلسه یک روز قبل از جلسه به شما ارسال می گردد.
رویداد آنلاین است