تکنیک ها و استراتژی های بخش دوم و سوم اسپیکینگ آیلتس

شروع رویداد
پنج‌شنبه ۲۸ تیر ۹۷ ۱۰:۰۰
پایان رویداد
پنج‌شنبه ۲۸ تیر ۹۷ ۱۳:۱۵
مکان رویدادتهران
اضافه به تقویم
تکنیک ها و استراتژی های بخش دوم و سوم اسپیکینگ آیلتس
برگزارکننده‌ی رویداد
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

 اگر قصد مهاجرت دارید و یا به هر دلیلی باید آزمون آیلتس داده و نمره ی خوبی بگیرید، این ورکشاپ در ارتقای مهارت اسپیکینگ به شما کمک های شایانی خواهد کرد. در این ورکشاپِ فشرده، تمرکز بر قسمت دوم و سوم اسپیکینگ آیلتس که مهم ترین قسمت ها هستند، خواهد بود. شما تکنیک ها و استراتژی های جهانی و همین طور استراتژی های شخصی من که بر اساس تجربه ی دوازده سال تدریس کردن در این زمینه ساخته شده، را فرا گرفته و تمرین می کنید. این ورکشاپ در دو جلسه ی پشت سر هم یعنی در سه ساعت برگزار می شود.


برای غیر حضوری ها

اگر به خاطر مسافت و یا هر دلیل دیگری، امکان حضور در کارگاه را ندارید ، برای شما راهی در نظر گرفته ایم. با خرید بلیت غیر حضوری ، فایل تصویری و صوتی کارگاه یک روز بعد از برگزار شدن، به ایمیل شما ارسال خواهد شد. در کنار این فایل ، پی دی اف تمرین هم برای ما فرستاده می شود. با داشتن این فایل ها شما می توانید از خانه ، محل کار و یا هر جای دیگری تمامی تکنیک هایی که در کارگاه حضوری درس داده شده را بیاموزید و بعدا هم آنها را مرور کنید. 


سوالات متداول

باید در چه سطحی باشم که بتوانم در این ورکشاپ شرکت کنم ؟
برای استفاده ی عملی از ورکشاپ بهتر است در سطح اینترمدیت به بالا باشید. اما خاصیت این ورکشاپ اینست که در هر سطحی برای ما مناسب خواهد بود. می توانید با جمع آوری اطلاعات کافی در زمانی دیگر از آنها بهره برداری کنید. در این ورکشاپ برای آسان تر کردن مفاهیم من به زبان انگلیسی و فارسی حرف می زنم.
وسایل همراه و مورد نیاز در این رویداد چیست؟
فقط کاغذ و قلم
بلیت پرینت شود یا خیر؟
خیر نیازی نیست بلیت خود را پرینت بگیرید. یک روز قبل از ورکشاپ برای یادآوری با شما تماس گرفته خواهد شد.
این کارگاه برای چه کسانی ضروری است ؟
برای کسانی که هنگام صحبت کردن به زبان انگلیسی، متوقف شده و نمی توانند درست ایده پردازی کنند. برای کسانی که در امتحان اسپیکینگ وقت اضافه یا کم می آورند. برای کسانی که قصد مهاجرت داشته و باید آزمون آیلتس بدهند.

مدرس

یلدا علایی

یلدا علایی

مدیر آموزش دپارتمان انگلیسی سفارت ساحل عاج

سایت : http://yenglishtube.com

آدرس:تهران ونک. ابتدای حقانی. گاندی جنوبی. کوچه بیستم. پلاک ۵. واحد ۸