رویداد به پایان رسیده است!
ویژه برنامه خیریه ماه عسل رضوی (یاسین هشتم) در تاریخسه‌شنبه ۳۱ فروردینبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

ویژه برنامه خیریه ماه عسل رضوی (یاسین هشتم)

شروع:
سه‌شنبه ۳۱ فروردین ۹۵ ۱۶:۳۰
پایان:
سه‌شنبه ۳۱ فروردین ۹۵ ۲۰:۰۰
موضوع:خیریه / غیره
ویژه برنامه خیریه ماه عسل رضوی (یاسین هشتم)
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

بسم الله الرحمن الرحیم

این رویداد یک خیریه رضوی هست که برای زوج های جوان در استان هرمزگان طراحی شده است و بنا شده است با حمایت مالی شما بزرگواران و خرید بلیط های ماه عسل رضوی هزینه جهیزیه دو زوج بزرگوار تامین شود.

همه ساله برنامه ماه عسل با اجرای هنرمند محبوب کشورمان احسان علیخانی در ایام ماه رمضان مخاطبان زیادی را به خود جذب نموده است و سبب حل مشکلات زیادی نیز شده است به همین منظور شرکت نانو رویش خلیج فارس در راستای اهداف خیر خواهانه خود برنامه حمایت از ازدواج های آسان را در استان هرمزگان با عنوان " ماه عسل رضوی" طرح نموده است. امید است کمک های خیر خواهانه شما بزرگواران بتواند مشکل گشای جوانان این مرز و بوم گردد.

کلیه هزینه هایی که توسط شما بزرگواران از طریق خریداری بلیط به حساب ریخته می شود فقط در راستای امر خیر ازدواج این زوج های جوان هزینه خواهد شد و شرعا از حق شما دفاع می گردد. همچنین پس از زمان اتمام رویداد تمام تصاویر و مستندات مربوط به ازدواج و تامین مسکن بیت العباس (ع)? دو زوج جوان نیز به صورت کامل جهت نمایش در همین سایت و از طریق جشن ماه عسل رضوی در مورخ 31/1/1395 قابل مشاهده خواهد بود. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به شماره 09307618361 به صورت مستقیم پیامک ارسال نمایید.

شما نیز می توانید یکی از نامه های درخواست خیر خواهانه این زوج را در اینجا مشاهده نمایید

آدرس:بندرعباس این رویداد یک رویداد «خیریه» است.