رویداد به پایان رسیده است!
دومین بازبینی و بررسی ویدیوهای مدرسه ی استارتاپی YCombinator - آکادمی آرتان 1100 در تاریخ شنبه ۷ دی به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
شنبه ۷ دی ساعت ۱۸:۰۰

دومین بازبینی و بررسی ویدیوهای مدرسه ی استارتاپی YCombinator - آکادمی آرتان 1100

  • رایگان
  • تبریز
  • کارآفرینی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

Y Combinator کجاست؟


عمر اکسلریتورهای جهان هنوز به پانزده سال نرسیده است. اولین بار در سال ۲۰۰۵ در شهر کمبریج ایالت ماساچوست آمریکا، شرکت وای کامبینیتور (Y Combinator) توسط پل گراهام و شرکایش تأسیس گردید. این شرکت بعدها به سیلیکون ولی انتقال داده شد تا بتواند از استارتآپ های بیشتری حمایت کند. شرکت Fast company، وای کامبینیتور را قدرتمندترین و موفق‌ترین شتاب‌دهنده استارتآپ دنیا معرفی کرده است.شعار YC “ساختن هر آنچه مردم می‌خواهند” است. 5 استارت‌آپ‌ اول وای کامبینیتور به شرح زیر هستند: Airbnb که یک پلتفرم مسافرتی و اشتراک اتاق آنلاین است و 31 میلیارد دلار ارزش‌گذاری شده است. Stripe که یک سیستم پرداخت برای کسب‌وکارهای آنلاین است و 20 میلیارد دلار ارزش‌گذاری شده است. Cruise که در حال تولید یک اتومبیل تمام‌اتوماتیک است و 14 میلیارد دلار ارزش‌گذاری شده است. Dropbox که یک پلتفرم اشتراک فایل در محیط کاری است و با بیش از 10 میلیارد دلار ارزش‌گذاری وارد بازار عمومی بورس شده است. آرش فردوسی یکی از موسسان این شرکت است. Instacart که یک سوپرمارکت آنلاین است و 7.6 میلیارد دلار ارزش‌گذاری شده است.

مدرسه استارتاپی YC؟


StartupSchool در YC یکی از منابع بسیار مهم ترجمانی در جهان برای توسعه و کسب تجربه در استارتاپ ها می باشد. شتابدهنده استارتاپی آرتان1100 قصد دارد از این پس با همراهی آرش میلانیِ عزیز - که به حق از بنیانگذاران اکوسیستم استارتاپی تبریز است - با ایجاد زیرنویس این سخنرانی ها و برگزاری دوره های آموزشی مربوطه و بحث و چالش در این باب به توسعه علمی و ترجمانی آن در اکوسیستم منطقه ای و ملی کمک نماید.

آکادمی آرتان 1100 کجاست؟


آکادمی آرتان 1100 شاخه آموزش علمی مجتمع استارتاپی آرتان 1100 می باشد که با هدف آموزش در زمینه رشد و توسعه ی 1-دانش، 2- مهارت و 3- کارآیی اعضای اکوسیستم به روش علمی ایجاد گردیده است. در این آکادمی علاوه بر متخصصان حوزه کارآفرینی و استارتاپی، متخصصین و کارشناسان رشته آموزش نیز حضور دارند. این آکادمی در نظر دارد در آینده نزدیک آموزش آنلاین و وبینارهای خود را آغاز و در آن با ارتباط با شبکه دانشوران و مهارتمندان حوزه کسب و کار به تعمیق فعالیتهای خویش بپردازد. بازبینی ویدیوهای مدرسه استارتاپی به صورت یک هفته در میان و روزهای شنبه از ساعت 18 تا 20 انجام خواهد پذیرفت

سخنرانان

آرش میلانی
آرش میلانی
کارشناس توسعه استارتاپها

آرش، خود را دانشجوی تمام وقت در حوزه طراحی، کارآفرینی و کار تیمی می داند. او از هر فرصتی برای انتقال تجربیات خود در زمینه رهبری تیم ها، تفکر اجایل و تولید محصولات کارا استفاده می کند.

Kevin Hale
Kevin Hale
- Partner, Y Combinator

Kirsty Nathoo was previously an audit manager at Price Waterhouse Coopers based in Cambridge UK, where she audited tech and biotech companies ranging from startups to public companies.

She has an MEng in electrical and information sciences from the University of Cambridge and qualified as a Chartered Accountant from the Institute of Chartered Accountants in England and Wales.

برگزارکنندگان

شتابدهنده استارتاپی آرتان1100
شتابدهنده استارتاپی آرتان1100
آکادمی آرتان 1100
آکادمی آرتان 1100

آدرس

تبریز عزیز - خیابان امام خمینی- روبروی مسجد سالار (ایستگاه اتوبوسِ میدان قطب) - جنب پاساژ سبلان - خیابان شهید علیپور - بن بست اول سمت چپ-درب آخر سمت چپ - «ارزشگاه»، کافه کارآفرینی مجتمع استارتاپی آرتان 1100

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

شتابدهنده استارتاپی آرتان 1100

رویداد های برگزارشده۵
رویداد های فعال۰