تست استعدادسنجی و مشاوره رایگان در آکادمی طلاسازی و جواهرسازی زاروکیان

شروع:
جمعه ۲۳ آذر ۹۷ ۰۸:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۲۹ اسفند ۹۸ ۲۱:۰۰
مکان: تهران
تست استعدادسنجی و مشاوره رایگان در آکادمی طلاسازی و جواهرسازی زاروکیان
برگزارکننده‌ی رویداد
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

تست استعداد سنجی و مشاوره رایگان


از آنجا كه هنر جواهرسازى هم مانند ساير هنرها براى رسيدن به اوج نياز به استعداد ذاتى دارد كه با پشتكار و آموزش صحيح شكوفا شود،اين آكادمى براى اولين بار در ايران اقدام به انجام تست استعداد سنجى رايگان قبل از ثبت نام در دوره نموده است.

با اين آزمون هنرجو ميزان استعداد خود را خواهد سنجيد و از اتلاف هزينه مالى و زمانى هنرجو و همچنين استاد به موقع جلوگيرى شده و تنها افراد مستعد قابليت راه يافتن به اين دوره را خواهند داشت.


درباره ژوزف زاروکیان


 

ژوزف زاروكيان فعاليت خود را در اوايل دهه هفتاد شمسى آغاز و خيلى زود توجه اساتيد فن را در اين عرصه به خود جلب نمود. وى سپس در سال ١٣٧١، زمانى كه تنها دو دهه از زندگى خود را سپرى مى كرد، اولين استوديوى طراحى و ساخت خود را در تهران راه اندازى كرد.

 

نبوغ، استعداد ذاتى و خلاقيت وى در آثار منحصر بفرد موجب شد در كمتر از يك دهه بعد مقارن با سال ٢٠٠١ ميلادى در شهر لس آنجلس ايالت كاليفرنيا به دعوت شركت هاى بزرگ جواهرسازى مشغول به كار شده و در سال ٢٠٠٩ موفق به دريافت عنوان جواهرساز خلاق از شركت طراحى جواهرات اسكورپيون آمريكا شد . 

توانايى تحسين برانگيز ژوزف زاروكيان در ساخت مجموعه هاى جواهرات خاص با طراحى پيچيده يكى از رموز موفقيت اين هنرمند محسوب شده و او را قادر ميسازد تا بى هيچ مرزى به روياى شما رنگ واقعيت بخشد. خلق طرح هايى بى مانند و كمياب همواره به عنوان ارزشى انكار ناپذير در رويكرد او مد نظر بوده و حاصل ايجاد هماهنگى بين جلوه جادويى سنگ و زيبايى يكتاى هر فرد است. حاصل اين رويكرد خلق اثر هنرى ماندگارى است كه صدها سال در خانواده شما نسل به نسل منتقل خواهد شد. جواهرات ژوزف زاروكيان به فرد احساس در اختيار داشتن جواهرات سلطنتى را ميدهد و اين حس زمانى در شما تقويت خواهد شد كه بدانيد از هر طرح جواهر دست ساز تنها يك عدد مختص شما ساخته خواهد شد.


مهارت هایی که در دوره مقدماتی می آموزید


-آشنايى با ابزار

-اره كارى

-جوشكارى

-سوهان كارى

-پرداخت

-سوراخ كارى

– ساخت حلقه ساده

-ساخت حلقه دامله

-ساخت گردنبند گشنيز

-ساخت انگشتر سوليتر

-ساخت انگشتر مرواريد

-ساخت انگشتر مردانه

-ساخت انواع طرح قلب

-ساخت گوى

-ساخت كاسه مرواريد

-زنجير كارتيه

و …

مدرس

ژوزف زاروکیان
ژوزف زاروکیان
جواهرساز و مدرس

برگزارکنندگان

آکادمی طلاسازی و جواهرسازی زاروکیان
آکادمی طلاسازی و جواهرسازی زاروکیان

آموزشگاه طراحی و ساخت جواهرات

آدرس: تهران بزرگراه ستاری ، پیامبر مرکزی ، خیابان جواهری - (کوچه قبل از مجتمع کوروش)