رویداد به پایان رسیده است!
سمینار ذهن برتر در تاریخ چهارشنبه ۵ اردیبهشت به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

سمینار ذهن برتر

شروع:
چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۹۷ ۱۶:۳۰
پایان:
چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۹۷ ۱۹:۳۰
سمینار ذهن برتر
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر


 

 

سمینار بزرگ « ذهن برتر »

ذهن انسان همانند چتری است که وقتی باز می شود خوب عمل می کند.

با شروعی قدرتمند در سال جدید، از تقویت خودتان شروع کنید؛

با یادگیری روشهای ساده و کاربردی ای که در این سمینار ارائه می شود،

می توانید در این 3 ساعتِ پویا و هدفمند تا میزان قابل توجهی:

  • حافظه خود را تقویت نمایید.
  • دو نیم کره مغز را فعال نمایید.
  • تمرکز و دقت خود را افزایش دهید.
  • سرعت مطالعه خود را حداقل 2 برابر کنید.
  • با تمرینات اکسیژن رسانی و تنفس صحیح آشنا شوید.

و  + سرعت مغز خود را اندازه بگیرید و با سرعت مغز مردان حافظه جهان مقایسه نمایید.

دکتر سیدا « مرد حافظه ایران » در سمینار بزرگ ذهن برتر با آموزش و تمرین تکنیک های تئوری و عملی، در سال جدید شما را آماده ی رسیدن به اهدافتان می نماید.

ظرفیت دوره قبلی زود تر از انتظار تکمیل گردید. پس زودتر ثبت نام خود را قطعی نمایید.

 

زمان: چهارشنبه 5 اردیبهشت 1397 ساعت 16:30 الی 19:30 - 3 ساعت شور انگیز

مکان: خیابان شریعتی - تقاطع طالقانی - پلاک 173

مخاطبین: تمام افرادی که برای آینده خود برنامه ای دارند و به دنبال تغییر هستند

 

سرمایه گذاری شما:   100هزار تومان      10هزار تومان

 

این سمینار به شما کمک می کند تا با ذهنی سازمان یافته در شغل و تحصیل خود جزء 20% افراد سطح بالای جامعه که 80% تأثیرگذاری دارند و ثروت و موفقیت ها را جذب می کند باشید.

مغز انسان از 100 میلیارد سلول عصبی تشکیل شده است که هر سلول به مانند یک کامپیوتر عمل می کند. با توجه به توانایی های مغزتان شما می توانید هر مطلبی را فقط با یک بار مشاهده یاد بگیرید. تستی را در این زمینه طراحی کرده ایم که با انجام آن اثبات می کنیم برای یادگیری فقط یک نگاه کافی است. لطفا با دقت به تصاویر نگاه کنید و هیچ گونه یادداشت برداری ای نکنید و طبق دستورالعمل پیش روید.

 

 

حال سعی کنید در یک ورق کاغذ این 20 تصویر را یادآوری کنید.

نگران نباشید:

یادگیری شامل سه بخش اصلی است که با رعایت اصول آن می توانید با کمترین زحمت بیشترین نتیجه را بگیرید، آن سه بخش عبارتند از (خواندن، نگهداری و یادآوری) که هرکدام از این مراحل می توانند با کیفیت بیشتری پیش بروند که با شرکت در سمینار حافظه شگفت انگیز در هر مرحله چند قدم به سمت جلو حرکت می کنید.

 

در این سمینار یاد می گیریم سریع تر بخوانیم، مطالب را در مدت بیشتری نگه داریم و هر موقع که خواستیم سریع یادآوری کنیم.

پیشنهاد می کنم از ویدیو زیر دیدن بفرمایید:

 

 

درباره دکتر محمد سیدا

تخصص، پشت کار، امید 
دکتر محمد سیدا، مدیر مؤسسه فرهنگی ذهن برتر، رئیس انجمن تقویت حافظه ایران، عضو انجمن تقویت حافظه آمریکا، عضو اتاق فکر سوئیس، از بنیانگذاران روش های نوین یادگیری و حافظه برتر در ایران می باشد. 
ایشان در مهاباد متولد شده و استاد افتخاری چندین مرکز علمی و دانشگاهی در سطح کشور می باشد 
در سمیناری که تابستان سال 1380 با حضور نمایندگانی از 74 کشور صاحب نام دنیا در آمریکا برگزار شد، مقاله ارائه شده توسط دکتر سیدا، در خصوص راهکارهای علمی تقویت ذهن و حافظه حائز رتبه اول گردید و لقب افتخاری مرد برتر حافظه ایران به ایشان اعطا شد. محمدسیدا در شبکه های داخلی و خارجی برنامه های متعدد سراسری و فرامرزی را جهت آموزش و آگاهی هموطنان عزیزمان ارائه کرده اند که همچنان ادامه دارد . 
دکتر محمد سیدا، روش های مطالعه و یادگیری نوین و مؤثری را که در طول دوران تحصیل و زندگی روزمره خویش به کار گرفته و به موفقیت های چشمگیری نائل شده اند در قالب جلسات سخنرانی و دوره های آموزشی در اختیار سازمان ها، ارگان های دولتی و غیر دولتی، مراکز آموزشی و عموم علاقمندان قرار می دهند.

 

 

روند برگزاری سمینار

در ابتدای برنامه از شما تست سرعت مغز گرفته می شود تا بتوانید سرعت مغز خود را با مردان حافظه جهان مقایسه بفرمایید، سپس تکنیک هایی تدریس می شود که در ادامه بیشتر صحبت می کنیم، شما طی 3روز بعد از سمینار این تکنیک ها را برای خود تمرین بفرمایید و در انتهای روز سوم دوباره تست سرعت مغز را از خود بگیرید. با این روش بسیار ساده شما متوجه می شوید که چقدر تغییر کرده اید و سرعت مغزتان افزایش پیدا کرده است. بعد از تست سرعت مغز تمرین هایی در رابطه با هماهنگی و فعال سازی دو نیم کره مغز تدریس می شود و تمام شرکت کنندگان هم تمرین می کنند و چند مرحله از این تمرینات انجام می شود.

در ادامه تکنیک های تندخوانی و تقویت حافظه تدریس می شود که با به کار گیری آنها به سادگی می توانید ظرفیت حافظه خود را ارتقاء دهید و سرعت مطالعه خود را بالا ببرید و تمرین هایی در این زمینه انجام می شود.

بعد از استراحتی کوتاه، تمرینات عملی تقویت حافظه انجام می شود و نوبت به هیجان انگیز ترین قسمت برنامه می رسد که دکتر سیدا خود را مورد محک قرار می دهد و ...

آدرس: تهران خیابان شریعتی، تقاطع طالقانی، پلاک 173