رویداد به پایان رسیده است!
آکادمی بلاکچین در تاریخشنبه ۶ بهمنبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

آکادمی بلاکچین

شروع:
شنبه ۶ بهمن ۹۷ ۱۷:۰۰
پایان:
شنبه ۶ بهمن ۹۷ ۱۹:۳۰
مکان: تهران
آکادمی بلاکچین
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات

*هدف از برگزاری رویداد:

این روزها که بازار بلاکچین داغ شده و همه جا در مورد آن صحبت می شود، باعث شده که افراد زیادی به این حوزه علاقه نشان دهند.اما به دلیل پراکندگی مباحث و عدم وجود مرجع کامل در این خصوص، افراد دچار سردرگمی شده و سوالات زیادی در ذهنشان شکل می گیرد.

به همین دلیل مجموعه زوبین آکادمی تصمیم گرفت تا برای آموزش و درک مفاهیم اولیه بلاکچین رویدادی برگزار کند تا افراد بتوانند در این تکنولوژی موقعیت خود را پیدا کنند.

این انقلاب صنعتی شروع شده و دنبال کنندگان این صنعت فعالیت هایی در این زمینه آغاز کرده اند.کافیست با این تکنولوژی آشنا شوید تا تاثیرات آن را در زندگی متوجه شوید.

خوشبختانه صدای این تکنولوژی توسط ابزاری به اسم اینترنت به گوش ما رسیده و تمام تلاشمان را می کنیم تا بتوانیم زبان مشترکی با دنیای خارج از مرز ها بسازیم.باید مراقب باشیم تا مثل گذشته از صنعت های جدید عقب نیفتیم چرا که دیگر توانی برای ادامه رشد نمی ماند.


*سرفصل موضوعات:

رویداد به صورتی برنامه ریزی شده که همه اقشار جامعه می توانند شرکت کنند و فقط برای مهندسین و یا افرادی با تحصیلات خاص ارائه نشده. مباحث مورد نظر در این جلسات به شرح زیر است و شرکت کنندگان پس از پایان جلسه میتوانند دید خوبی در خصوص این مباحث پیدا کنند:


-بلاکچین چیست؟

ابتدا آموزش مفهوم تکنولوژی بلاکچین به زبان ساده برای درک بهتر این تکنولوژی ارائه می شود.


-معرفی روش های درآمد زایی در بستر بلاکچین

جذابیت بلاکچین در این هست که هرکس با هر شغل و تخصصی میتونه با این فرایند درآمد کسب کنه، به همین خاطر روش‌هایی درآمد زایی در این بستر معرفی شده و زمینه های فعالیت بنا بر تخصص و علاقه افراد مورد بررسی قرار میگیرد.معرفی بازار های بوجود آمده و نحوه ورود به بازار های مختلف بررسی می شود.


-تاثیر بلاکچین در رشته های تحصیلی

زمانی که با این تکنولوژی آشنا می شوید و مفهوم را درک می کنید ما با ارائه چند نمونه از فعالیت های صورت گرفته و تلفیق این تکنولوژی با رشته های تحصیلی مختلف مسیر را برای شما روشن خواهیم کرد که در خصوص آینده رشته تحصیلی خودتان دید جدیدی پیدا کنید.


-آیا فراگیری بلاکچین باعث اشتغال زایی میشود؟

این روزها که اشتغال برای همه دغدغه مهمیه، به شما میگوییم که تکنولوژی بلاکچین چطور اشتغال ایجاد می کند و شما چه شغل هایی را در این زمینه پیش رو خواهید داشت.


در نهایت اگر فردی هستی که به این تکنولوژی علاقه مند شدی و هنوز به طور کامل اون رو درک نکردی، پیشنهاد میکنیم در این رویداد شرکت کنی و جواب تمام سوالاتت رو پیدا کنی. یادت باشه متخصصین فعال زوبین آکادمی همراه تو هستند و بهت کمک می کنند.

 

بهتون پیشنهاد میدیم از مترو خط زرد استفاده کنید و ایستگاه میدان انقلاب پیاده بشید.از میدان انقلاب تا آدرس رویداد 5دقیقه کارگر شمالی رو تا بلوار کشاورز قدم بزنید رسیدید :)

ارائه دهنده

زوبین

زوبین

نعمتی

Software engineer
DBA student
Blockchain Advisor
sale’s & Marketing manager

سوالات متداول

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟
علاقه مهمترین پیش نیاز هست.(پیشنهاد ما اینه که قبل از شروع رویداد ،"" بلاکچین چیست؟ "" را در اینترنت جست و جو کنید و در این مورد مقداری مطالعه داشته باشید.)
مرحله بعد از این رویداد چیست؟
شما پس از درک مفاهیم اولیه بلاکچین، قطعا سوالات زیادی در ذهنتون بوجود میاد.پیشنهاد ویژه ای برای مرحله بعد براتون در نظر داریم که در رویداد اعلام میکنیم.

آدرس:تهران بلوار کشاورز-نبش خیابان 16 آذر-پلاک78-طبقه12