ایوند با محدود کردن حق استفاده از اینترنت مخالف است.#صیانت_از_حقوق_کاربراناطلاعات بیشتر
کاور
"مقدمه ای بر مباحث مالی و حسابداری شرکتی" در تاریخ سه‌شنبه ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
بلیت تکی
-
۱۰۰,۰۰۰ تومان
اتمام ظرفیت اتاق

✅ طرح مدرسه اشتغال مدرس با رسالت هم‌افزایی هر چه بیشتر بین صنعت و دانشگاه و از طریق پویاسازی دانش تخصصی و نیروی انسانی دانشگاه‌ها در صنعت صورت می‌گیرد. در این راستا سومین دوره طرح صدف با هدف توانمندی‌سازی دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی برای تسهیل ورود به بازار کار برگزار می شود. این طرح به همت پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس و با همکاری مجموعه ویژن آکادمی و با حمایت دانشگاه تربیت مدرس، پارک فناوری پردیس، شبکه نوآوری تهران و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود.

✅ این رویداد بخشی از طرح مدرسه اشتغال مدرس می باشد؛ برای آشنایی و کسب اطلاعات بیشتر با این طرح، می توانید به صفحه اصلی این دوره مراجعه کنید.

🔰 پوستر رویداد

🔰 درباره حسابداری شرکتی

✅ مدیران واحدهای تجاری با استفاده از حسابداری شرکت‌ها می‌توانند گزارش تکمیلی و مرتبی از کلیه دادوستدها و حساب و کتاب‌های شرکت را در اختیار داشته باشند.

در حال حاضر مباحث حسابداری شرکت‌ها به یکی از مباحث اصلی تبدیل شده است که علاوه‌ بر مدیران شرکت، سایر ذی‌نفعان، سهامداران، سازمان امور مالیاتی و غیره نیز به آن توجه خاصی دارند.

در ایران شرکت‌های متعددی در حال کار هستند که هر یک از این شرکت‌ها ویژگی‌های خاصی دارند. تمام این شرکت‏ ها به منظور کسب سود و درآمد بیشتر فعالیت می‌کنند و از این رو بایستی از نظر مالی شفافیت کافی را داشته باشند. شرکت‏ های بزرگ و کوچک از قسمت‌های بسیار زیادی ایجاد شده‌اند.

هر یک از این بخش‌ها وظایف ویژه‌‌ و خاصی را برعهده دارند و همکاری آن‌ها با یکدیگر فعالیت اصلی شرکت را موجب می‌شوند. در گذشته به سبب عدم وجود شرکت‌های تجاری، کار رسیدگی به حساب‌های کسب و کارها چندان پیچیده نبوده و اغلب خود افراد به تمام حساب‌ها رسیدگی می‌کردند.

🔰 سرفصل های این دوره

✅ حسابداری مالی ( آشنایی با حسابداری، اصول و مفروضات حسابداری و شناخت عناصر صورت‎های مالی، ثبت های حسابداری مورد نیاز در پایان سال مالی )
✅ حسابداری در محیط‎های مجازی و نحوه بستن حساب‎ها
✅ قانون مالیات  الزامات قانونی، مالیات بر درآمد شرکتها و فرآیند رسیدگی دادرسی مالیاتی

🔰 طرح تخفیف

✅ یک طرح تخفیف برای تمامی رویدادهای دوره مدرسه اشتغال مدرس در نظر گرفته شده است که براساس آن، 80 درصد تخفیف برای دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه تربیت مدرس با کد تخفیف Modares80 و همچنین 50 درصد تخفیف برای سایر دانشجویان با کد تخفیف Student50 در نظر گرفته شده است. 
خواهشمند است برای ثبت نام و استفاده از کدهای تخفیف فوق و ارائه مستندات لازم، از طریق تلگرام یا ایمیل با برگزارکننده در تماس باشید.

✅ تلگرام: rahamna@ 

✅ ایمیل: info@visionacademy.ir

🔰 مدرس

سرکار خانم پریسا صدق
سرکار خانم پریسا صدق
مدیر مالی شرکت مهندسی ساباط نقش جهان مالی

مدیر امور مالی در شرکت های:

1- شرکت مهندسی ساباط نقش جهان

2- شرکت اسکت فلزی ساسنج

3- شرکت فناوری سیمیا تک

4- شرکت صرافی تضامنی امین

5- شرکت نیکا گشت بی همتا

6- شرکت فروشگاه های زنجیره ای کیوان

7- شرکت داریک اندیشان پارسه

8- شرکت آهنک پردیس ایرانیان

مشاوره به استارت آپ ها و شرکت در پروژه ها و پرونده های مالی و مالیاتی

🔰 مجری

🔰 درباره مجری

✅ مجموعه ویژن آکادمی با هدف توسعه زیست‌بوم نوآوری و کارآفرینی ایران‌زمین و همچنین مشارکت در توسعه اقتصاد دانش‌بنیان ایجاد شده است. ما در ویژن آکادمی بر این باوریم که شکل‌گیری یک زیست‌بوم نوآوری پویا علاوه بر سرمایه مالی و اجتماعی نیازمند توسعه دانش و انتقال تجربه به فعالین و بازیگران مختلف این حوزه می‌باشد.

✅ ازاین‌رو با تمرکز بر نیازهای جامعه گسترده مخاطبین شامل بنیان‌گذاران و مدیران کسب‌وکارها، سرمایه‌گذاران حقوقی و حقیقی فعال در بازارهای مالی، دانشجویان و فارغ‌التحصیلان مشتاق به توسعه مهارت‌های موردنیاز بازار کار و همچنین علاقه‌مندان به حوزه‌های توسعه فردی، دوره‌های آموزشی جامع و گسترده‌ای در حوزه‌ها و سطوح مختلف طی چندین سال گذشته برگزار نموده است.

برگزار‌کننده

آواتار

ویژن آکادمی

مجموعه ویژن آکادمی با هدف توسعه زیست‌بوم نوآوری و کارآفرینی ایران‌زمین و همچنین مشارکت در توسعه اقتصاد دانش‌بنیان ایجاد شده است. ما در ویژن آکادمی بر این باوریم که شکل‌گیری یک زیست‌بوم نوآوری پویا علاوه بر سرمایه مالی و اجتماعی نیازمند توسعه دانش و ا

رویداد های برگزارشده۳۱
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۰ نفر

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

شنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۰

کلاس عملیات پایان سال سیستم سپیدار

 • آنلاین
 • ۱۹۰,۰۰۰ تومان
 • سپیدار سیستم
دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۰

آموزش نرم افزار دشت همکاران سیستم

 • آنلاین
 • ۵۰,۰۰۰ تومان
 • دشت همکاران سیستم
چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۰

دوره جامع قوانین تأمین اجتماعی و حسابرسی بیمه ای

 • آنلاین
 • ۹۰۰,۰۰۰ تومان
 • شرکت مهندسی مالی تحلیل گستر آراد
چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۰

استانداردهای حسابداری - بخش دوم : موجودی مواد و کالا و بهای تمام شده

 • آنلاین
 • ۴۰۰,۰۰۰ تومان
 • امیر رضایی