رویداد حضوری با وجود کرونا

با توجه به شرایط اپیدمی ویروس کرونا، رویدادهای حضوری بسیار کمتر برگزار می‌شوند زیرا می‌تواند به شیوع این بیماری کمک کند. با این حال اگر قصد دارید در رویدادی حضوری شرکت کنید، نکات بهداشتی زیر را یادآوری می‌کنیم.

ضد عفونی محیط برگزاری رویداد

ویروس کرونا تا ساعت‌ها بر روی سطوح باقی می‌ماند. افرادی که با سطوح آلوده در تماس هستند، امکان انتشار ویروس را فراهم می‌کنند. با اینکه برگزارکننده از پاک بودن سطوح قبل از رویداد مطمئن می‌شود ولی در حین رویداد پاک کردن تمام سطوح کار دشواری ست. بهتر است همراه خود اسپری ضدعفونی‌کننده داشته باشید و تا جای ممکن از دست زدن به سطوح اجتناب کنید.

ماسک بزنیم

همانطور که می‌دانیم پوشیدن ماسک درصد خطر ابتلا به بیماری کرونا را به مراتب کاهش میدهد. پوشیدن ماسک برای سلامت خود شما واجب است.

فاصله اجتماعی را حفظ کنیم

همراه با رعایت موارد فوق، بسیار مهم است که تا جای ممکن فاصله اجتماعی خود را با دیگران حفظ کنید و از دست دادن بپرهیزید. بهتر است همواره فاصله ۲ متری خودتان را با افراد دیگر حفظ کنید.

کانکت ایوند راهی برای حفظ فاصله اجتماعی

با دانلود و نصب اپلیکیشن ایوند از قابلیت «کانکت» استفاده کنید. با استفاده از «کانکت» تمام افرادی که در رویداد ثبت‌نام کرده‌اند پروفایل مخصوص خود را دارند. دادن کارت ویزیت به یکدیگر می‌تواند یکی از راه‌های انتقال ویروس باشد که با استفاده از ابزار «کانکت» دیگر نیازی به گرفتن کارت ویزیت از دیگر شرکت کنندگان نیست! با «کانکت» در ارتباط باشید و سلامت باشید!

کانکت ایوند راهی برای حفظ فاصله اجتماعی