آکادمی زیتون

آکادمی زیتون

رویداد‌ها۵۹
درباره برگزارکننده
ارتباط با برگزارکننده
دنبال کنندگان۹۲
پنج‌شنبه ۲۸ شهریور

سومین کارگاه پروپوزال نویسی

 • تهران
 • رایگان
آواتارآکادمی زیتون
پنج‌شنبه ۲۸ شهریور

کارگاه برندسازی شخصی

 • تهران
 • ۱۰۰,۰۰۰ تومان
آواتارآکادمی زیتون
پنج‌شنبه ۱۰ مرداد

کارگاه طراحی و دوخت عبای اسلامی (ویژه محرم)

 • تهران
 • ۴۰۰,۰۰۰ تومان
آواتارآکادمی زیتون
پنج‌شنبه ۳ مرداد

کارگاه آموزشی جعبه سازی پایه

 • تهران
 • ۱۲۰,۰۰۰ تومان
آواتارآکادمی زیتون
پنج‌شنبه ۲۷ تیر

کارگاه آموزش رزومه نویسی

 • تهران
 • ۲۰,۰۰۰ تومان
آواتارآکادمی زیتون
شنبه ۲۲ تیر

فن بیان، مهمترین مهارت ارتباطی

 • تهران
 • ۲۲۰,۰۰۰ تومان
آواتارآکادمی زیتون
جمعه ۲۱ تیر

انتقال تجربه نویسندگی

 • تهران
 • ۲۸۰,۰۰۰ تومان
آواتارآکادمی زیتون
دوشنبه ۱۰ تیر

پنجمین دوره خط معلی

 • تهران
 • ۱۰۰,۰۰۰ تومان
آواتارآکادمی زیتون
ارتباط با آکادمی زیتون
شماره برگزارکننده
۰۲۱۹۱۰۰۹۵۹۶ - ۰۹۹۰۹۷۱۸۶۶۳
تماس از طریق ایوند
ارسال پیام
شبکه‌های اجتماعی
درباره آکادمی زیتون

درباره زیتون
موسسه فرهنگی تبلیغی آوای سبز زیتون، یک سازمان مردم نهاد و غیرانتفاعی است که از سال ۱۳۹۱ طبق التزام به قوانین ملی و با کسب مجوزهای لازم به فعالیت های فرهنگی، آموزشی و تبلیغی در حوزه امام حسین علیه السلام پرداخته است. تاریخچه زیتون به تاسیس سایت تخصصی امام حسین علیه السلام (به نشانی karbobala.com) در اردیبهشت ۱۳۸۵ باز می گردد. فلسفه وجودی و علت تاسیس چنین مجموعه ای، معرفی سیدالشهدا علیه السلام به جهانیان است. در واقع اصلی ترین ویژگی و مزیت زیتون (که به وجهه عمومی آن نیز بدل شده است)، تمرکز فعالیتها در حوزه امام حسین علیه السلام و ایجاد مرکزی جامع و معتبر در موضوعات تخصصی امام حسین علیه السلام است. زیتون خود را ملزم به حفظ استقلال می داند و در تصمیمات استراتژیک خود از منابع بیرون سازمان تاثیرپذیری دستوری نخواهد داشت. اگرچه زیتون موفقیت هایی اثرگذار در حوزه چاپ و نشرکتاب، بروشورهای مذهبی، CD های سخنرانی و تابلوهای هنری را نیز در رزومه خویش دارد، ولی محوریت فعالیتهای رسانه ای خود را عرصه جهانی اینترنت و شبکه های مجازی برگزیده است. هم چنین زیتون در جهت اغنای علمی-پژوهشی مخاطبانش، برگزاری سمینارها، دوره ها و کلاسهای تخصصی در حوزه امام حسین علیه السلام را محور فعالیتهای خویش قرار داده است بر همین اساس در اردیبهشت ۱۳۹۶ واحد آموزش خود را با نام "آکادمی زیتون" شامل حوزه های معارف حسینی، مدیریت، رسانه، پژوهش و هنر راه اندازی نمود.
  
حوزه فعالیت های زیتون:
زیتون طبق برنامه استراتژیک خود در ۲ حوزه اصلی فعالیت می کند. یکی امور رسانه ای(تبلیغی) و ژورنالیستی و دیگری فعالیتهای علمی و پژوهشی در فضای مجازی و حقیقی است. این دو، بالهایی برای پرواز در راه خدمتگزاری به اهل بیت علیهم السلام است. سبد محصولات و خدمات زیتون شامل فعالیت در فضای مجازی در قالب وبسایت اینترنتی، شبکه های اجتماعی و اپلیکیشن موبایل، نشر کتاب و بروشور، مجله و محصولات مولتی مدیا، برگزاری دوره های آموزشی، نشست ها و سمینار های تخصصی به صورت حضوری و تحت وب خواهد بود.
 
 
مخاطبان زیتون:
جامعه هدف زیتون را فارسی زبانان و انگلیسی زبانان ۱۸ تا ۳۵ ساله دارای تحصیلات دانشگاهی و نیز متخصصان و فعالان در حوزه امام حسین علیه السلام تشکیل می دهند. افرادی همسو و غیرمعاند که فارغ از دین و آیین شان، حق جو و حقیقت خواه باشند و در صورت شنیدن ندای حق از آن روی نگردانند.
 
 
ویژگیها و مزیتهای زیتون برای همراهی شما:

۱- داشتن پیشینه علمی و تجربی قوی در حوزه فعالیت: 
پشتوانه علمی زیتون را استادان و دانشمندانی تشکیل داده اند که سال ها در حوزه های دینی به تحقیق و تدریس اشتغال داشته اند و علاوه بر وعظ و خطابه در دانشگاه و مجامع علمی نیز از مفاخر دینی به شمار می روند. زیتون با ایجاد اتاق های فکر و برنامه و با استفاده از حضور این بزرگان، خط مشی خویش را طرح ریزی یا بازنگری می کند. 
۲- داشتن برنامه استراتژیک مدون و مشخص 
زیتون مفتخر است که یکی از پیشگامان تدوین و اجرای برنامه استراتژیک در میان موسسات دینی است. این برنامه برای اولین بار در سال ۱۳۹۱ با بیش از ۱۰۰۰ نفر ساعت کار کارشناسی طرح ریزی شد و مسیر راه، بیانیه چشم انداز و افق ۵ ساله زیتون ترسیم شده است. زیتون با التزام به بخش های مختلف این برنامه به صورت مستمر به پایش، کنترل و روزآوری اهداف، عوامل بحرانی موفقیت و شاخصهای کلیدی عملکردی که در آن مشخص شده می پردازد. 
۳- بهره گیری از منابع انسانی کارآمد و متخصص 
جهت همراه سازی و ایجاد بستر مناسب برای جذب حداکثری نیروها و پتانسیل های موجود جامعه، زیتون از مدیرانی بهره می برد که افتخار بیش از یک دهه فعالیتهای علمی و عملی در حوزه های فرهنگی، تبلیغاتی و مدیریتی به ویژه حوزه های مربوط به امام حسین علیه السلام را در رزومه خود دارند. هم چنین کارکنان خویش را از میان افراد معتقد به مبانی اعتقادی و عملی تشیع، صادق، منظم، اخلاق مدار، نقدپذیر، ملتزم به کار تیمی، خلاق، یادگیرنده، متخصص و دارای رویکرد حرفه ای برمی گزیند. علاوه بر این سازمان مردم نهاد زیتون افتخار همراهی صدها خادم افتخاری را دارد.