آکادمی پایرتس - اختصاصی کسب و کارهای نوپا و استارت آپ ها

آکادمی پایرتس - اختصاصی کسب و کارهای نوپا و استارت آپ ها

رویداد‌ها۵
درباره برگزارکننده
ارتباط با برگزارکننده
دنبال کنندگان۱۱۲
ارتباط با آکادمی پایرتس - اختصاصی کسب و کارهای نوپا و استارت آپ ها
شماره برگزارکننده
۰۹۱۳۰۸۶۰۹۰۰
تماس از طریق ایوند
ارسال پیام
درباره آکادمی پایرتس - اختصاصی کسب و کارهای نوپا و استارت آپ ها

یکی از مسایلی که استارت آپ ­ها و کسب و کارهای نوپا هر روز با آن مواجه می شوند بکارگیری افراد حرفه ­ای ست.

ایده اصلی آکادمی وقتی شکل گرفت که به لزوم بستری برای تربیت و شناسایی نیروهای اشتراکی "CofoundersLab" برای اینکه بنیانگذاران استارت آپ­ ها و صاحبان کسب و کارها بتوانند در آن افراد حرفه ­ای تری را به همکاری دعوت کنند در اکوسیستم اصفهان احساس می ­شد.

 

بسیاری از شرکت ­های تجاری هم در حال حاضر به فعالیت­ های نوآورانه تری برای رشد خود نیاز پیدا کرده­ اند و آن­ها از ماهیت این نوع فعالیت ها آگاهی زیادی ندارند بنابراین شناسایی و بکارگیری افراد حرفه ­ای برای آن ها همواره با چالش هایی همراه است.

 

آکادمی پایرتس در تلاش است یک محیط یادگیرنده و فعال کننده را برای بازیگران زیست بوم کارآفرینی و استارت آپی اصفهان به وجود آورد.

 

این نیاز به واسطه فعالیت چند سال بنیانگذاران آکادمی و تجربه همکاری با سازمان­ های دولتی و بخش خصوصی در طراحی و برگزاری دوره ­های آموزشی، رویدادهای کارآفرینی در زمینه ­های مختلف و ارتباط مستمر با جامعه استارت آپی ایجاد گردید.

 

آکادمی کسب و کار پایرتس از بهمن ماه نود و هفت کار خود را با برگزاری بوت کمپی یک روزه با عنوان مدیریت و تدوین استراتژی محتوا برای استارت آپ­ها و با حضور رضا جمیلی از بنیانگذاران هفته نامه شنبه آغاز نمود.

 

صفحه اطلاع رسانی آکادمی را دنبال کنید و از به روزترین کارگاه ­ها و رویدادهای آن مطلع شوید ...

  • نشانی صفحه ما در شبکه اجتماعی اینستاگرام: @hi.pirates.club