اتحادیه صنف فروشندگان لوازم خانگی فلزی تهران

اتحادیه صنف فروشندگان لوازم خانگی فلزی تهران

رویداد‌ها۴
درباره برگزارکننده
ارتباط با برگزارکننده
دنبال کنندگان۱۳
ارتباط با اتحادیه صنف فروشندگان لوازم خانگی فلزی تهران
وبسایت
www.elfat.ir
شماره برگزارکننده
۰۲۱-۷۷۶۱۳۵۹۷-۷۷۶۱۰۵۸۴
تماس از طریق ایوند
ارسال پیام
شبکه‌های اجتماعی
درباره اتحادیه صنف فروشندگان لوازم خانگی فلزی تهران

اتحادیه صنف فروشندگان لوازم خانگی فلزی شامل رسته های تولیدی، توزیعی، واردات و صادرات لوازم آشپزخانه می باشد . این اتحادیه که در حال حاضر دارای قریب هزار عضو فعال می باشد از جمله اتحادیه های گسترده در کشور است . با توجه به پتانسیل بالای موجود در صنف و تعداد بیش از هجده پاساژ بزرگ صرفاً در منطقه تجاری شوش و تعداد تقریبی برابری? در سایر نقاط تهران ، اتحادیه تصمیم به ارائه خدمات رفاهی گسترده ای به اعضا خود نموده است ؛ از جمله این خدمات راه اندازی وب سایت اطلاع رسانی اتحادیه، پورتال جامع تعاملی ، باشگاه مشتریان، راه اندازی خدمات بانکی خاص اعضا اتحادیه (شعب خاص و تسهیلات ویژه) ، شرایط بیمه ای ویژه ، خدمات سفر، تسهیلات خرید و .... می باشد.
با توجه به گستردگی حوزه فعالیت اتحادیه و برآورد اتحادیه مبنی بر پیوستن حداقل هزار عضو جدید در سال آینده بر آورده کردن رضایت سلایق متفاوت در دستور کار اعضای هیات مدیره اتحادیه قرار گرفته است . در همین راستا الگوی ارائه خدمات به اعضا بر اساس تنوع خدمات و مزایا ، امکان انتخاب بخشی از خدمات قابل ارائه ، قابیلت دریافت بازخورد و انجام تغییرات حسب نیاز اعضا ، امکان سهولت در استفاده از تسهیلات ، انعطاف پذیری در اضافه نمودن خدمات جدید و یا حذف نمودن خدمات ناکارآمد و... در راس سیاست های رفاهی مجموعه قرار دارد .
شایان ذکر است اطلاعات کلیه خدمات رفاهی از طریق کانال های ارتباطی مجموعه اتحادیه (سایت ، باشگاه مشتریان، پنل ارسال پیامک ، تبلیغات محیطی و...) در اختیار اعضا قرار می گیرد .