انتشارات امیران

انتشارات امیران

رویداد‌ها۱۳
درباره برگزارکننده
ارتباط با برگزارکننده
دنبال کنندگان۸۴
شنبه ۱۹ بهمن

مبانی مدیریت وتفکر استراتژیک

  • تهران
  • از ۴۹۹,۰۰۰ تومان
آواتارانتشارات امیران
شنبه ۶ اردیبهشت

صفرتا 100 کارآفرینی

  • تهران
  • رایگان
آواتارانتشارات امیران
ارتباط با انتشارات امیران
تماس از طریق ایوند
ارسال پیام
درباره انتشارات امیران

انتشارات امیران ، ناشر برترملی در زمینه چاپ وتولید انواع محتوی مکتوب والکترونیکی در زمینه موضوعات کارآفرینی ، استارت آپ، مدیریت وبهره وری ، مدیریت وتفکر استراتژیک ، بازاریابی وفروش ، هلدینگ وآینده پژوهی ومجری جایزه مدیریت سال پروفسور میرسپاسی است .

ما در زمینه طراحی وچاپ انواع محصولات آموزشی وکمک آموزشی خلاقانه وکاربردی ، دارای رتبه اول کشور هستیم وتاکنون توانسته ایم انواع متنوعی از این دسته از محصولات را به مشتریان خود عرضه کنیم . که در این مورد می توان به برخی ازآنها اشاره نمود :

 انواع POST IT  ها

این محصولات با هدف انتقال سریع وموثر مفاهیم ونکات مدیریتی وکسب وکاربه کارکنان ، کارشناسان ، مدیران وکارآفرینان طراحی شده اند تا از این طریق بتوان سرعت فراگیری کارکنان سازمان های ایرانی را زیاد کرد .

انواع مگنت های آموزشی

امروزه ، مگنت های آموزشی به خاطر نقش موثری که در انتقال مفاهیم ونکات ناب مدیریتی دارند، مورد توجه دنیای پیشرفته قرار گرفته اند .انتشارات امیران با عرضه مگنت های آموزشی بینظیر وزیبای خود ، نقشی موثر در این فرهنگ سازی را در سطح کشور به عهده گرفته است .

انواع ماگ

یکی دیگر از محصولات آموزشی وکمک آموزشی انتشارات امیران ، تولید وچاپ انواع ماگ های آموزشی وکمک آموزشی است که با ویژگی های خاص ومنحصر به فرد خود در افزایش بهره وری کارکنان سازمان های ایرانی نقشی موثر وپیشتاز را ایفاء می کنند .