انجمن علمی دانشجویی ترویج و آموزش کشاورزی دانشگاه تهران

انجمن علمی دانشجویی ترویج و آموزش کشاورزی دانشگاه تهران

رویداد‌ها۱
درباره برگزارکننده
ارتباط با برگزارکننده
دنبال کنندگان۳۲
ارتباط با انجمن علمی دانشجویی ترویج و آموزش کشاورزی دانشگاه تهران
شماره برگزارکننده
۰۹۳۷۵۹۰۸۱۶۳
تماس از طریق ایوند
ارسال پیام
درباره انجمن علمی دانشجویی ترویج و آموزش کشاورزی دانشگاه تهران

گروه تاک "انجمن علمی دانشجویی ترویج و آموزش کشاورزی دانشگاه تهران"

رشد فرهنگ کتابخوانی یکی از اصول مهمی است که می تواند یک جامعه را به رشد و بالندگی برساند. به همین علت می باید با سیاست های تشویقی که وجود دارد، این فرهنگ را بیش از پیش حمایت نموده تا بتواند اثرگذاری مطلوب را در فرهنگ جامعه داشته باشد. به همین منظور مسابقه کتابخوانی با محوریت کتاب هم‌آفرینی ارزش توسط انجمن علمی دانشجویی ترویج و آموزش کشاورزی تدوین شده است تا پایان مهلت مسابقه، شرکت کنندگان بتوانند هر چه بیشتر به این مهم، یعنی فرهنگ کتابخوانی و افزایش سرانه مطالعه دست پیدا کنند.

انجمن علمی دانشجویی ترویج و آموزش کشاورزی با این هدف این کتاب را که در حوزه کسب و کار و کنترل روابط درون شرکت یا سازمان است به مخاطبان ارائه می کند تا بتواند تحولی در زمینه سرانه مطالعه در بین دانشگاهیان و به تبع آن در جامعه ایجاد کند. در این بین جوایزی نیز برای شرکت کنندگان در مسابقه در سه بخش توزیع می شود که جنبه انگیزشی و تشویقی حضور در چنین برنامه هایی را نیز فراهم می کند. در ادامه می‌توانید چکیده‌ای از کتاب را مطالعه کنید.

درباره کتاب:

بیشتر مردم در این باره حرف می زنند که چقدر عالی است که یک کسب و کار راه بیندازیم اما فقط بن هرویتز بطور وحشتناکی صادقانه در مورد سختی ایجاد یک کسب و کار صحبت کرده است.

در کتاب سختی کارهای سخت ، بن هرویتز، موسس شرکت اندرسون هارویتز و یکی از کارآفرینان محترم و با تجربه سلیکون والی داستان ایجاد ، فروش ، خرید ، مدیریت و سرمایه گذاری شرکتش را بعوان یک شرکت تکنولوژی محور برای ما ترسیم می کند و راهنمایی های ضروری و دانش عملی را برای سخت ترین مسائل عرضه می کند که در مدارس کسب و کار هیچ صحبتی از آنها نمی شود.

بلاگ او دارای میلیون ها طرفدار و خواننده است که به آنها برای ایجاد کسب و کار شخصی شان کمک می کند.

توصیه های او از تجربه شخصی او در ایجاد یک کسب و کار از مشارکت در تاسیس  اولین سرویس دهنده کلاد تحت عنوان load Cloud  و در پایان شرکت موفق سرمایه گذاری اندرسون هارویتز نشات میگیرد. این شرکت با مشارکت مارک اندرسون ، سوپراستار تکنولوژی و مخترع اولین بروزر محبوب اینترنتی تحت نام موزائیک تاسیس شد .

این تجربه ها یک داستان پیروزی پولیش شده نیست. او مشکلاتی که دارای پاسخهای ساده ای نیستند را بر اساس تجربه خود ، تحت تحلیل قرار می دهد و شامل:

·          اخراج دوستان وفادار

·         چطور عناوین کاری را ترکیب کنیم و چطور آنرا مدیریت کنیم

·         اینکه آیا خوب است که افرادی را از شرکتهای دوستان تان استخدام کنیم یا خیر

·         چطور روحیه خود را مدیریت کنیم در زمانی که تمام شرکت به شما وابسته است.

·         زمانی که افراد باهوش کارمند بدی هستید چه باید بکنیم

·         چرا اندرسون هارویتز ترجیح می دهد که موسس کسب و کار، مدیر عامل باشد و چطور یکی از آنها باشد.

·         آیا باید شرکت خود را بفروشید و چگونه

این کتاب در سایت goodreads امتیاز میانگین ۴٫۲۱ را توسط ۲۴ هزار  نفر گرفته است.