انجمن علمی پژوشی دانش پژوهان بوعلی سینا

انجمن علمی پژوشی دانش پژوهان بوعلی سینا

رویداد‌ها۲
درباره برگزارکننده
ارتباط با برگزارکننده
دنبال کنندگان۰
ارتباط با انجمن علمی پژوشی دانش پژوهان بوعلی سینا
شماره برگزارکننده
۰۸۱۳۸۳۴۳۳۲۸
تماس از طریق ایوند
ارسال پیام
درباره انجمن علمی پژوشی دانش پژوهان بوعلی سینا

 طبق بخشنامه جدید وزارت علوم تحقیقات و فناوری و همچنین دستورالعمل برگزاری همایش های علمی –پژوهشي دانشگاه آزاد اسلامی   کنفرانس هایی که در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام(ISC) به ثبت رسیده باشند دارای اعتبار ارتقا از  نظر وزارت علوم هستند ومقالات ارائه شده در کنفرانس های نمایه شده در ISC دارای امتیاز پژوهشی می باشند.

لذا با توجه به اهمیت فراوان و سطح علمی بسیار بالای نهمین همایش ملی گیاهان دارویی وکشاورزی پایدار به عنوان بزرگترین و معتبرترین گردهمایی سالانه علمی، پژوهشی و اجرایی حوزه گیاهان دارویی وکشاورزی درمجامع علمی کشور به اطلاع می رسانیم نهمین همایش ملی گیاهان دارویی وکشاوزی پایدر با  کداختصاصی  02204-97181  در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام ISC ثبت و نمایه گردیده است و کلیه مقالات پذیرش شده در این کنفرانس از امتیاز فوق بهره مند خواهند شد و در آن نمایه می گردند.

همچنین از آنجا که معیارهای سنجش علم بر اساس قوانین علمی پایه‌گذاری شده‌اند، آن دسته از فرآورده‌های علمی که توسط ISC نمایه‌سازی می‌شوند، با فرآورده‌های تولید شده توسط  ISI برابری می‌کنند لذا ثبت یک کنفرانس علمی در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام، از دیدگاه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ایران و سایر دانشگاههای معتبر جهان از جهت درجه ارزیابی علمی آن کنفرانس، حائز اهمیت خاصی است. و تمامی مقالات ارائه شده در این کنفرانس ها دارای امتیاز علمی در تمام کشور های جهان می باشد.

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با ایجاد پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC )و مدیریت آن وضعیت علمی دانشگاهها، مراکز پژوهشی و فناوری، حوزه‌های علمیه، نشریات، دانشمندان و نویسندگان مقالات در نشریات علمی ایران و سایر کشورهای اسلامی را براساس تحلیل استنادی ارزیابی می‌کند.