انجمن مهندسی مالی ایران

انجمن مهندسی مالی ایران

رویداد‌ها۵
درباره برگزارکننده
ارتباط با برگزارکننده
دنبال کنندگان۴۳
ارتباط با انجمن مهندسی مالی ایران
شماره برگزارکننده
۰۲۱-۸۸۵۴۹۱۵۰
تماس از طریق ایوند
ارسال پیام
درباره انجمن مهندسی مالی ایران

انجمن مهندسی مالی ایران

اين انجمن، به عنوان انجمن تخصصي در حوزه مهندسی مالی، اهداف متعددی از قبیل گسترش، پيشبرد ، ارتقاي علمي و توسعه کيفي متخصصين و همچنین بهبود بخشيدن به امور آموزشي و پژوهشي دراين زمينه را با بهره گيري از توان و قابليت دانشجويان و فارغ التحصيلان رشته هاي  مالي، مدیریت سرمایه گذاری،  مديريت، اقتصاد، رياضيات کاربردي تحقيق در عمليات، فناوري اطلاعات، روانشناسي و علوم رفتاري، حسابداری، حسابرسي، و رشته هاي وابسته به عنوان واجدين شرايط عضويت ، در دستور کار خود قرار داده است. 

به‌ منظور گسترش و پيشبرد و ارتقاي علمي، توسعه دانش مالي و توسعه كيفي نيروهاي متخصص و بهبود بخشيدن به امور آموزشي و پژوهشي در زمينه‌ مهندسی مالی ، انجمن علمی مهندسی مالی  با مجوز شماره 144/3 مورخ 16/1/1390 کمیسیون انجمن های علمی ایران، وزارت علوم تحقیقات و فناوری تاسیس گردید.

علاقمندان به عضویت در انجمن شامل دانشجویان و كليه افرادي كه

حداقل داراي درجه كارشناسي در رشته های مالی، مدیریت سرمایه گذاری، اقتصاد، مهندسی مالی، حسابداری، مهندسی صنایع، مدیریت، فناوری اطلاعات و نرم افزار،  تحقیق در عملیات، ریاضیات کاربردی میباشند.

جهت ثبت نام، می توانند از طریق بخش عضویت در انجمن همین وب سایت، اقدام نمایند.

وظايف و فعاليتها

- انجام تحقيقات علمي و فرهنگي در سطح ملي و بين‌المللي با محققان و متخصصاني که به گونه اي  با علم مهندسی مالی سرو کار دارند.
- همكاري با نهادهاي اجرايي، علمي و پژوهشي درزمينه  ارزيابي و بازنگري و اجراي طرح‌ها و برنامه‌هاي مربوط به امور آموزش و پژوهش در زمینه علمی.
- ترغيب و تشويق پژوهشگران و تجليل از محققان و استادان ممتاز.
- ارائه خدمات آموزشي و پژوهشي و فني.
- برگزاري گردهمايي‌هاي علمي در سطح ملي، منطقه‌اي و بين‌المللي.
- انتشار كتب و نشريات علمي.