دکتر عادل حیدری نژاد

دکتر عادل حیدری نژاد

رویداد‌ها۲
درباره برگزارکننده
ارتباط با برگزارکننده
دنبال کنندگان۵۰
ارتباط با دکتر عادل حیدری نژاد
شماره برگزارکننده
۰۹۱۰۸۶۹۲۴۵۲
تماس از طریق ایوند
ارسال پیام
درباره دکتر عادل حیدری نژاد

 دکتر عادل حیدری نژاد متخصص اطفال , عضو رسمی آکادمی اطفال آمریکا و دارای بوردتخصصی از دانشگاه تهران با 27 سال سابقه طبابت است. وی تنها هومیوپات اطفال رجیستر شده در سیستم هومیوپاتی ایران است. 

 دکتر عادل حیدری نژاد عاشق هومیوپاتی است و عمیقا باور دارد که مداوای فردی و نوشتن چند نسخه در مطب هرگز نخواهد توانست باری را از روی دوش نظام سلامت مملکت بردارد برای همین سعی کرد به هر طریق ممکن سطح سلامت مردم را بالا ببرد و این است دلیل انتخاب و تمرکز بر درمان هومیوپاتی . 

یکی دیگر از تخصص های وی هنر برنامه نویسی نرم افزار است او بیش از هجده سال سابقه برنامه نویسی نرم افزار های پزشکی را دارد . عشق دکتر عادل حیدری نژاد به سلامت واقعی مردم باعث شد که وی در سال هشتاد و نه سامانه آفلاین مقابله با بیماری آنفلوانزا را برای وزارت بهداشت برنامه نویسی کند که خود همین باعث کاهش شدید شیوع این بیماری در کشور ایران شد  دکتر حیدری نژاد سابقه کار در بیمارستان های خصوصی زیادی دارد از جمله بیمارستان پیامبران ,لاله , بیمارستان کودکان تهران و …

ایشان بمدت ۸ سال در بیمارستان پیامبران فعالیت درمانی کرده است .همکاری در راه اندازی مرکز مراقبت های ویژه نوزادان در بیمارستان پیامبران از جمله کارنامه ایشان است ولی کار در هیچیک از این مراکز به شیوه رایج و سنتی روح بلند ایشان را راضی نکرد. دکتر حیدری نژاد بشدت با استفاده از آنتی بیوتیک کورتون و روش های مرسوم بیمار دیدن در مطب و بیمارستان مخالف است.هیچ چیز برای او خسته کننده تر از ویزیت بیماران تکراری و نوشتن نسخه های تکراری نیست. ✴️ ایشان معتقد است هنر درمان این نیست که پزشک بتواند بیماری های ساده را درمان کند ای بسا که این ها خودشان بدون هیچ اقدامی بعد از مدتی برطرف بشوند بلکه هنرمند واقعی کسی است که مبادرت به درمان بیماری های مزمن پیچیده می کند .

او تمام تلاشش را کرده است که در حد ممکن بتواند در حد خودش سطح سلامت مردم را ارتقا دهد و امید دارد تا روزی سایر همکاران و مسئولین نیز در این امر به وی بپیوندند . همینک ایشان ساعت ها از وقت ارزشمند خود را صرف تحقیق و مطالعه در پیدا کردن شیوه های جدید درمان بیماری ها با استفاده از طب هومیوپاتی می کند. 

دکتر عادل حیدری نژاد عمیقا عاشق پیشرفت همه انسان هاست و معتقد است زمانی خودش پیشرفت می کند که موجب پیشرفت و ثروتمندی سایر انسان ها بشود و یکی از اصلی ترین جنبه های ثروت سلامت است. او می گوید اگر کسی بابت یک محصول مثلا سی هزار تومان به من می پردازد حتما باید پنج برابر آن برای خودش سودمندی وجود بیاورم و در این صورت است که من در کارم موفق خواهم شد . عشق واقعی دکتر عادل حیدری نژاد به انسان ها و طبابت واقعی و پشتکار وی در این زمینه توام با قدرت نفوذ کلام باعث شده است که امروز او به یک برند در عرصه هومیوپاتی ایران تبدیل شود. 

زندگی یک بازی است  . برای برنده شدن در این بازی کافی است قوانین آن را یاد بگیرید . برنده شده کمک کنید تا دیگران هم برنده شوند .من یاد گرفته ام زمانی می توانم به دیگران کمک کنم تا سلامت باشند که خودم در سلامتی ذهنی کامل باشم.  تنها راه کمک به جهان برای پیشرفت این است که خودتان پیشرفت کنید .