ره آوران آفاق صنعت

ره آوران آفاق صنعت

رویداد‌ها۱۹
درباره برگزارکننده
ارتباط با برگزارکننده
دنبال کنندگان۲۳
جمعه ۲۴ خرداد

مدیریت استرس در مسابقات ورزشی

  • تهران
  • از ۲۸۰,۰۰۰ تومان
آواتارره آوران آفاق صنعت
دوشنبه ۲۹ بهمن

رفتارشناسی حریق و مدیریت حوادث

  • شیراز
  • از ۵۹۰,۰۰۰ تومان
آواتارره آوران آفاق صنعت
جمعه ۷ دی

ارتباط موثر در مربی گری

  • تهران
  • از ۹۸,۰۰۰ تومان
آواتارره آوران آفاق صنعت
ارتباط با ره آوران آفاق صنعت
شماره برگزارکننده
۷۷۶۸۰۷۱۲-۶ و ۰۹۱۲۴۲۴۸۲۰۰ و ۰۹۳۷۶۲۹۶۱۶۲
تماس از طریق ایوند
ارسال پیام
درباره ره آوران آفاق صنعت

آشنايي با مؤسسه ره آوران آفاق صنعت

مؤسسه ره آوران آفاق صنعت در سال 81 با هدف ارائه خدمات آموزش، مشاوره، تحقيق و پژوهش به واحدهاي توليدي ، صنعتي و خدماتي كشور تاسيس گرديد . اين مؤسسه پس از اخذ گواهينامه ارائه خدمات فني و مهندسي در زمينه سيستم هاي مديريت و بهبود كيفيت از وزارت صنايع و معادن و همچنين تاييد صلاحيت آموزشی از مؤسسه استاندارد و تحقيقات صنعتي ایران، موفق به دریافت گواهینامه تایید صلاحیت آموزشی از شرکت ملی نفت ایران و استانداری تهران (سازمان مدیریت و برنامه ریزی) گردید. همچـــنین ره آوران آفاق صنعت در ادامه موفقیت های خود دوبار پیاپی در جشنواره امیرکبیر برگزیده شد و لوح و تندیس افتخار این جشنواره را دریافت کرد. این موسسه همچنین در کنفرانس برند آموزش به عنوان برند برتر در زمینه آموزشهای تخصصی بخش صنعت برگزیده شد.

   مؤسسه ره آوران آفاق صنعت در بخش آموزش تاکنون توانسته است با برگزاری بيش از 2800 دوره و سمينار آموزشي در محل موسسه و 3500 دوره آموزشی در محل سازمانها و کارخانجات، آموزش حدود 12000 نفر از شاغلين در سطوح مختلف سازمانها و صنايع مختلف را به انجام رساند كه اين موفقیت با همكاري صميمانه مشتريان، اساتيد بخش صنعت ‌و دانشگاه كه به صورت ثابت و غیرثابت با مؤسسه همكاري دارند و با تكيه بر دانش و تجارب فني و سوابق اجرايي پرسنل مؤسسه، به دست آمده است.

فعالیتهای موسسه در دو گروه کلی آموزشهای کاربردی و همایشهای تخصصی تقسیم میشود. در بخش همایشهای تخصصی نیز موسسه ره آوران آفاق صنعت توانسته است چندین همایش ملی و بین المللی را طراحی، برنامه ریزی و با موفقیت کامل برگزار نماید و در این زمینه صاحب اعتبار و سبک خاص خود است.

یادآور می شود این موسسه در حال حاضر با شرکت های بزرگی از جمله شرکتهای حوزه نفت، گاز و پتروشیمی، صنایع فولاد، خودروسازی، سیمان، صنعت داروسازی، معادن خودرو، برق و بسیاری از سازمانهای دولتی و غیر دولتی در اکثر استانهای کشور همکاری آموزشی دارد.